IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 26.03.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Онуфри,

    момче, първо се кълнеш, че последните 5 дни не си пускал подобна позиция, а па сега ми се обясняваш кат' петокласник за 15 мин. к'во било.

    Стегни се малко, че си ми безинтересен с наченки на досаден вече. Питам те простичко Лъжец ли си?

    Отговор ДА или НЕ?

    П.П. Ето, к'во значи Паун, че модитата ме трият. Явно мразят животните - хихи

    Цък ( ама к'ва готина снимка лепнах за Онуфри ):
    Е наистина не ви отива!

    Онуфри написа, че не е пускал 123,50 и това лесно се вижда от написаното му (ник -> последни мнения) за последните 5 дни. Твърди, че е пуснал 122.07 и по времето когато го е постнал, малко преди това е било толкова.

    То цяла сапунка стана с тези позиции...
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Онуфри,

      момче, първо се кълнеш, че последните 5 дни не си пускал подобна позиция, а па сега ми се обясняваш кат' петокласник за 15 мин. к'во било, кат' ти пуснах картинката за него ден.

      Нали се сещаш, че влизам 1-2 пъти в инвестор-о, понякога минавам и през форекс темата да се посмея и после излизам. "Минал" съм 1-2 часа по-късно, погледнал съм колко е евро/йена и съм си "заминал". Беше 123.50 като го погледнах

      Стегни се малко, че си ми безинтересен с наченки на досаден вече. Питам те простичко Лъжец ли си?

      Отговор ДА или НЕ?

      П.П. Ето, к'во значи Паун, че модитата ме трият. Явно мразят животните - хихи

      Цък ( ама к'ва готина снимка лепнах за Онуфри ):
      Attached Files
      Last edited by marandi; 20.03.2013, 12:44.

      Коментар


      • боцнах дълго евраки 1,2919, стоп 1,2880

        Коментар


        • Който закачил евро закачил

          Коментар


          • Добро Утро .. Батко има Л.С. Драскайте си спама там God Damn.
            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

            Коментар


            • Добро утро,на всички!
              БОРЕУРОДА,анализ на твоите думите/според моята"крива теория-практика"/Първо между долар и злато никога не е имало корелация/поне от както има официално форекс от 1976г/Това което се отчита на графика,даже и на таймфрейма не съвпада.Второ/чисто логически/злато-убежище-както всяко убежище и това се изчерпва/но докато има търговия ще презарежда с провизий.Трето/отново логически/ 1:Щатите са си в криза/просто стрелят на посоки,да удавят още някой че да има още малоко животец/Ето ти нещо алогично/уж/ икономиката би трябвало да се стимулора при ниски стойности на валутата/висок износ и т.н-ето ти логиката ако имам 1 трилон долара/хипотетично-митологично/ по добре мие да сртуват 2 евро вместо 1.Чисто физически тоя трилон е изнесен в китай/да речем фабрики,китайци.../и нещеш ли ставаш комшия/влизаш в ке..фа на "Страната на неограничените възможности"mother Russia/катюши,тайга/.Още факти в предвид ,че освен долара и еврото е свързваща валута и процента на еврото от 2010 до сега се е увеличил 5%/и повече/за сметка на долара пказва горното/1/Слеедовааателно евро/горе,долар/долу.Процеса не е еднодневен.Относно златото изчерпаем ресурс-поскъпване.

              п.п:бая глупусти написах,а може и още мнооого

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                За да съм коректен - качвам ти ( маркирано с кръст с мишката ми - пунктираните линии ) изцепката кога си влязъл и е възможно ( с дата и час ). По хоризонталата ти е нивото, а по вертикалата нивото с цифрички датата и часа.

                Ти картинка така или иначе не ни даде да видим с дата и час. Демек, гледаш кое скача и се праскаш, че си "бил" там.

                П.П. Както виждаш малко по-късно става 123.50 - просто не те следя щот' си ми е аматьорче.

                Извинения - времето съвпада, когато си го писал и нивото на влизане!!! ( малка водка за извинение )

                По принцип излъга нагло, че НЕ си влизал в последните дни в подобна позиция, а те копирах от вчера твоя пост.

