IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През последната седмица през „Пристанище Варна“ ЕАД1 са изнесени 60,8 хил. тона пшеница, докато товари с ечемик и рапица не са преминавали. Общо за периода от началото на пазарната 2022/23 година до 12 март 2023 г., износът на пшеница и ечемик през порта е съответно с 31,7% и 91,4% по-малко на годишна база. - Бюлетин н10 / 15.03

    За седмица имаме малко над 2 пъти увеличение на износа на пшеница.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Лъжеца вика Дръжте лъжеца! Лъга хората че Алтерко е балон и елха, която се връща пак на 3 лв.,
      Лъжеца си ти.Ето ти едната лъжа,а другата е,че ще държиш до 60,а продаде тайно на търговото.
      Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
      Бях си казал, че няма да ти коментирам драсканиците, но не издъжах да гледам некомпетентноста ти и арогантното ти държане във форума , така че:
      Срам нямаш ли ве,момче
      Точно ти пък на мен за ТА не може да ми говориш,а само да попиваш и да се учиш !

      Да припомня,че на празните ти думи се наслушах.
      Чакаше 60 и на 30 каза ,че развивало булиш формация ....сега е 23 !
      В Атера ти предадох урок за гапа и цената.Запълни ли го,обърна ли точно там? Да
      Само допреди 5-6 дена ,на 27 тук пак смяташе кръчмарски с елката и чакаше 60....сега е 23 !
      Е,колко пъти да ти натирам носа ?

      Вместо да цвъкаш некомпетнетен спам,пусни една графика и да ти видим "уменията" и излагацията !
      Самия факт,че не го правиш вече 1 год, доказава думите ми.
      А и като ти чета коментара,нищо не си разбрал от тази графика ! Некомпетнетно аматъорче
      Last edited by petrg5s; 16.03.2023, 10:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Точно така.Когато технически е балон обаче (600% за 2г) ,няма значение фундамента.Той вече е отигран.Даже повечко са си играли и затова е станал балон.
        Пукна се,сега се допуква ,когато се допука ще последва консолидация и чак тогава може да расте.Копира Алтерко в голяма степен,а в момента е пред него даже.
        Там вероятно ще видим ограденото


        https://tvc-invdn-com.investing.com/...d561069e29.png


        Бях си казал, че няма да ти коментирам драсканиците, но не издъжах да гледам некомпетентноста ти и арогантното ти държане във форума , така че:

        Не знам какъв технически анализ се опитваш да правиш, но според Elliott Wave с 1,2-5 се бележат импулсните движения. Корекциите се бележат с A,B и C. Очевидно в момента тече корекция на поскъпването и на графиките трябва да е с A-B-C , тоест 3 вълни. Корекция от порядъка на 38% - 61,8% е нормална и очаквана за активи които са качили над 100%.

        Вземи разгледай акции като AMZN, TSLA, NVDA или BITCOIN, Ethereum къде дори след 10 000% цените са стабилни и имат още потенциал. Никой не говори за балон при TSLA или BTC. Няма балон и при AGR & Alterco.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          ...
          Участвам в чужди форуми,абе там хората отговарят и се държат културно....
          Държа се културно с всеки който се държи така. Виж какви изрази и обръщения използваш! Няма такова просташко отношение към колегите! Но.. Дори и теб не обиждам, а просто те разобличавам.. Лъжеца вика Дръжте лъжеца! Лъга хората че Алтерко е балон и елха, която се връща пак на 3 лв., а още на 18-19 беше се накупил и обърна палачинката. Това ако не е безочливо лъгане, незнам!

