IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Здравей Хепи Рядко влизате момичетата тук И моята любима се крие Миризмата на тестостерон явно не ви понася
    За Ефчето не знам, ама при мен е друг тестостерона Шефа забрави, че уж трябваше да съм в отпуск и от миналата седмица съм пак от работещите та ... така

    А Ефчето сигурно наваксва с плажа
    Безплатен обяд няма!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
      Здравей Хепи !
      Ха, кой бил тука Що се спотайваш зайче русо
      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Не търгувам - казах ! Загледах от скука , а и на FXpro нефтения чарт е малко кофти на минутните фреймове ...Влязъл си по-отгоре и на М1 , но сигналът съм изтървал и затуй пробвах демо от 94.95 на М5 пробив ...Но целта му " излезе " 93.89 е в момента ,ама ми взе "плюсов демо стоп " на 94.80 ...Но ПА-то ми хареса - затва беше цялото упражнение
        Метата не става за петрол въобще.
        Сигналът е по тиковите чартове. Даже трябваше от 95.14-95.15 да влеза обаче падна внезапно и докато натисна копчето цената беше на 95.07
        Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Happy68 Разгледай мнение
          Привет, момчета и момичета
          Здравей Хепи Рядко влизате момичетата тук И моята любима се крие Миризмата на тестостерон явно не ви понася
          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Happy68 Разгледай мнение
            Привет, момчета и момичета
            Здравей Хепи !
            Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
              Едни се чудят други го търгуват....съдба, кво да се прави

              Спарте щеше добре да направиш ако вместо се чудеше го беше продал
              http://prikachi.com/images/79/3641079J.jpg
              Не търгувам - казах ! Загледах от скука , а и на FXpro нефтения чарт е малко кофти на минутните фреймове ...Влязъл си по-отгоре и на М1 , но сигналът съм изтървал и затуй пробвах демо от 94.95 на М5 пробив ...Но целта му " излезе " 93.89 е в момента ,ама ми взе "плюсов демо стоп " на 94.80 ...Но ПА-то ми хареса - затва беше цялото упражнение
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Привет, момчета и момичета
                Безплатен обяд няма!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение

                  те то на туй как му правиш ,анализа че да излиза ордера
                  Филтрирам с моментум
                  Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Мани, мани. Не ми се мисли. Господ да ги пази
                    качиш ли го един път и се запали после няма отказване,аз например се отказах след 15 години след едно падане при което ме събраха насипно и ме сглобяваха 5 месеца та въпреки че още го имам в кръвта не знам доколко е разумно да го насочваш към това

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от garbac Разгледай мнение
                      може да видим скоро 4170-60 както я кара така.лошото е ,че не ми говорят нищо звездите сега
                      Някой да е получил факс кога да се качим и накъде ще ни откара?
                      Клоуз ябълковия индекс. Ново чакащо за надоле около 0-та за деня и отивам да си взема килимите от автомивка Неживеещите в БГ да не се хилят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Загледах хамериканския нефт и се чудя ако пробие 94.96 на М5 дали мое да даде едни 100 бързи пипса ..Стоп = 95.70 ; цел = 93.80 ...Туй на демо , че от нефт не разбирам ( нямам и акаунт) , ама сигналът ми е интересен ...
                        Едни се чудят други го търгуват....съдба, кво да се прави

                        Спарте щеше добре да направиш ако вместо се чудеше го беше продал
                        http://prikachi.com/images/79/3641079J.jpg

                        п.п. следващото чудене за къса беше от 94.60
                        Last edited by greedforsuccess; 02.08.2011, 18:27.
                        Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                        Коментар


                        • Соколов преди да продължиш със спама и безпочвените си ридания ( защото както ти казах по-рано : ВСЕКИ СИ НОСИ КРЪСТА ) провери за времето през което съм регистриран, колко мнения за пазара имам аз и ти съответно. Така че ако имаш мнение за Форекс-а сподели го с участниците в темата. Дори и грешно да е, би спечелил някой плюс с това, че имаш виждане.
                          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            Възпитание и доверие колега ! На това залагаме

                            те то на туй как му правиш ,анализа че да излиза ордера

                            Коментар


                            • може да видим скоро 4170-60 както я кара така.лошото е ,че не ми говорят нищо звездите сега
                              Някой да е получил факс кога да се качим и накъде ще ни откара?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                честито
                                предупреждавай като излизаш из пловдив с колата, та аз да не излизам
                                Мерси и не се притеснявай, по-малко опасна съм от много "правоспособни" водачи

                                Коментар

                                Working...
                                X