IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Резултата започва да става все по интересен Вероятно, в една друга паралелна вселена, дето на хъхряците е забранено да гласуват, това щеше да е и реалния резултат в изборния ден

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      Мани я тука анкетата - ходи на датата, където трябва
      Аз съм агитирал вече жена ми, майка ми и тъщата, ще агитирам и няколко приятеля...
      Е това прави Мрежувай!
      Едно време Волен се набута така истимарската в парламента. Що пък и г-н Витков да не го направи
      Представям си го как ще му е кеф, като го питат - г-х Президент това, г-н Президент онова
      Такива концерти може да им спретне на кухарките от европа, че ум да им зайде.

      Коментар


      • Ще бъде люта битка.

        Изборите за Президент се очакват да бъдат доста напрегнати.

        На балотаж твърдо отива Калфин заради БСП и ДПС два твърди електората взимащи винаги поне 1 милиона гласа а сега заради не гласувалите ще са с още по-голям процент. Но няма да спечелят отива се на балотаж.

        Светльо Витков ще вземе гласа на младите както и на разочарованите от управлението като цяло.

        Меглена Кунева ще вземе подкрепата на НДСВ колкото е останала заедно с известността си като евроковисар сред всички възрасти плюс женската подкрепа на които им омръзна от мачовци.

        Плевнелиев ще вземе гласовете на зависимите от Герб, както и на баламите които още му се връзват на плямпаниците на Борисов.

        Изобщо не ме интересува кой ще е президента стига да не е послушкото Плевнелиев дето сам си каза, че не иска да е президент ама нали знаете оня иска щото яко го е закъсал.

        Аз лично се вълнувам за бъдещето на страната ни и не смятам, че Гласуването е нещо безполезно затова хора гласувайте.
        Last edited by msimov; 19.09.2011, 11:29.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • " Не ме карайте на инат да подпиша договора!"- Б.Б.
          - Бат Бойко, на инат ли ще си правим? На изборите да не стане:" А!? Ко се случи???"
          Наглеците нали знаеш, че рано или късно си го получават?

          Като за начало: "Светльо Витков - ПРЕЗИДЕНТ!!!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
            Имало анкета за Светльо. Някой знае ли темата, за да не пропусна и там да гласувам
            Мани я тука анкетата - ходи на датата, където трябва
            Аз съм агитирал вече жена ми, майка ми и тъщата, ще агитирам и няколко приятеля...
            Е това прави Мрежувай!

            Коментар


            • Имало анкета за Светльо. Някой знае ли темата, за да не пропусна и там да гласувам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                Мисля само за него да гласувам
                Що ти за кого ще гласуваш, за Волен или Калфин ? Предпочитам Кунева пред тях.
                Не е препоръка
                И аз пред тези двамата предпочитам Кунева - грозна е, но все пак е жена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                  ...
                  Недейте да гласувате за Светльо-препоръка е.
                  Мисля само за него да гласувам
                  Що ти за кого ще гласуваш, за Волен или Калфин ? Предпочитам Кунева пред тях.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Elmagico Разгледай мнение
                    Много хора твърдят, че кандидатурата на г-н Витков е несериозна.
                    Коя е по сериозна?
                    На всичките останали лицемери, лъжци, некъдърници, и кариеристи ли?
                    Други твърдят, че г-н Витков нямоло да се справи?
                    С кое няма да се справи?
                    Да ходи на лов, да ципе певачките, да прави безмислени и безполезни изказвания по повод и без повод, да налага вето ли?
                    Много твърдят , че няма шансове да спечели?
                    ЧУЙТЕ МЕ ДОБРЕ
                    ШАНСОВЕТЕ МУ ДА СПЕЧЕЛИ ЗАВИСЯТ ОТ ВАС, ОТ МЕН ОТ ТЕБЕ ОТ ВСИЧКИ НАС
                    СЕГА Е МОМЕНТА ЧРЕЗ НАШИЯ ВОТ ДА ПОКАЖЕМ ЧЕ НЕ СМЕ ЗАПАЛИ, УМРЕЛИ, БЕЗДУШНИ .
                    НЕКА ДА ГИ ЗАБОЛИ Г**А - НАШИТЕ МИЛИ ПОЛИТИЦИ
                    Евала! +1

                    Много ми харесва едно от посланията на Светльо.
                    Един му викал: –нали знаеш как стават тези работи?
                    Светльо вика: -Как? Хайде да видим как стават. Нека се пробваме. Защо да сме все пасивни?

                    Коментар


                    • Светльо има моя глас!

                      Коментар


                      • Валутна Търговия - архив 3

                        Линк към Валутна Търговия - архив 3
                        Last edited by модератор; 17.09.2011, 23:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                          ами ..по едно време спрях да чета за д ане се дразня ... пък и днес съм на тема франк имах къса от 7819 и ги дебнах до 7736 и там ги затворих ....та...за днес това ще е ...
                          Раздразнена .... спирам да пиша и идвам
                          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Radio signal Разгледай мнение
                            Днес си взех листовките аз
                            и +106 пипа за деня... прекрасен ден
                            браво на мацетооооо
                            молим?айде нема нужда

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                              Соколов преди да продължиш със спама и безпочвените си ридания ( защото както ти казах по-рано : ВСЕКИ СИ НОСИ КРЪСТА ) провери за времето през което съм регистриран, колко мнения за пазара имам аз и ти съответно. Така че ако имаш мнение за Форекс-а сподели го с участниците в темата. Дори и грешно да е, би спечелил някой плюс с това, че имаш виждане.


                              Добре бре,няма ли администратори да му махнат на тоя подписа и да го баннат.Може ли такъв подпис да имаш и да пишеш във Валутна търговия.



                              Значи е проблем да му редактирате подписа така ли,А???????.След като Спарт и Руки ми викат СоПолов и всички вече разбраха в какъв форум пишат.
                              Все отрицателни качества са това.



                              ИНВЕСТОРЕ,ВИЕ ЗАЩО СТЕ ТАМ УЖ РАБОТИТЕ ЗА ПАРИ ПЪК.Какъв е тоя форум.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                                Ха, кой бил тука Що се спотайваш зайче русо
                                ами ..по едно време спрях да чета за д ане се дразня ... пък и днес съм на тема франк имах къса от 7829 и ги дебнах до 7736 и там ги затворих ....та...за днес това ще е ...
                                Last edited by ef4e; 02.08.2011, 18:50.
                                Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                                Коментар

                                Working...
                                X