IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Единодушни сме, че акълът - всички си го имаме......, само не ми е ясно, защо все не можем да хващаме "логиката" на пазара? Май, защото няма такава. Е, ако е така, как да мислим, че това да е на практика алогично? Ей това са някакви каламбури, дето мира ми не дават...

    На практика - и аз пускам едни дълги. Според мен трябва да има малко по-голяма корекция, но ако стигне до 1.315 - ще затворя /и зная, че след това задължително ще продължи още по-нагоре.../
    If something inspires you, follow it! Henry Ford

    Коментар


    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
      Надявам се да е ясна

      Добри резултати за USD преди да обяват край на наливането очаквано...
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        20 мин. до изясняване на картинката
        Надявам се да е ясна

        Добри резултати за USD преди да обяват край на наливането очаквано...
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • 20 мин. до изясняване на картинката
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • 15:15 EUR ECB President Draghi Speaks
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
              В интерес на истината - добавките ми не са безкрайни, което означава, че не правя повече от една добавка, когато пазара не е в моята посока. От друга страна - за мен хеджирането е един мит, с който човек може да затъне още по-зле. Всяко хеджиране товари гаранционната сума /мой извод/.

              Горното споделям от опита си, когато няколко месеца влачих една хеджираща двойка, която бях отворил само заради идеята за хеджа. Затворих я на малък плюс, но постоянно си давах сметка, че рискът е доста висок. Изводът ми беше, че ефектът ЗА МЕН е минимален, но всеки приема своя стратегия...

              Всеки може /и е задължително/ сам да определя стратегията си. Именно, затова избягвам да давам съвети, защото всеки най-добре познава състоянието си на пазара.

              Не зная, дали тук има и посредници, които работят с чужди пари - лошо няма. Тогава нещата са още по-различни...
              Започна с риска /в предният ти пост/ и продължи с добавки и увеличаването му /на риска/.

              Вметнах, че с хедж се намаля точно този риск, на добавките. Ползването му е въпрос на личен избор - кога, как, с колко...

              Не съм го писал да ти давам акъл, защото си имаш, а да е в помощ на някой, който може да се подведе, че се правят добавки и то в безкрайност..

              ПП: Оносно иените - чакат надолу - до 93-92 USD/JPY. Сега било корекция. Но нямало да се изненадат ако стигне 103

              Анди да му мисли
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                не съм спец, но е шега- 100%
                Абсолютна истина си е. Ето и един малко по-надежден източник.

                http://neverojatno.wordpress.com/2011/08/17/udar/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  добро утро.някаква тропканица се е заформила при иЕната.мисля за едно късо nzd/jpy но само си мисля, за сега
                  Емиле до къде я докара с индексите.дебна, дългите при сипа
                  Не барам дълго още.
                  Това е кУрекция на кОрекцията
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ladybird25 Разгледай мнение
                    Ще прощавате, че поста ми не е в темата, но, я някой спец да даде изявление дали греша, че това е някаква груба шега или манипулация http://freeallabc.wordpress.com/2013...D%D0%B5%D0%BE/
                    не съм спец, но е шега- 100%
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Ще...

                      Ще прощавате, че поста ми не е в темата, но, я някой спец да даде изявление дали греша, че това е някаква груба шега или манипулация http://freeallabc.wordpress.com/2013...D%D0%B5%D0%BE/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cheff Разгледай мнение
                        Ще видим дали е само корекция или продължаване на up trend-а!
                        До седмица - две ще си покаже!
                        ти как мислиш мое мнение ще изтърсят корекция
                        Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                          а не трябва ли да се чака корекция в такива случаи
                          Ще видим дали е само корекция или продължаване на up trend-а!
                          До седмица - две ще си покаже!
                          chef

                          Коментар


                          • а не трябва ли да се чака корекция в такива случаи
                            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                            Коментар


                            • cheff, и аз така го виждам, че всъщност еврото е все още нагоре(дългосрочно погледнато). Въпреки, че доста народ го чака да се изрути под 1.20. Като нищо ще отпере едно нагоре над 1.40 и ще изненада много народ.
                              А що има толкова малко хора ли.... ми може и на море да са, но може и да са изпофалирали доста от трейдърите с това мърдане +-2 фигурки нагоре-надолу за 3 месеца.
                              Last edited by d333; 25.06.2013, 11:07.

                              Коментар


                              • размърда се.май ще е дълги
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X