IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бива бива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Викам тая седмица да приберем на мечката хартишките и да я пращаме да си ходи по живо по здраво
      Да приложим малко сугестия викаш - Моооже,
      Но ако се разбалончи смарт-морганика - това ще облекчи процеса
      Все пак и двата картона са от хранително-вкусовия сектор, така да се каже

      ps. Имам от този, така че, не е препоръка
      Last edited by precakanoto; 06.12.2021, 11:56.

      Коментар


      • Викам тая седмица да приберем на мечката хартишките и да я пращаме да си ходи по живо по здраво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Погледнах на дневна ценова статистика,- излизат 157хил, ако махнем дребосъка (такива като мен) наистина им остават не повече от 170хил., но не виждам как ти се вързва сметката за з. земя 85000-да са ги направили с новозакупените декари,- явно по над 3200/дка им я смяташ.
          Друг е въпроса за плюсовете от зем. техника, бази, пълни складове, производствени съоражения и изходни търговски площи!!!
          Цената спиране няма,- а новите "партньори" всеки ден никнат като гъби!
          Ще дръпни над 13,80 и тогава, ееех как няма да спре до +61,8%
          Ми така я смятам, да. Мисля, че поливна и комасирана земя в момента може да се продаде на 3000 лева на декар. Все пак не всичката е поливна и явно съм пресилил сметките, но във всички случаи земята им струва доста повече от текущата пазарна капитализация...
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Не знам как ги смятате, но за последният месец са минали 150к бройки, което ако предположим че са само Доверие, би следвало да им остават 150к, ако смятат да продават всичко. А иначе не знам кой друг да продава, при положение че само земята е 40 лева на акция

            Погледнах на дневна ценова статистика,- излизат 157хил, ако махнем дребосъка (такива като мен) наистина им остават не повече от 170хил., но не виждам как ти се вързва сметката за з. земя 85000-да са ги направили с новозакупените декари,- явно по над 3200/дка им я смяташ.
            Друг е въпроса за плюсовете от зем. техника, бази, пълни складове, производствени съоражения и изходни търговски площи!!!
            Цената спиране няма,- а новите "партньори" всеки ден никнат като гъби!
            Ще дръпни над 13,80 и тогава, ееех как няма да спре до +61,8%

            Коментар


            • Не знам как ги смятате, но за последният месец са минали 150к бройки, което ако предположим че са само Доверие, би следвало да им остават 150к, ако смятат да продават всичко. А иначе не знам кой друг да продава, при положение че само земята е 40 лева на акция
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Още 4-5 такива дни и мечката е аут!
                С уговората,че продава само големоя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Още 4-5 такива дни и мечката е аут!
                  Точно !
                  Ще си направим амулети от мечите лапи - за късмет като идем на 30 кинта /парчето

                  Коментар


                  • Още 4-5 такива дни и мечката е аут!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Напън.напън колко да е ......няма и 30к бройки ,одеве се говореше че ония имат 250к. още
                      250/30 = 8,33 колко му е ...
                      таман до преди коледа да ги лашнем за ...дед Мароз. сюда идьот он подарки нам даьот...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Тая мечка няма много да издържи на напъна Бичетата яко я лупкат
                        Напън.напън колко да е ......няма и 30к бройки ,одеве се говореше че ония имат 250к. още

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                          На такъв концентриран удар дори този продавач няма дълго да издържи. Хайде, продавайте част от Алтеркото и Доверието или каквото там имате, че тук дълъг път нагоре ни чака.
                          Я че нека първо пуснат кръвчица от Морганика, Стига са се стискали. Чували с пари се блокираха там

                          Коментар


                          • Тая мечка няма много да издържи на напъна Бичетата яко я лупкат

                            Коментар


                            • На такъв концентриран удар дори този продавач няма дълго да издържи. Хайде, продавайте част от Алтеркото и Доверието или каквото там имате, че тук дълъг път нагоре ни чака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                                Гледам, че пак сте навели клона
                                Това е добре, защото плодовете стават по-достъпни за повече берачи
                                Опитваш се да ме имитираш нещо Да, понабрахме си плодчета от наведения клон

                                Коментар

                                Working...
                                X