IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    По скоро , скоро няма да го свалят ...мисля си аз
    Всеки си има мнение Важното е кога влизаш и кога излизаш Времето е голееееема показалка
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
      не пропускайте голямата кака на 15М курдисанала се е на 4251
      на мен ми се вижда на 42537

      Коментар


      • не пропускайте голямата кака на 15М курдисанала се е на 4251
        п.п.моето внимание сега е при франка който се мъчи на двойно дъно на 5 М ако мине утива и на 15 М ако и там мине ......ще замине
        Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          ... Още малко ше го качат
          По скоро , скоро няма да го свалят ...мисля си аз
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
            лекинко .... че тъй и не разбрах как в начална фаза се слага етикет.

            пп
            Кросов прощавай!
            Сега аз не разбрах за началната фаза и етикета
            Но, ако говориш за въпросът ти без адресант, то "даун тренда" си има всичко. Импулси, корекции, рейнджове.... абе богата работа
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
              при добро развитие може и 4250-4260 да гони.Аз бих се огледал май за късо , но не преди 17 часа.Днес се врътка през два часа и половина
              Фицка я дай едно расписание,че в петък требе да се ходи на Равда
              @4160 го проби надоле. Коригира в момента Нека да заформи нещо и да пробие някоя линийка по малките, за да сме сигурни, че се връща в релси.
              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                Разсъждаваш на глас
                лекинко .... че тъй и не разбрах как в начална фаза се слага етикет.

                пп
                Кросов прощавай!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Аде ве , тва йоре няма ли да качва ...

                  2011.08.02 15:47:39 Geithner: Confidence In US `Very Damaged' By Debt Debate -ABC

                  А Маймуна гладен ли да седи Още малко ше го качат
                  Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                  Коментар


                  • при добро развитие може и 4250-4260 да гони.Аз бих се огледал май за късо , но не преди 17 часа.Днес се врътка през два часа и половина
                    Фицка я дай едно расписание,че в петък требе да се ходи на Равда

                    Коментар


                    • Аде ве , тва йоре няма ли да качва ...

                      2011.08.02 15:47:39 Geithner: Confidence In US `Very Damaged' By Debt Debate -ABC

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                        благодаря ти Кросов. не питам теб
                        Разсъждаваш на глас
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          благодаря ти Кросов. не питам теб
                          окуточнявай се кого питаш за да няма недоразумения

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение
                            чакай да видим дали ще изплющи 4260 и ще има отговор
                            благодаря ти Кросов. не питам теб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                              Браточка,
                              "даун тренда" с елементи на импулс ли е или с елементи на корекция ... как ги виждате засега.
                              чакай да видим дали ще изплющи 4260 и ще има отговор

                              Коментар


                              • Браточка,
                                "даун тренда" с елементи на импулс ли е или с елементи на корекция ... как ги виждате засега.

                                Коментар

                                Working...
                                X