IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    всеки който е на ферекс пазара прави някаква сделка и гони определена посока. Мартингейла е система която ти позволява да разпределиш капитала по начин който да ти даде възможност да направиш 30 последователни грешки или да управляваш риска.
    чунчов, в грешка си! Не са 30 последователни грешки. Само 1 грешка е, но упорстваш 30 пъти в грешката си! Има огромна разлика нали?

    Според определението на Айнщан за глупост, това е да правиш всеки път едно и също нещо и да очакваш различен резултат...
    Last edited by Forex Master; 25.03.2013, 12:24.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Много хубави неща казваш Чунчо, ти наистина си от най-опитните, ценен си за начинаещи

      Коментар


      • [QUOTE=кроки;1059419252]
        Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
        Да и затова съм се научил да плувам добре. QUOTE]
        Чунчо, ти имаш богат опит и дълъг стаж, за теб системата сигурно ще работи, защото знаеш какво правиш, но за един новак който не чува петела, силно се съмнявам
        всеки който е на ферекс пазара прави някаква сделка и гони определена посока. Мартингейла е система която ти позволява да разпределиш капитала по начин който да ти даде възможност да направиш 30 последователни грешки или да управляваш риска.. Ако наистина ги направиш по добре не се занимавай с форекс. така или иначе като си влязъл в сделка, винаги може да ти удари стопа или пазара да тръгне срещу теб. има два варианта 1.да държиш позицията докато се удавиш или да сложиш 30 пипса стоп и като ти го удари да преосмислиш нещата и да търсиш нов правилен вход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
          Да и затова съм се научил да плувам добре.
          Чунчо, ти имаш богат опит и дълъг стаж, за теб системата сигурно ще работи, защото знаеш какво правиш, но за един новак който не чува петела, силно се съмнявам
          Last edited by кроки; 25.03.2013, 12:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
            Да и затова съм се научил да плувам добре. А мартингейла е една отлична стратегия за бавно но сигурно забогатяване от форекс. А ти научи от дедо си една поговорка и я помни докато си жив. "Лакомията е уморила повече хора от глада." Успех! не я ползвай щом не ти харесва. На мен ми носи добри печалби. Исках да споделя малко опит. Съжалявам, че не ти харесва.
            бавно но сигурно казваш
            щом е сигурно обаче значи би трябвало да има и по бърз начин от бавно


            да не намекваш че имаш малко пари ?
            Last edited by zloblivi_podritvaniq; 25.03.2013, 12:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от aman_vd Разгледай мнение
              Пич прочети управление на капитали и тогава ще разбереш че морето не е до колене
              Да и затова съм се научил да плувам добре. А мартингейла е една отлична стратегия за бавно но сигурно забогатяване от форекс. А ти научи от дедо си една поговорка и я помни докато си жив. "Лакомията е уморила повече хора от глада." Успех! не я ползвай щом не ти харесва. На мен ми носи добри печалби. Исках да споделя малко опит. Съжалявам, че не ти харесва.

              Коментар


              • Управление на капитали

                Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                Нали когато правиш сделка се ръководиш и от ТА или ПА а отделно следиш за посока на тренда и сила на волатилността. за това съм дал и система с 10 пипса стоп за скалп. Сигурен съм ,че при 30 поредни входа с 30 пипса стоп на късмет без да гледаш посоката пак ще хванеш влака. Примерно ако се въртиш около една точка(ниво-да кажем МА200 на 1 час ) и всеки път слагаш стоп реверс. видял ли си досега МА200 на 1 час да бъде пресечена над 30 пъти без да направи 100 пипса в едната посока?
                Пич прочети управление на капитали и тогава ще разбереш че морето не е до колене

