IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Проблема е, че кросов мотор искаме и мисля варианти да парирам
    Мани, мани. Не ми се мисли. Господ да ги пази

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
      ....СОПОЛОВ МИ ВИКАТ НЕ МЕН ...
      Ми къде е проблема, тогава ?!
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
        ГОСПОДА ОТ САЙТА ВЕСТНИК ИНВЕСТОР.БГ
        НЕ СМЯТАТЕ ЛИ,ЧЕ ТОЗИ ИНДИВИД ИЛИ ЕКЗЕМПЛЯР "ФИЦКАТА" СЪС ТОЗИ СИ ПОДПИС ПО ПОДРАЗБИРАНЕ ОБИЖДА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В ТЕМАТА,КАКТО И В ФОРУМА.
        Заведи го в другата тема и му покажи как ебеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Взем 40 половината, 15 следящ от 4220 за останалите
          Стопиран 4207. 93 пипонека зел. Чудя се да затварям ли вчерашното късу в ябълковия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Това е добре. И повече картинг И бъги се кара преди картинга. От опит ти казвам
            Проблема е, че кросов мотор искаме и мисля варианти да парирам
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
              Днес си взех листовките аз
              и +106 пипа за деня... прекрасен ден
              честито
              предупреждавай като излизаш из пловдив с колата, та аз да не излизам
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                Соколов наместо да спамиш в темата, кажи си мнението за пазара, ако имаш такова.
                ГОСПОДА ОТ САЙТА ВЕСТНИК ИНВЕСТОР.БГ
                НЕ СМЯТАТЕ ЛИ,ЧЕ ТОЗИ ИНДИВИД ИЛИ ЕКЗЕМПЛЯР "ФИЦКАТА" СЪС ТОЗИ СИ ПОДПИС ПО ПОДРАЗБИРАНЕ ОБИЖДА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В ТЕМАТА,КАКТО И В ФОРУМА.
                И немога да разбера,вие луди ли сте или се правите на такива.

                И спарт,и рукито вече споменаха СоПолов в обръщение към мен.
                СМЯТАТЕ ЛИ ДА ТОЛЕРИРАТЕ ТОВА. И ДО КОГА.ЗАЩОТО ВЕЧЕ ГО ПРАВИТЕ.

                А ДОВОДИТЕ НА ПРАСЕТО СА,ЧЕ ТАКЪВ ПОТРЕБИТЕЛ НЯМА.

                БРАВО ИНВЕСТОРЕ ВИЕ СТЕ ГОЛЕМИ.

                Я СЕГА ПАК ДА КАЖА,СОПОЛОВ МИ ВИКАТ НЕ МЕН СПАРТ И РУКИ,КАКТО И НЯКОИ МАЛОУМНИ СЪЩЕСТВА В ПОЛИТИКА,МАЛОУМНИ СА ЗАЩОТО СА СИ ГО ПОМИСЛИЛИ ЗА СЕБЕ СИ ПРЕДИ ДА МИ ГО ИЗМИСЛЯТ НА МЕН ИЛИ ПРОСТО СА ТОЛКОВА СЛАБИ.

                НИМА СМЯТАТЕ ТОВА ЗА НОРМАЛНО И ВЕЧЕ ДВА ДЕНА ВИ ПИША ЕДНИ И СЪЩО.

                ИМА ЛИ НЯКОИ КОИТО ДА РЕАГИРА АДЕКВАТНО И СПРАВЕДЛИВО В СЛУЧАЯ С ОБИДНИЯ ПОДПИС НА ПРАСЕТО.


                ЕХХХХООООО АДМИН МОДЕРАТОР. НА КЪДЕ СТЕ .........

                НЯКОИ НЕЩО ДА МЕ ПИТА НА ЛИЧНА,ДАЛИ НЕ СЕ ЧУСДТВАМ ОБИДЕН ОТ ПОДПИСА НА ПРАСЕТО ИЛИ НЕЩО ТАКОВА.

                ДА ИМАМ ПРОТИВ ТАКИВА ПОДПИСИ И СЪЩЕСТВА.
                НЕ ВИ ЛИ СЕ СТРУВА,ЧЕ ПРАСЕТО Е РЕГНАТО ОТ ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА И САМО СПАМ,ЗАЩО ПИШЕ ТУК,ЗНАЕТЕ ЛИ ВЪОБЩЕ.......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Хихих, и после где ще криеш ключовете? Аз на моя съм му казал, че вземе ли книжка никога няма да го спирам. Но направи ли опит да ми крадне ключове и кола.....
                  Днес си взех листовките аз
                  и +106 пипа за деня... прекрасен ден

                  Коментар


                  • пернатото се наспа и пак се развряка

                    птичка реве,
                    търси някой да я ......
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                      Възпитание и доверие колега ! На това залагаме
                      Това е добре. И повече картинг И бъги се кара преди картинга. От опит ти казвам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                        И къде точно е тая Глава с Рамене,че нещо пак се бъркаш.Аааа То било част от нашепването,кои са тия некадърници тия тука Реда,рукито,анонимния,иска ли е какъв е....."[/SIZE][/COLOR]
                        имаше една приказка: Странна птица е петела,пие вода пък не пикае

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                          .... кажи си мнението за пазара, ако имаш такова.
                          Ба , че отде толкоз акъл у Сополова..То , господ кога раздавал мозък , он сигурно е мил чинии в атома
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Хихих, и после где ще криеш ключовете? Аз на моя съм му казал, че вземе ли книжка никога няма да го спирам. Но направи ли опит да ми крадне ключове и кола.....
                            Възпитание и доверие колега ! На това залагаме
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                              Нямам нищо аз Късата я прибрах на @4160, а кабелот йош вчера Пак съм в почивка. Чакам синот да се върне утре от неква екскурзия и съм обещал да го уча да кара колата
                              Хихих, и после где ще криеш ключовете? Аз на моя съм му казал, че вземе ли книжка никога няма да го спирам. Но направи ли опит да ми крадне ключове и кола.....

                              Коментар


                              • Поздрав и наздраве http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE&ob=av3e

                                Коментар

                                Working...
                                X