IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

    Тука зорлиите все повече намаляват. Остават без акции. Скоро ще е 22
    Има ли значение за теб, дали цената е 20 или 22?
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
      Ex, момчета, пак нещо ви се огъват рогата над ключовото ниво. Дайте още малко и да го правим кръгло 22 .
      Тука зорлиите все повече намаляват. Остават без акции. Скоро ще е 22
      Не е препоръка

      Коментар


      • Ex, момчета, пак нещо ви се огъват рогата над ключовото ниво. Дайте още малко и да го правим кръгло 22 .

        Коментар


        • Свършиха акциите на 19 лева. Сега напред и нагоре, моля!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            Аз разбрах,че до края на май /периода за сеене/ се забранява износът.но е възможно и да бъркам.
            Россия в марте может экспортировать более 2 млн тонн пшеницы, прогнозирует эксперт
            21 марта 2022 14:45
            Россия в марте, несмотря на логистические трудности, может экспортировать более 2 млн тонн пшеницы, прогнозирует генеральный директор Института конъюнктуры аграрного рынка (ИКАР) Дмитрий Рылько. "Думаю, что в марте пшеницы отгрузим за 2 млн тонн, если погода позволит. Это будет больше, чем многие ожидали", - заявил Рылько "Интерфаксу". По его словам, многие ожидали, что отгрузки будут минимальными. "Но они есть и вполне приличные, черноморские порты работают неплохо, хотя не на полную мощность", - сказал он.


            Те така смотолевиха това решение, че нищо не се разбра от него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Къде е земята и по количества?
              Не знам да има публични данни за собствената земя - къде, колко.
              Според Landlord.bg обработват общо 146 000 декара, в 50 землища, чрез 9 фирми, които са част от холдинга.
              Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                Оставиха си режим с лицензи. Запазиха митата, договарят се за нови количества.
                Аз разбрах,че до края на май /периода за сеене/ се забранява износът.но е възможно и да бъркам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  Хубаво е, че ни предупреждаваш за хейта, но по-добре направи една оценка на земята на Агрия
                  И за ефективността на зърнопроизводството им.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Хубаво е, че ни предупреждаваш за хейта, но по-добре направи една оценка на земята на Агрия
                    Резервиран съм за количествата поливна заема,която реално използват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      Хубаво е, че ни предупреждаваш за хейта, но по-добре направи една оценка на земята на Агрия
                      Къде е земята и по количества?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Пазарът на зърно определя нещата и тук. За мен съм обнадежден, но имам и опасения и то не малки. В една лодка съм с Вас, не хейтя!!!
                        Хубаво е, че ни предупреждаваш за хейта, но по-добре направи една оценка на земята на Агрия

                        Коментар


                        • Пазарът на зърно определя нещата и тук. За мен съм обнадежден, но имам и опасения и то не малки. В една лодка съм с Вас, не хейтя!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Много са ми забавни хората дето като видят, че са 15-20% на печалба и бързат да я кешират. А после акцията прави още едни 50-60% и те гледат с влажен поглед и празни ръце
                            Добре казано, но нали знаеш - всеки сам си преценя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              Бонуси ще има, това е сигурно и мисля, че са си ги заслужили
                              Дано ги направят под формата на акции
                              Ама хубаво са ги заслужили но половината се дължи на инфлация все пак, айде да сме реалисти малко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                                Винаги е така, ако си забелязал, а явно си забелязал.
                                Искам да кажа че при всеки скок от 20% трябва да мине период разпродажби. Затова преди да стигнем 30 трябва да минем 25. Предполагам, че ако скочи с нови 20% и отиде на 25, там ще има нова голяма спирка от големи продавци, купили и достатъчно доволни че са направили едни 5лв за акция.
                                Затова не мисля, че скоро ще е 30. Стъпка по стъпка с почивки между стълбите и да се надяваме, че през периода мажовците няма да ни сервират неприятна изненада от типа - бонуси за мениджмънта.
                                Бонуси ще има, това е сигурно и мисля, че са си ги заслужили
                                Дано ги направят под формата на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X