IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
    Този пазар е отвратителен, няма никакво чувство за хумор... За пипс да ми вземе стопа. Отписах я тази позиция и търговията за днес. Ако издържи до 45 ще се наложи да черпя...
    brat mi tova be6e spada za sega zapo4vame poka4vane do 1.30 minimun

    Коментар


    • Този пазар е отвратителен, няма никакво чувство за хумор... За пипс да ми вземе стопа. Отписах я тази позиция и търговията за днес. Ако издържи до 45 ще се наложи да черпя...
      Който ме слуша фалира.

      Коментар


      • Forex Master....Това което каза че се продава хартиено злато за да се подпомага Кипър не съм съгласен...Все едно да кажа че се продава злато да се подпират индексите ....или да кажа че се продава евро и се подпират индекси ...ако търсиш такова взаимоотношение и логика ...е равносилно ДАСЕ ФИЛМИРАШ. Всеки инструмент си има ИМЕ и ТРЕНД ....И психологическо ниво на предел купува и продава...Надявам се не си забравил че алчноста и страхът движат светът ....НО вече има лост системи към тях ...които ФЕД И ЕЦБ прилагат.ТА е система за промъкване в стадото ...да неси от пред или отзад.ТИ сам си направи сметка каде си в момента при златото....НЯМА треидър които да добавя в губеща позиция и няма треидър със две или повече позиции ...има една система и тя винаги вход със от 2 до 4% 0т капитала до стопа ...стопът е кретичното ниво и продължаваме по тренда.НЕЗНАМ КАК ИМАШ позиции със седмици и месеци при златото....ПЪЛЕН НЕПРОФЕСИОНАЛИЗМ от твоя страна
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Дълга от 2992 та до 3045, че да си пробвам късмета. Ако изгоря 12 пипса драве да е..
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
            Нещо не си в ред с главата. кой е казал ,че трябва да правиш 30 опита срещу тренда. Ами търгуваш си по тренда и използваш всички други техники за вход. ако се окаже ,че ти замине стопа пак анализираш и търсиш нов вход, както го правиш и сега.
            Искаш да кажеш ,че ти лично си една голяма грешка на природата която не може да беде повторена 30 пъти подред.????
            Прав си!

            Чунчо, аз съм съгласен с теб. С малко мозък в главата,тази система би работила при всякакъв пазар.
            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
            私は最高のトレーダーだ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Мартингейл,много ми е близко по звучене с Марджин кол


              Едното е начин да стигнеш до другото

              Мартингейл - стратегия за хазарт... Ако Форекс е хазарт - няма лошо, стига да няма недоволни

              Има и антимартингейл стратегия - някой ползва ли я?
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Мартингейл,много ми е близко по звучене с Марджин кол
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                  Така е но при равна вероятност 50:50 или черно:червено
                  така би било ако стопа беше равен на таргета
                  но в случая имаме стоп 30 и таргет 155 или пет пъти по-голям
                  все едно да залагаш на черно червено и да се надяваш 5 поредни пъти на червено, за да спечелиш 10%
                  поправи ме ако греша
                  нали затова има ТА инструментариум, за определяне на тренда, както и ПА за вход, както и ФА за дългосрочните переспективи. ако ги използваш, няма как да направиш 30 грешни входа. от гледна точка на 155 те пипса това е едно нищожно движение на дневна графика. и ако влизаш по тренда с 30 пипса стоп можеш да направиш и до 10 фигури ,че и повече. Тази схема е примерна за 10% печалба. но стопа може да се мести след като цената тръгне в правилната посока а и таргета също.
                  На който не му върши работа да си действа както знае. Не я натрапвам. само я споделям . Ваша воля.
                  Last edited by 4un4o; 25.03.2013, 12:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                    Нещо не си в ред с главата. кой е казал ,че трябва да правиш 30 опита срещу тренда. Ами търгуваш си по тренда и използваш всички други техники за вход. ако се окаже ,че ти замине стопа пак анализираш и търсиш нов вход, както го правиш и сега.
                    Искаш да кажеш ,че ти лично си една голяма грешка на природата която не може да беде повторена 30 пъти подред.????
                    Прав си!
                    чунчов, това което си написал показва, че всъщност не знаеш що е това "система Мартингейл"...
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Но когато дойде накрая тренда ще загубиш всичко спечелено при рейнджа и то неколкократно повече ще е загубата ти!
                      Ето тук се крие ключа от палатката! Мартингейл системата, носи много на брой, но сравнително малки като обем печалби, но като дойде време за загуби (то все някога идва), те са колосални.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        А според теорията на вероятностите шанса да сгрешиш 30 пъти подред е нищожен. сам си го сметни колко е като вероятност.
                        Така е но при равна вероятност 50:50 или черно:червено
                        така би било ако стопа беше равен на таргета
                        но в случая имаме стоп 30 и таргет 155 или пет пъти по-голям
                        все едно да залагаш на черно червено и да се надяваш 5 поредни пъти на червено, за да спечелиш 10%
                        поправи ме ако греша

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          чунчов, явно не четеш?!... Това не са 30 поредни грешки. Това е само 1 единствена грешка повторена 30 пъти!

                          Тази псевдосистема "работи" само ако си в рейндж. Рейндж може да има в доста дълъг период, понякога с години. Но когато дойде накрая тренда ще загубиш всичко спечелено при рейнджа и то неколкократно повече ще е загубата ти!
                          Нещо не си в ред с главата. кой е казал ,че трябва да правиш 30 опита срещу тренда. Ами търгуваш си по тренда и използваш всички други техники за вход. ако се окаже ,че ти замине стопа пак анализираш и търсиш нов вход, както го правиш и сега.
                          Искаш да кажеш ,че ти лично си една голяма грешка на природата която не може да беде повторена 30 пъти подред.????
                          Прав си!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                            А според теорията на вероятностите шанса да сгрешиш 30 пъти подред е нищожен. сам си го сметни колко е като вероятност.
                            чунчов, явно не четеш?!... Това не са 30 поредни грешки. Това е само 1 единствена грешка повторена 30 пъти!

                            Тази псевдосистема "работи" само ако си в рейндж. Рейндж може да има в доста дълъг период, понякога с години. Но когато дойде накрая тренда ще загубиш всичко спечелено при рейнджа и то неколкократно повече ще е загубата ти!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Еврото леко поскъпна, а златото леко поевтиня... Познайте откъде ще дойдат "спасителните" пари за Кипър?!... От продажба на хартиено злато от страна на МВФ, СБ и ЕЦБ. Това е положението... Казал съм ви го! След това да не се чудите като осъмните някоя сутрин със цена на златото скочила до небесата!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                чунчов, в грешка си! Не са 30 последователни грешки. Само 1 грешка е, но упорстваш 30 пъти в грешката си! Има огромна разлика нали?

                                Според определението на Айнщан за глупост, това е да правиш всеки път едно и също нещо и да очакваш различен резултат...
                                А според теорията на вероятностите шанса да сгрешиш 30 пъти подред е нищожен. сам си го сметни колко е като вероятност.

                                Коментар

                                Working...
                                X