IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 26.03.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Мисля, че ще отворим с гап, но надолу...
    гапът е налице ве4е надолу в оандата....
    молим?айде нема нужда

    Коментар


    • Или пък може би му е казал, абе пич аз тия пари ги вадя за едно нощ от Форекса, като отворят японците и с един кендъл и съм готов с милионите

      Коментар


      • Явно Алонсо му е предложил по-малко и Бътън се е отказал да се жертва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bshopov Разгледай мнение
          Браво Фетел!
          Бътън моеше да спечели 5-6 мио Само да беше се джаснал

          Коментар


          • Браво Фетел!

            Коментар


            • Коридата е към своя край , скоро ще колим биковете!
              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

              Коментар


              • ще има разхвърляни
                мечи кожи довечера

                Коментар


                • Добрутро ви! Добрутро и на Надетата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FidoDidoo Разгледай мнение
                    Не, аз питах другото Наде

                    П.П. Ти ще си Надето 1, а тя 2, нещо като Б1 и Б2 . Лека и приятен уикенд на всичи, който заблажил, заблажил тая седмица, който не другата
                    Не съм много сигурна дали ако кажа къде търгувам, няма да излезе спам нещо и да ме резнат.
                    Пък до другото, две различни Надета сме. Може и три да станем, може и четири. Явно умното и убавото такова име носи...

                    Коментар


                    • Нещо за добро утро
                      http://vbox7.com/play:dbda738707
                      http://vbox7.com/play:28a1b0c3b5
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Ха така-хубаво е да има и от нежния пол тук,белким простотиите понамалеят. Такива ми са наблщденията,кедето има жени мъжете се стремят да им се харесат и простащината намалява . Приятни почивни дни!!!
                        ... и двамата с любопитство се вгледаха в едно тъмно купе с хубав впряг. Колата бе спряла на тази улица, главата на коня бе обърната към улица „Монмартр“, а гърбът на седналия на високо кочияш беше неподвижен като камък. Те забелязаха как една женска глава два пъти се показа на вратичката и бързо изчезна. Изведнъж главата пак се показа, задържа се и отправи дълъг нетърпелив поглед назад и към Борсата.
                        — Баронеса Сандорф — прошепна Сакар.
                        Тази глава беше много особена, с пламенни черни очи под тъмни клепачи, страстно лице с кървавочервена уста, загрозено само от доста дълъг нос. Тя изглеждаше много красива, преждевременно узряла на двадесет и пет години, приличаше на вакханка, облечена от най-големите дамски шивачи на империята.
                        — Да, баронесата — повтори Жантру. — Зная я още когато беше младо момиче и живееше при баща си, граф Дьо Ладрикур. О, какъв бесен и възмутително груб играч! Ходех при него всяка сутрин за нареждания, един ден едва не ме наби. Не плаках за него, когато умря от кръвоизлив, разорен от редица дребни ликвидации… Малката тогава трябваше да се реши да се омъжи за барон Сандорф, съветник в посолството на Австрия, който бе тридесет и пет години по-възрастен от нея, но сигурно влуден от нейните огнени погледи.
                        — Зная — каза просто Сакар.
                        Главата на баронесата отново бе потънала в купето. Но почти веднага пак се появи, още по-разпалена, с източена шия, за да може да гледа надалече, към площада.
                        — Тя играе, нали?
                        — О, като луда! При всички критични дни ще я видите там, в колата и, следи курсовете, трескаво взима бележки в тефтерчето си, дава нареждания… Вижте! Масиас е чакала — ето той отива при нея.
                        И наистина Масиас тичаше с цялата сила на късите си крака с таблица в ръка; видяха го как опря лакти на вратичката на купето, как провря главата си да се съвещава с баронесата. После те двамата се отстраниха малко, за да не бъдат уличени в шпиониране, а когато комисионерът тръгна отново бегом назад, го повикаха. Отначало той хвърли поглед встрани и щом се увери, че ъгълът на улицата го прикрива, веднага се спря задъхан; все пак червеното му пъпчиво лице бе весело и големите му сини очи гледаха с детска чистота.
                        — Какво става с тия хора? — извика той. — Ето че Суец стремглаво пропада. Говори се за война с Англия. Разбунтува ги тази новина, която никой не знае откъде дойде… И аз ви питам: кой измисли тази война? Дано сама да се е измислила… С една дума — голяма каша.
                        Жантру намигна.
                        — Кълве ли още дамичката?
                        — О, бясно! Отнасям нарежданията и на Натансон.
                        Сакар и Жантру бавно се отправяха към улица „Брониар“; пак видяха купето на баронесата, но стъклата на прозорците бяха вдигнати, загадъчната кола изглеждаше празна, кочияшът като че ли седеше още по-неподвижно в това очакване, което често продължаваше до закриването на Борсата.
                        — Тя е дяволски съблазнителна — подзе грубо Сакар. — Разбирам стария барон.
                        Жантру загадъчно се усмихна.
                        — О, барона! Мисля, че тя отдавна му е омръзнала. Казват, че бил много стиснат… Така че знаете ли с кого се е хванала, за да може да плаща сметките си? Парите от играта никога не стигат.
                        — Не.
                        — С Делкамбр.
                        — Делкамбр, главния прокурор, този висок сух човек, толкова жълт и толкова суров!… О, как ми изглеждат заедно!
                        И двамата, много развеселени и много разпалени, се разделим, стискайки силно ръцете си, след като Жантру каза на другия, че ще си позволи да го посети в най-скоро време.
                        Щом остана сам, Сакар пак бе пленен от силния глас на Борсата, който кънтеше с упоритостта на прилив.

                        http://chitanka.info/text/12598#textstart
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Ха така-хубаво е да има и от нежния пол тук,белким простотиите понамалеят.
                          Такива ми са наблщденията,кедето има жени мъжете се стремят да им се харесат и простащината намалява .

                          Приятни почивни дни!!!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                            Сега вече нещата малко може да се объркат с обръщенията,защото излезе,че сме съименички,но не мисля,че това ще създаде големи проблеми,поне докато не станем три..Ако въпросът е към мен,подробностите мога да кажа тогава,когато напусна посредника си.
                            Не, аз питах другото Наде

                            П.П. Ти ще си Надето 1, а тя 2, нещо като Б1 и Б2 . Лека и приятен уикенд на всичи, който заблажил, заблажил тая седмица, който не другата

                            Коментар


                            • Ти си 3-ят дет пита и казвам - ДА !
                              Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Петре, ти ли си бре
                              Ай сиктир, аман от "специалисти"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Едно време, имаше един сайт предаваше онлАйн звук от nyse заедно с непрекъснато следване на сип фючъра
                                Не бе , не бе, за друго говоря . Знам , че си разбрал за какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X