          П.п. Агрия със средна на придобиване 8.44 , варианти на 32 ст. и съм глътнал вода! Е тва е "Висша математика"
          Last edited by Батя; 16.03.2023, 09:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Ех рибарче, голямо напъване че да изкараш някой левче.. И при Алтерко така преди време.. реване, плюене, че е балон и ще има елха и като върна 20-ина % нашето момче скочило да купи.. елхата бързо я забрави. Та и тук си ми ясен.. на 19 лв преди година рева, че е балон ама не ти върза и остана с празни джобчета.. сега ще видим дали ще изкараш нещо или пак ще останеш само с влажния поглед.
            Инта, прав си че тоя герой много прилича на стинкаджията Монти. И той така рева и ни надува главите с глупости за да изкара за пица и бира
            Аве момче ,стигни ми печалбите,стигни ми знанията ,пък тогава ела да ми говориш.Дребна ревлива риба
            .
            Участвам в чужди форуми,абе там хората отговарят и се държат културно.
            Тук, Ганъо Батков яко глътнал вода и в Агрия, и във Варианти и къде ли не,и аз съм му бил виновен ...на крива ракета ....
            Научете се че :
            -Всеки може да критикува колкото си иска стига да е аргументирано.
            -Не е задължително да се пишат само положителни неща за дадена акция в темата и.
            -Един човек не може да влияе на цената с писаници по форума.

            Аз поствам чертежи и нагоре и надолу.Къде влизам и излизам също го пиша и се аргументирам защо.А не лъжа хората , чакайки 60, да продавам като теб на търговото и да ги прецаквам.И не е само този случай където лъжеш хората ,само и само ти да спечелиш !
            Нищо чудно и сега да продаваш на хората които лъжеш за 70
            70 няма да има ! Поне близките няколко години,а най-вероятно и никога.
            Last edited by petrg5s; 16.03.2023, 06:47.

            Коментар


            • Направих първия вход днес..... ако падне още утре, мисля да удвоя позицията

              Коментар


              • Ех рибарче, голямо напъване че да изкараш някой левче.. И при Алтерко така преди време.. реване, плюене, че е балон и ще има елха и като върна 20-ина % нашето момче скочило да купи.. елхата бързо я забрави. Та и тук си ми ясен.. на 19 лв преди година рева, че е балон ама не ти върза и остана с празни джобчета.. сега ще видим дали ще изкараш нещо или пак ще останеш само с влажния поглед.

                Инта, прав си че тоя герой много прилича на стинкаджията Монти. И той така рева и ни надува главите с глупости за да изкара за пица и бира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от compmanbg Разгледай мнение
                  В една друга тема, за НИ ако е бъркам, застъпваш тезата, че всички БГ компании са текущо много ниско оценени /характерна особеност на родния капиталов пазар/, за сметка на НИ /всеки кеш се пъха в тухли/.
                  Точно така.Когато технически е балон обаче (600% за 2г) ,няма значение фундамента.Той вече е отигран.Даже повечко са си играли и затова е станал балон.
                  Пукна се,сега се допуква ,когато се допука ще последва консолидация и чак тогава може да расте.Копира Алтерко в голяма степен,а в момента е пред него даже.
                  Там вероятно ще видим ограденото


                  https://tvc-invdn-com.investing.com/...d561069e29.png


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Ти от Луната ли падаш ??
                    Чакахте я,ама на 60 и 70,някой и на 100.
                    Абе как все постфактум се извъртате на 100% и всеки чакал спад И в Алтерко и тук и къде ли не
                    Кажете сгреших,изненадаха ме доста,вътрешна гума съм и това е.Всеки греши,и аз греша,няма лошо да си признаеш.
                    Впрочем,така като се замисля, само големите го правят това и продължават напред.
                    Дребосъците винаги печелят и грешки не правят



                    Защо все плюеш и злобееш ве Срам нямаш ли? Аз теб трябва да плюя,че лъжеш хората.
                    Къде ти е 70,рибо ???
                    Кажи обърках се,както се обърках в БСЕ, и в МСН, и тук, и в Атера, и къде ли не още
                    Десетки грешки правиш и грешни анализи и после този който ти ги посочва ,той бил виновен
                    На кривата ракета нали знаеш? 100% тоя лаф е за теб
                    В една друга тема, за НИ ако е бъркам, застъпваш тезата, че всички БГ компании са текущо много ниско оценени /характерна особеност на родния капиталов пазар/, за сметка на НИ /всеки кеш се пъха в тухли/.

                    Конкретно тук, до юни има възможност за още 100К в диапазона 28-33 buyback.