                После ме обвини, че аз лъжа, а не гледаш себе си .... в ляво ви е ГАП-а, но нямам време да се занимавам с великата ти кариера, дет' "НЕ си Влизал", като те копирах ( смигам ).

                Не ставаш, браточка - да отричаш очевадни неща. Бизнес никога няма да направиш така, щот' си тъп Паун, пардон лъжец и си проличава за по-малко от 24 часа. Ще те набият някъде, ако продължаваш така. Поздрави!

                Цък:
                Пак лъжеш,братле,и то нагло.Хубаво си постнал картинката,ама или си объркал времето,щото толкова си можеш или щото пак искаш да манипулираш.
                Влезнал съм дълъг на евро/йена на 122,07 в 9,48 българско време и съм постнал тук сделката в 10,02,когато курсът е бил 122,46-47.Това всеки,който има желание може да го провери.Дали 14 минути е много или малко е друг въпрос - не ми е вързана платформата за форума,че да излизат автоматично сделките,а и не ми е само това на главата.Та твърдението ти,че съм купил евро/йена на 123,50 си е нагла лъжа.

                Знам,че те е яд за пропуснатите възможности,но това е живота - някои ги виждаме и се възползваме,а други само подсмърчат по форумите

                На всеки друг,който би ме помолил любезно да кача картинка,бих го направил,но точно на теб не дължа никакви обяснения.
                След като не можеш да си позволиш нормален акаунт,не си и позволявай да даваш акъл на хората,които наистина търгуват и правят пари.
                От мен за теб толкоз.Нямам повече време за неудачници.
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОРЕУРОДА Разгледай мнение
                  Добрий утро Някой да обясни ,защо се наруши близо 13 годишната корелация при eur/usd по отношение на златото То е ясно, че се селва евро ,купува се доларес и зло , ама някой да обясни нещо ми е мътно УСД -май ще е позлатява
                  кУр -елацията с петрола си още в сила Между другото понеделнишкия ГАП изкриви целия пазар, по отношение на техниката : изчисления,индикатори и тн ..
                  Защото, златото е достатъчно надут балон и явно не е за купуване. Шубето е голям страх. И аз не бих купил злато на тези нива, при положение ,че в САЩ уж потругнаха нещата с икономиката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Какво си се разпитал. Като не знам не знам !!!
                    Изчакай , още не са му изпратили отговора.от Позитано 20. Откъде да знае човека какво трябва да каже....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОРЕУРОДА Разгледай мнение
                      Хайде , отговорете, питах ви нещо два три поста по надолу ,иначе за каво е тоз форум , да си мерим пи**ките ???
                      и нещо тематично http://forum.skycode.com/pic/95555-Merkel.JPG
                      Какво си се разпитал. Като не знам не знам !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Хайде , отговорете, питах ви нещо два три поста по надолу ,иначе за каво е тоз форум , да си мерим пи**ките ???
                        и нещо тематично http://forum.skycode.com/pic/95555-Merkel.JPG
                        ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          TATO предлага довечера БРАДАТИЙ КОЗЕЛОС в 20часа да направи ново връхче на Дау и лекичко да минем над връхчето 3106 при еврак/долар
                          разбранооо....до 20:00 нема лебец на пазарят.....

                          Коментар


                          • A бре МАМУН сложи го на линк това,
                            кво си го метнал тука кат ВИТА баница.
                            Сигур щото си много умен !!!
                            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                              Добрутро!



                              А бе пичове кво сте направили бре

                              Осрали сте цялата тема

                              Ай бързо си ги премерете и ни информирайте за крайния резултат, а не така да спамите само

                              ам че...март е... иде пролет....ормоните живват....енергийното ниво се повдига...като го повДигнат....абе , енергията насочена
                              в грешна посока....

                              Коментар


                              • TATO предлага довечера БРАДАТИЙ КОЗЕЛОС в 20часа да направи ново връхче на Дау и лекичко да минем над връхчето 3106 при еврак/долар
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X