IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    ЩОМ ИМА НА БФБ ВАРАНТИ НА ПО-ВИСОКА СТОЙНОСТ? ЗА КАКВО ГОВОРИМ!
    0.16 НЕ МОЖЕ ДА Е ЦЕНА НА АКЦИЯ!!
    може купувай до кът не са се усетили
    Last edited by конан; 04.02.2022, 11:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
      Тук ги виждам на 0.50 ст скоро
      ЩОМ ИМА НА БФБ ВАРАНТИ НА ПО-ВИСОКА СТОЙНОСТ? ЗА КАКВО ГОВОРИМ!
      0.16 НЕ МОЖЕ ДА Е ЦЕНА НА АКЦИЯ!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
        Тук ги виждам на 0.50 ст скоро
        що не направо на 3.50!?

        Коментар


        • Тук ги виждам на 0.50 ст скоро

          Коментар


          • Тука не е ли време за 20 ст ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
              "Голямото рали тепърва предстой" казваше един съфорумник!
              "дебел сняг дебел комат Керезов"

              Коментар


              • "Голямото рали тепърва предстой" казваше един съфорумник!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  Може би е бил визионер, за това което се случва сега с Храните и Горивата!
                  Едно поне всички може би са съгласни. 0.14 е повече цена за Право, а не на Акция! Все едно едно е емисия Права, а не Акции!
                  Съгласен съм, тази артия реално струва две стинки...
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Аз мисля чя най-информиран е чичето. В тази компания е инвестирал още в самото начало, след което усредняваше донакъм 2.83. Няма друг като него да пише във форума.


                    TЦ...
                    Донакъмто 2.20....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Аз мисля чя най-информиран е чичето. В тази компания е инвестирал още в самото начало, след което усредняваше донакъм 2.83. Няма друг като него да пише във форума.

                      Може би е бил визионер, за това което се случва сега с Храните и Горивата!
                      Едно поне всички може би са съгласни. 0.14 е повече цена за Право, а не на Акция! Все едно едно е емисия Права, а не Акции!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Нека на това отговорят тези които купуваха на 4.50. Помниш ли? нали точно затова купуваха, заради това което се случва сега, от Зърно, Храни, Газ, Олио се правят луди пари.
                        Аз мисля чя най-информиран е чичето. В тази компания е инвестирал още в самото начало, след което усредняваше донакъм 2.83. Няма друг като него да пише във форума.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от boldri4e Разгледай мнение
                          Лично според мен, Силистрата никога няма да я листнат, тя им е печеливша, дърпат си дивидентите и си гледат яхтите. ЗХБГ се управлява кофти, не разпределя дивидент, цената на артията е точно според резултатите. За сметка на това, обаче мажо са взели едни чужди кинти и ги боли фара.
                          Точно!

                          Коментар


                          • Лично според мен, Силистрата никога няма да я листнат, тя им е печеливша, дърпат си дивидентите и си гледат яхтите. ЗХБГ се управлява кофти, не разпределя дивидент, цената на артията е точно според резултатите. За сметка на това, обаче мажо са взели едни чужди кинти и ги боли фара.

                            Коментар


                            • Много от оборотите с жито се уговаряха и въртяха без ДДС почти липсва отчетност особено при собствено пристанище, въпреки че уж имало зачислени чиновници но това не пречи вътре в страната. Залогът е твърде голям, за да изсветлеят публично. Поне така ми се струва като гледам как приблизително се определяше рентата без нагледни изчисления както е % по договора.
                              Last edited by Кисимов; 14.09.2021, 12:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Питам защото не ми се връзва! Как е възможно? Защо не листнат тогава Силистра на борсата? Защо не отпишат СГБГ?
                                не искат , и няма смисъл

                                Коментар

                                Working...
                                X