IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Ами ако са купували без посредници, а директно от собственици, там където арендоват?
    Сякаш най-разумно да иде човек на място в някое от землищата, да седне в селската кръчма и за 10 мин+ една бира да получи цялата информация която му трябва

    +1
    Проспектът е добре написана приказка.
    Тази фирма доста беше литнала по обещанията в края на 2008г, но кризата, която те забелязаха късно ги отказа от намерения за инвестиции в земеделието.
    В последствие отказаха прект за закупуване на техника, явно са преценили, че не могт да направят печелившо земеделие.
    Голямата разпокъсаност на земята, която обработват не позволява бързо и евтино обработване. Освен това за така разпокъсана земя е необходима много повече от обикновеното техника, отколкото ако е компактна.
    Мисля, че те не разполагат с необходимата техника за отглеждане на 103 000 дек земя. Доколкото имам наблюдение върху техниката им /размери, мощност и др параметри/, тя е за ферма от порядъка 40-50 0000 дек /може и по-малко/.
    Организацията им на рабоа е такава, че в ниакъв случай не могат да покрият операциите и да ги извършат в срок за такъв размер земя.
    Компетенциите на мениджмънта не е на необходимото ниво, за да се получи печалба от бизнес с мащабит на 103 000 дек земя.
    А увеличението до 150 000 дек, което са написали в проспектите си /и на други места/ е ГОЛЯМ МИРАЖ за тяхното ниво, имам предвид печелившо земеделие. А и това вероятно не е реална тяхна цел.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Очаквах подобен,отговор то от магаре кво друго може, ама нейсе.Тия един декар земя не са купували от фирми близки с които работя или съм работил(от 8 години търгувам със земя)така,че няма кво да водим тъпи спорове с тъпаци.То верно и О.Донев и В.Божков също са в крак с модата между другото.
      Ами ако са купували без посредници, а директно от собственици, там където арендоват?
      Сякаш най-разумно да иде човек на място в някое от землищата, да седне в селската кръчма и за 10 мин+ една бира да получи цялата информация която му трябва
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
        Спортистчето и да се пръснеш от яд все тая

        http://dnevnik.bg/pazari/2010/10/12/...tovniia_pazar/
        Теб кво те топли по-високата цена на пшеницата.Нали ще ядеш по скъп овес,а това са повече разходи по изхранването на магарешката шайка.Не виждам поводи за радост,а и тия си продадоха част от бизнеса(хлебозаводите).Големи метани им правиш,да не работиш при тях?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
          Нищо не си разсеял. Досега кавото си написал тук е точно копие от рекламните им материали, които ................ . Намери справка за земите, които се обработват по землища, защото на мен започна да ми прави дебела сянка втория етаж .......
          Не притежавам техни рекламни материали, но след като твърдиш, че ги копирам, предполагам ти ги имаш и ще се радвам да ми ги изпратиш.
          Иначе внимавай с дебелите сянки, че много се настива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
            Слуховете и съмненията за фалшивикация на отчети и подвеждане на инвеститори е доста сериозно обвинение спрямо дадено дружество. Затова недей да пускаш откровенни лъжи във форума, ако не можеш да ги докажеш.
            Надявам се, че с фактите, която съм постнал по-долу да съм разсеял притесненията относно "нещата, в които си убеден"

            Нищо не си разсеял. Досега кавото си написал тук е точно копие от рекламните им материали, които ................ . Намери справка за земите, които се обработват по землища, защото на мен започна да ми прави дебела сянка втория етаж .......

            Коментар


            • Спортистчето и да се пръснеш от яд все тая

              http://dnevnik.bg/pazari/2010/10/12/...tovniia_pazar/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                "Никога не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на прасето ще му хареса!"

                Така че ако имаш да казваш нещо конкретно по позицията давай, ако не - лек ден
                Ти за прасе ли се имаш?Аз друго си мислех(че си магаре),ама щом така твърдиш няма да споря повече с теб.Стига реклами защото видяхме кво стана с "Мостсрой" и "Птищата".А на теб най-малко имам какво да доказвам по-кухи позиции.Лек ти ден.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                  Няма старшно,и аз утре ще продавам,така че стой до сеновала.Може малко зобче да ти отделя,все пак едно магаре си имаме бива ли така.
                  "Никога не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на прасето ще му хареса!"

                  Така че ако имаш да казваш нещо конкретно по позицията давай, ако не - лек ден

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                    Пак ти казвам не ме мисли - справям се криво ляво .
                    По- скоро за теб се притеснявам - днес Агрия купуват имоти без да те уведомят, утре някой друг ще направи същото и съвсем ще се съкрушиш
                    Няма старшно,и аз утре ще продавам,така че стой до сеновала.Може малко зобче да ти отделя,все пак едно магаре си имаме бива ли така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                      Пазя си ги магаре,пазя си ги май тине ги пазиш.Сън не спиш да им правиш реклама на тия,айде стига с глупостите ами гтъргувай.С плямпане няма да стане.
                      Пак ти казвам не ме мисли - справям се криво ляво .
                      По- скоро за теб се притеснявам - днес Агрия купуват имоти без да те уведомят, утре някой друг ще направи същото и съвсем ще се съкрушиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                        Пази си нервите човече не ги хаби бадева.
                        И земя имам, и акции имам така че не ме мисли.
                        Ако имаш да казваш нещо конкретно за акцията - давай, но явно облеклото на мениджмънта е единственото за което ти стига капацитета да коментираш
                        Пазя си ги магаре,пазя си ги май тине ги пазиш.Сън не спиш да им правиш реклама на тия,айде стига с глупостите ами гтъргувай.С плямпане няма да стане.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                          Айде пак почна с рекламата.Имаш ли земя за продаване да видим дали не въврви.Е гати нещастниците от години ви чета глупостите,ама не се спряхте.Пууу купавй тогава акции на AGR,като са голяма работа,сигурно и 100 бр. нямаш.
                          Пази си нервите човече не ги хаби бадева.
                          И земя имам, и акции имам така че не ме мисли.
                          Ако имаш да казваш нещо конкретно за акцията - давай, но явно облеклото на мениджмънта е единственото за което ти стига капацитета да коментираш

                          Коментар


                          • Айде пак почна с рекламата.Имаш ли земя за продаване да видим дали не въврви.Е гати нещастниците от години ви чета глупостите,ама не се спряхте.Пууу купавй тогава акции на AGR,като са голяма работа,сигурно и 100 бр. нямаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                              Очаквах подобен,отговор то от магаре кво друго може, ама нейсе.Тия един декар земя не са купували от фирми близки с които работя или съм работил(от 8 години търгувам със земя)така,че няма кво да водим тъпи спорове с тъпаци.То верно и О.Донев и В.Божков също са в крак с модата между другото.
                              Явно къде ти е проблема -имотния бизнес не върви напоследък и нервите не издържат.
                              Ако съм на твое място веднага бих писал на t.ivanova@agriabg.com и да искам обяснение, как така са закупили земя без твое знание.
                              п.с. между другота като печен в занаята знаеш ли къде се намира с.Разделна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
                                Не искам да споря. Написах неща, в които съм убеден, че са достоверни.
                                Всеки сам си преценява къде да купува акции и на кого да си подарява парите.
                                Слуховете и съмненията за фалшивикация на отчети и подвеждане на инвеститори е доста сериозно обвинение спрямо дадено дружество. Затова недей да пускаш откровенни лъжи във форума, ако не можеш да ги докажеш.
                                Надявам се, че с фактите, която съм постнал по-долу да съм разсеял притесненията относно "нещата, в които си убеден"

                                Коментар

                                Working...
                                X