IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
    Абе Стамбата може и да излезе прав-вървим към парапета.Котар и Бои -кажете нещо?Имам сериозни притеснения за туй евро.Имам 1 сериозен депозит в $-мислих да ги обръщам, а то гледай какво става?Къде изчезнаха сериозните анализатори?
    Тук някъде би трябвало да обърне,за орентир пазарите на акции.

    Коментар


    • Абе Стамбата може и да излезе прав-вървим към парапета.Котар и Бои -кажете нещо?Имам сериозни притеснения за туй евро.Имам 1 сериозен депозит в $-мислих да ги обръщам, а то гледай какво става?Къде изчезнаха сериозните анализатори?

      Коментар


      • Абе Вие може да ни вкарате и в Панделата!!!Къде е свободата на словото?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Winter
          Я дай линк .........да ги прочетеме..............че да не се налага да триеш..............

          Къде са ти правила...............?
          Само да не са ''само за вас си''
          Много добро предложение.

          https://www.investor.bg/users/terms/

          http://ibg.bg/id-157/
          http://ibg.bg/id-157/
          http://www.investor.bg/users/terms/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Winter
            Кой е тоя .......... Цитирай му мнението
            Имаше навремето един ССтоилов - ето му темата и мненията на участниците :

            https://forum.investor.bg/forum/%D0%...ud-jpy-eur-aud

            Доста народ изгоря покрай "търговията със суап".Имаше един Хоската държеше паунд/йена от 250,00 и непрекъснато удължаваше за 500,00.В ония времена тук,в озито и в киви/йена бяха най-сладките суапове...Интересното е,че и до днес се намират балами залагащи на тоз вид "търговия" - справка, шортовете на долара срещу турската лира от 3,000 нагоре!

            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Иска ми се един въздухар/комплексар, който няколко пъти обясняваше как късите в авствалийски долар / щатски долар били лоша идея. да обясни сега нещо за тази двойка, която от раз си направи 3 фигури на Юг.?
              Last edited by Krum Sokolov; 06.10.2018, 21:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PloveDIV Разгледай мнение
                Здравейте, не съм търгувал близо година и сега виждам че има промени
                при марджин изискванията. Искам да ви попитам как се отразява това на
                клиентите с до 5 к сметки. Защото лично за моята стратегия е негативно.
                Семкаджиите скоро ще бъдат разкарани от този бизнес. Разни минита и микрота ще бъдат мил спомен от близкото минало. Единственото утешение за такива шпекуланти ще остане демото

                Коментар


                • Здравейте, не съм търгувал близо година и сега виждам че има промени
                  при марджин изискванията. Искам да ви попитам как се отразява това на
                  клиентите с до 5 к сметки. Защото лично за моята стратегия е негативно.

                  Коментар


                  • Когато всеки споделя как вижда пазара да се обоснове за решенията които взема относно посоката на пазара , когато се питаме нещо да си кореспондираме почтено и когато някой збърка да не го хулим да не се доказваме един към друг а просто да си търгуваме с наслада
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Как може да си помагаме ?
                      advokatfilipova.eu

                      Коментар


                      • Кондорски , стига бе хора бъдете над нещата и дайте да си водим диспутите да си помагаме кой с каквото може , да ни е интересно . Няма идеални хора , всеки знае нещо различно от другият . Заровете томахавките и да сме пичове а не да се надскачаме . Кажи сега ти как виждаш нещата ?
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Както е известно на широката общественост в този форум, аз съм проЗ чиляк и мисленето не ми се отдава.В този ред на мисли ще ми е изключително трудно да се обоснова как смятам, че може да се хванат 10 фигури, нищо че веднъж вече го показах. По-добре разни Бацки, Кондори и други интелигентни субекти да ти го обяснят.
                          Успех!
                          Тебе те знаем , бе ............
                          Всеки трейд - на загуба ........... а при некои брокери (Булброкерс ) , и целата сметка
                          Добре е , че си самокритичен обаче, и си се себеопознал.............
                          Както е известно на широката общественост в този форум, аз съм проЗ чиляк и мисленето не ми се отдава
                          Last edited by Kondora; 03.12.2018, 11:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Бои защо мислиш че ще върне чяк до 1.27 много е рано за такива прогнози 21.40 да кажем но от сега 27 ми звучи малко бау бау . Моляте обоснови се ! Не че съм против да ходи където иска .
                            Както е известно на широката общественост в този форум, аз съм проЗ чиляк и мисленето не ми се отдава.В този ред на мисли ще ми е изключително трудно да се обоснова как смятам, че може да се хванат 10 фигури, нищо че веднъж вече го показах. По-добре разни Бацки, Кондори и други интелигентни субекти да ти го обяснят.
                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Бои защо мислиш че ще върне чяк до 1.27 много е рано за такива прогнози 21.40 да кажем но от сега 27 ми звучи малко бау бау . Моляте обоснови се ! Не че съм против да ходи където иска .
                              Предстои девалвация спрямо китайските пари и не 1.27 ами 2.27 да стане.

                              Коментар


                              • Бои защо мислиш че ще върне чяк до 1.27 много е рано за такива прогнози 21.40 да кажем но от сега 27 ми звучи малко бау бау . Моляте обоснови се ! Не че съм против да ходи където иска .
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X