                Коментар


                • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                  това при условие, че на 30-тия вход удариш 155 пипа таргет, което при един продължителен рейндж я стане, я не стане
                  по вероятно е да пиеш една студена вода
                  Нали когато правиш сделка се ръководиш и от ТА или ПА а отделно следиш за посока на тренда и сила на волатилността. за това съм дал и система с 10 пипса стоп за скалп. Сигурен съм ,че при 30 поредни входа с 30 пипса стоп на късмет без да гледаш посоката пак ще хванеш влака. Примерно ако се въртиш около една точка(ниво-да кажем МА200 на 1 час ) и всеки път слагаш стоп реверс. видял ли си досега МА200 на 1 час да бъде пресечена над 30 пъти без да направи 100 пипса в едната посока?
                  Last edited by 4un4o; 25.03.2013, 11:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                    да и е сташно ефикасна. дава до 30 грешни последователни входа с 30 пипса стоп и самo при един правилен вход със съответният таргет ти носи 10% печалба. ВиЖ срещу всеки ред е написано при този таргет колко % е печалбата.
                    това при условие, че на 30-тия вход удариш 155 пипа таргет, което при един продължителен рейндж я стане, я не стане
                    по вероятно е да пиеш една студена вода

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от кроки Разгледай мнение
                      шегуваш се нали
                      това е мартингейл система
                      да и е страшно ефикасна. дава до 30 грешни последователни входа с 30 пипса стоп и самo при един правилен вход със съответният таргет ти носи 10% печалба. ВиЖ срещу всеки ред е написано при този таргет колко % е печалбата.
                      Last edited by 4un4o; 25.03.2013, 12:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        нещо за начинаещи. една проверена система с 10% и повече печалба.
                        тази с 30 пипса стоп е невероятна. но изисква 12 000 лв капитал при 1 лот =1000
                        може да вървиш 9 фигури срещу тренда (не се препоръчва) и при максимум 155 пипса корекция да си на 10% печалба. Не са отчетени такси прехвърляне и суап.
                        шегуваш се нали
                        това е мартингейл система

                        Коментар


                        • нещо за начинаещи. една проверена система с 10% и повече печалба.
                          тази с 30 пипса стоп е невероятна. но изисква 12 000 лв капитал при 1 лот =1000
                          може да вървиш 9 фигури срещу тренда (не се препоръчва) и при максимум 155 пипса корекция да си на 10% печалба. Не са отчетени такси прехвърляне и суап.
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Добро утро!

                            Westpac: если все будет подписано, евро/доллар должен быстро подняться к $1.31

                            FOREX: Евро/доллар. Фундаментальные уровни
                            $1.3133 - 100-дневная МА
                            $1.3107 - максимум 15 марта
                            $1.3076 - закрытие в Нью-Йорке 15 марта
                            $1.3051 - азиатский максимум, стопы
                            $1.3034 Текущий курс евро/доллар
                            $1.2945 - азиатский минимум
                            $1.2937 - закрытие в пятницу в Нью-Йорке
                            $1.2889 - минимум в Азии в пятницу
                            $1.2880 - крупный спрос, 200-дневная МА
                            $1.2876 - уровень коррекции 76.4% для движения $1.2844-1.2979
                            $1.2875/70 - стопы
                            $1.2857-44 - минимумы 20 и 19 марта
                            $1.2840 - крупный спрос на подходе
                            $1.2825/20 - средний спрос
                            Источник: Forexpf.Ru - Новости рынка Forex
                            Last edited by FxProST; 25.03.2013, 09:06.
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              нещо са приели явно.но каквото и да е ефекта ще е няколко,часа
                              късо евро нямам но имам,късо ДАКС
                              Добро утро на всички !
                              Еврото има още около седмица корекция по малките фреймове , след което
                              подновяваме даун тренда , аз също се надявам индексите да рейнджат по върховете
                              преди да дойде време да подновим дауна при еврото . Другият вариант е пак да
                              скъсаме корелацията / къси индекси / дълго евро , но предвид по горе написаното
                              съм по склонен да вярвам , че корелацията ще се запази и заедно ще се спускат
                              надолу и еврото и индексите . НЕ Е ПРЕПОРЪКА
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • нещо са приели явно.но каквото и да е ефекта ще е няколко,часа
                                късо евро нямам но имам,късо ДАКС
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X