                    Ако, дали, кога е друг въпрос. Мисълта ми е, че има гласувано решение и нещата при определени обстоятелства могат бързо да си дойдат на място.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                      К'ъв балон, бре, Петр? К'во пукване, к'во допукване?
                      Не че не я чакаме на 20 лв,
                      Ти от Луната ли падаш ??
                      Чакахте я,ама на 60 и 70,някой и на 100.
                      Абе как все постфактум се извъртате на 100% и всеки чакал спад И в Алтерко и тук и къде ли не
                      Кажете сгреших,изненадаха ме доста,вътрешна гума съм и това е.Всеки греши,и аз греша,няма лошо да си признаеш.
                      Впрочем,така като се замисля, само големите го правят това и продължават напред.
                      Дребосъците винаги печелят и грешки не правят

                      Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Защо все плюеш и злобееш ве Срам нямаш ли? Аз теб трябва да плюя,че лъжеш хората.
                      Къде ти е 70,рибо ???
                      Кажи обърках се,както се обърках в БСЕ, и в МСН, и тук, и в Атера, и къде ли не още
                      Десетки грешки правиш и грешни анализи и после този който ти ги посочва ,той бил виновен
                      На кривата ракета нали знаеш? 100% тоя лаф е за теб
                      Last edited by petrg5s; 15.03.2023, 18:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        К'ъв балон, бре, Петр? К'во пукване, к'во допукване?

                        За да се пукне балон, първо трябва да е надут... и то добре!

                        Тази акция си е смешно подценена. Не че не я чакаме на 20 лв, ама то не е защото е балон, ами щото много обичаме промоции.

                        Остави го да се облизва край скарата, -имаше един монти и той броеше и скачаше по стотинки, - изгуби се барабар със всите аватари!
                        И на пьотър-полки ще му дойде деня за нова "кръщанка" барабар с лакардиониста!
                        Келепира си е арно нещо по прощавкино време!
                        Иде , иде Пролет и Георгьов ден иде!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение

                          За щастие това е само предложение и трябва да се гласува от парламента, за да се изпълни.
                          Това би ударило много земеделци и компании свързани със сектора. Надявам се да се вразумят и да го променят във връзка със субсидиите за тока , а не в този вариант. Иначе това си е чист комунизъм ...работил си и си изкарал голяма печалба и държавата ти я взима.
                          Ми държавата е така - веднъж брадва, друг път секира. И не сме само ние. А земеделците, особено зърнарите, ги мразят всички, така че лесно ще се прокара, заедно с облагане на печалби от банки, токови дружества, вериги и тн. Въпрос само на милостта на герп
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                            Но и студен душ за момчетата с елките и кръчмарските сметки И онова момче "пророка" все изчезва при такива движения.
                            Аз бих го нарекъл логическо развитие от етап "Допукване на балона".
                            К'ъв балон, бре, Петр? К'во пукване, к'во допукване?

                            За да се пукне балон, първо трябва да е надут... и то добре!

                            Тази акция си е смешно подценена. Не че не я чакаме на 20 лв, ама то не е защото е балон, ами щото много обичаме промоции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Поправете ме, ако греша:

                              Министърът обясни, че свръхпечалбата ще бъде изчислена според европейски регламент - осредняват се печалбите за 2019 г., 2020 г. и 2021 г., увеличават се с 20% и се съпоставят с реализираната печалба за 2022 г., а върху разликата се начислява 33% данък. Плащането се предлага да е чрез авансови вноски от 1 юли всеки месец, а изравняващата вноска да се прави през 2024 г.

                              2022 - 78 милки
                              2021 - 23 милки
                              2020 - 10 милки
                              2019 - 10 милки

                              0.33* (78-17) = 20 милки за държавата. Ми честито. Слава на Кирчо и Кокорчо, вечна слава, добре че вдигнаха пенсиите, за да може сега да разкулачим тези гадни империалисти
                              За щастие това е само предложение и трябва да се гласува от парламента, за да се изпълни.
                              Това би ударило много земеделци и компании свързани със сектора. Надявам се да се вразумят и да го променят във връзка със субсидиите за тока , а не в този вариант. Иначе това си е чист комунизъм ...работил си и си изкарал голяма печалба и държавата ти я взима.

                              Коментар



                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                                Интересно развитие:
                                Но и студен душ за момчетата с елките и кръчмарските сметки И онова момче "пророка" все изчезва при такива движения.
                                Аз бих го нарекъл логическо развитие от етап "Допукване на балона".
                                Last edited by petrg5s; 15.03.2023, 17:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X