IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Соколов наместо да спамиш в темата, кажи си мнението за пазара, ако имаш такова.
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Взем 40 половината, 15 следящ от 4220 за останалите

      Коментар


      • хехе 4234 пуснах , кви са тези 4216 ......
        убъркАли са посоката
        аре нагоре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          Комърджи сам виждаш, че сме в един голееем рейндж. От 12.07 до 27.07 го карахме нагоре. Заформихме си една прилична H&S с тест на шията, точно преди да се разберат хамериканците.... Какво да го мисля толкова. За мен до края на другата седмица позициите са шорт.
          И къде точно е тая Глава с Рамене,че нещо пак се бъркаш.Аааа То било част от нашепването,кои са тия некадърници тия тука Реда,рукито,анонимния,иска ли е какъв е.... т.н........
          Както при подписа:
          Значи викаш,за пред модераторите и сайта няма такъв потребител и с тоя довод скачаш на админите и модитата.

          Кой ли е в подписа ти .я да питаме другите да видим какво ще ти кажат и да видим и те колко струват.След като си говорят с тебе,а ти се занимаваш с некадърници и .......думи на болен човек.......или те не са некадърници и мерзавци.

          Може ли да има такива.

          Айде бре админите, до кога ще го търпите това.Няма ли да има хигиена от такива болни същества.Или и това можете да преглътнете.



          Колко пъти да ви пиша или напомням,че такъв подпис няма как да има.


          "Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиация, чуващо гласове от отвъдното, нашепващи му курса на валутните двойки. Любящо мерзавците и некадърниците ( като СоПолов ) и забавляващо се късайки крилцата на мухите."

          Коментар


          • Сопри се бре борсук стига слиза... Те на това му се вика изпуснати Бири
            Който ме слуша фалира.

            Коментар


            • Ами 100 цента - нищо нема да фана , ама на форекс за момента всичко по план , та реших да позяпам фючърите ...

              ПС: Май ше взема да позная -- проби и дотук 30 демо-пипонека междинно , ма има и комисион 1.50 за 0.10 лот ....бая дебел
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                Еха високо аз ще го сложа на +1 че глава ме боли от загуби....
                Ади аз съм аут. 28 пипоня стигат
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                  добре , ма на континента --били ''френдли '' колко дъжд отнесъх не е истина , после казват --тука било валяло
                  Финци , ти да не си къс бря ?
                  п.с.4253
                  Нямам нищо аз Късата я прибрах на @4160, а кабелот йош вчера Пак съм в почивка. Чакам синот да се върне утре от неква екскурзия и съм обещал да го уча да кара колата
                  Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Загледах хамериканския нефт и се чудя ако пробие 94.96 на М5 дали мое да даде едни 100 бързи пипса ..Стоп = 95.70 ; цел = 93.80 ...Туй на демо , че от нефт не разбирам ( нямам и акаунт) , ама сигналът ми е интересен ...
                    Не 100 пипса, ами и 100 цента мое хванеш даже

                    Коментар


                    • Загледах хамериканския нефт и се чудя ако пробие 94.96 на М5 дали мое да даде едни 100 бързи пипса ..Стоп = 95.70 ; цел = 93.80 ...Туй на демо , че от нефт не разбирам ( нямам и акаунт) , ама сигналът ми е интересен ...
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                        Как беше вакейшъна ?
                        добре , ма на континента --били ''френдли '' колко дъжд отнесъх не е истина , после казват --тука било валяло
                        Финци , ти да не си къс бря ?
                        п.с.4253

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                          сложете си ТР 4234
                          щото после експреса тръгва на север за 4360
                          според мен де , пак мечтая
                          Как беше вакейшъна ?
                          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            4282
                            Еха високо аз ще го сложа на +1 че глава ме боли от загуби....
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                              Къде е стопа бря на 88 ли.?????
                              4282

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Къса и от мен 4260
                                Къде е стопа бря на 88 ли.?????
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X