IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сложете си ТР 4234
    щото после експреса тръгва на север за 4360
    според мен де , пак мечтая

    Коментар


    • Къса и от мен 4260

      Коментар




      • http://borsi.dir.bg/_wm/pbasic/?df=81715
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • късо от 4270...ако го хвана и тоя път ще се прекръстя на калитко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
            па мечтай си
            мечтане му е майката , ко ме питаш
            е сутринта мечтах за 4280
            е го
            ся как '' обемите '' са големи и почти сичко е късо ......
            незнам , незнам , аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
              Колега ритни го нагоре, към 4240
              трябва да си доволен виж какво воле му ударих.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                точно така ще да е
                аре мечата мас ....
                па мечтай си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                  на нетданията на дневна излезе нечовешки бар при обемите , скоро идва края ви - златни бичета


                  бияяяяяяяяяяяч
                  точно така ще да е
                  аре на мечата мас ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                    така е...
                    мислата ми е следната. Все още мяза на корекция от 27,07, а да се доверяваш на тренда на корекция не е читаво (за мен лично). Може всичко да излезе.
                    Комърджи сам виждаш, че сме в един голееем рейндж. От 12.07 до 27.07 го карахме нагоре. Заформихме си една прилична H&S с тест на шията, точно преди да се разберат хамериканците.... Какво да го мисля толкова. За мен до края на другата седмица позициите са шорт.
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • на нетданията на дневна излезе нечовешки бар при обемите , скоро идва края ви - златни бичета


                      бияяяяяяяяяяяч

                      Коментар


                      • мдаа по мои надблюдения последните два месеца са доста приятни за търгуване волатилност бол и радост и за бици и за мечки щом и аз се изкуших до боцкам дневно като аматьор и даже имам келепирзначи не трябва да има недоволни
                        25 пип следящ на дългото...че не им вярвам на биците докато не пробият 4280...успех ви и...те така

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                          може ..не гледам алпари ..пък и 2 пипа и нещо проблем ли са ?
                          един милион пъти по 2 пипа и.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            .. Важното е кога влизаш и кога излизаш :...
                            Е те , точно това ми е ( в евро/долар) проблема - че не мога да вляза ...все още ....По доста други места е супер - само тука ....хендек ..
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                              Сега аз не разбрах за началната фаза и етикета
                              Но, ако говориш за въпросът ти без адресант, то "даун тренда" си има всичко. Импулси, корекции, рейнджове.... абе богата работа
                              така е...
                              мислата ми е следната. Все още мяза на корекция от 27,07, а да се доверяваш на тренда на корекция не е читаво (за мен лично). Може всичко да излезе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
                                на мен ми се вижда на 42537
                                може ..не гледам алпари ..пък и 2 пипа и нещо проблем ли са ?
                                Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                                Коментар

                                Working...
                                X