IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еврейте от фед нещо много взеха да бързат с рублата ,аз очаквам скоро "черния лебед"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Ахахаха, оня ден се заяде с България, днеска че го сменят. Като се замисля, май и още едно джудже се заяде наскоро с нас...

      Коментар


      • http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/12/...iera_medvedev/

        Коментар


        • ПС: Продавайте унгарски форинти за долари и евраци защото приятелят на Путин - Орбан ще го отнесе като куцо пиле домат в следващите месеци. Форинтът е следващата рубла според мен
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • майкъл жексън го е казал Яноу ,
            иначе те руснаците тия 400 милиарда май днеска ги изядоха

            Коментар


            • Изчезвам от пазара с рублите изцяло - закрих всичко и нещо чак ми замириса днес. Ще има буря май. Много хубаво, не е чак на хубаво.. Имат още 400 милиарда, а днешния ден няма начин да не е панирал Кремъл за някакви крути мерки и да метнат и последните резерви в битката. Иначе Путин пада до довечера ако нещо не направят болярите му
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Ще има паритет рубла-долар! 1 долар, за 1 кило рубли
                съсъсъсъ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  айдееееееееее отиде паритетя . мухахаааааааааааа
                  Ще има паритет рубла-долар! 1 долар, за 1 кило рубли
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • ааааааааа тия руснаци тотален фалит , усешам как ще ми чукат на вратата за работа . имам две три ниви с картофи . може за се замисля

                    Коментар


                    • айдееееееееее отиде паритетя . мухахаааааааааааа

                      Коментар


                      • честито 1,25358

                        миг миг

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zevsa Разгледай мнение
                          а дали RCB има какво друго да направи да спре обезценката след като тези 17% само
                          отвориха нови изгодни входове за такива като мен който сутрин отварят позиции а вечер ги затварят
                          това 85 може да го видим още днес
                          izkupuvam blagorodni metali

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Слагай лимитирани с 5 - 10 рубли по-ниски. При някое интервенция или когато някоя голяма корпорация се освобождава от част от валутата си, ще ти ги закачи или поне го прави в 50% от случаите. Понякога прескача лимитираните поръчки, но това е положението.
                            направил сам го сега само ги вдигнах с по 5 рублей май ще се закачам на късо при
                            eur usd по спокойно е ама пък утре fomc
                            izkupuvam blagorodni metali

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zevsa Разгледай мнение
                              много ме яд затворих на 66.10
                              като си мислех че ще успея да влезна пак от 62.80
                              да ама не сега само смятам пропуснати ползи и се чудя
                              дали все пак да не се пусна в началото на хамериканската сесия без
                              значение цената ????????????
                              Слагай лимитирани с 5 - 10 рубли по-ниски. При някое интервенция или когато някоя голяма корпорация се освобождава от част от валутата си, ще ти ги закачи или поне го прави в 50% от случаите. Понякога прескача лимитираните поръчки, но това е положението.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ripwalk Разгледай мнение
                                Все повече заприличва на свободно падане без парашут...
                                1400 пипса за момента аиде някоя корекциика да се закачим наново
                                izkupuvam blagorodni metali

                                Коментар

                                Working...
                                X