IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    Тук е готово да изсипе.Когато решат за най-добре
    27.хх на първо време и оттам в тоалетната
    Навремето ми викаха Бай Мишо (от Мишел) Нострадамуса

    Да видим какво ще стане в тази важна зона 27.хх
    Или -Или (но така или иначе е по пързалката.Въпроса е дали ще ни бавят още, или не)
    Last edited by petrg5s; 14.09.2022, 20:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      За втори ден на матиф тази седмица пшеницата прави рали, преди 2 дни над 3%, днес почти 4
      в щатите малко под 5%
      Това няма никакво значение за Агро балона.За Атерата може би да,но не и тук
      И понеже не си надарен с много интелект,ето ти графично да видиш ,белким реотана почне да загрява

      В лявата част липсва едно движение (поради това че шитнята се търгува на БФБ,а не на ликвидна борса) но съвсем скоро ще стане факт.



      https://tvc-invdn-com.investing.com/...67596825da.png


      Last edited by petrg5s; 10.09.2022, 06:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
        За втори ден на матиф тази седмица пшеницата прави рали, преди 2 дни над 3%, днес почти 4
        в щатите малко под 5%
        някой да не си е мислил, че тази зима ще е по-евтино от миналата?

        Коментар


        • За втори ден на матиф тази седмица пшеницата прави рали, преди 2 дни над 3%, днес почти 4
          в щатите малко под 5%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Измисли нещо ново

            Не се изсипа на 19 ,щото се търгува на БФБ.Един дрислъо е целия пазар и си прави каквото иска.Ако беше на ликвидна ЕУ борса, изобщо нямаше и да е тук сега,а под 20.Но няма как,само забавят неизбежното.Рано или късно ще да иде там и нищо не може да промени това.

            И е абсурд е да купя тоя балон тук като нива,а и като време в близките 4-6 месеца.Процеса на спадане на въздуха иска време.Ти самият го разбра с "ловенето" на дъна в Алтерко
            Аз мисля, че ако беше на ликвидна борса, изобщо нямаше да е казус дали ще падне от 29 на 19 лв, ами дали ще падне от 70 на 60 лв. По ликвидните борси няма подобни компании търгувани на съпоставими нива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Мдаа, както се "изсипа" от 19 лв... Където пак според рибарчето беше голям балон. И елха беше нарисувал даже.. ама я отнесе реката
              Няма да се очудя да се мъчи да купи и тук с лев-два надолу и после да почне да хвали и надъхва като при Алтерко
              Измисли нещо ново

              Не се изсипа на 19 ,щото се търгува на БФБ.Един дрислъо е целия пазар и си прави каквото иска.Ако беше на ликвидна ЕУ борса, изобщо нямаше и да е тук сега,а под 20.Но няма как,само забавят неизбежното.Рано или късно ще да иде там и нищо не може да промени това.

              И е абсурд е да купя тоя балон тук като нива,а и като време в близките 4-6 месеца.Процеса на спадане на въздуха иска време.Ти самият го разбра с "ловенето" на дъна в Алтерко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                Дано да се "изсипе", за да мога да си купя още
                Мдаа, както се "изсипа" от 19 лв... Където пак според рибарчето беше голям балон. И елха беше нарисувал даже.. ама я отнесе реката
                Няма да се очудя да се мъчи да купи и тук с лев-два надолу и после да почне да хвали и надъхва като при Алтерко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                  Дано да се "изсипе", за да мога да си купя още
                  Ако искаш ми вярвай,тези приказки съм ги слушал поне 10 000 пъти за толкова години.И винаги после на никои не му е до купуване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Тук е готово да изсипе.Когато решат за най-добре

                    Гледам и bid-а доста оредя.Седи тук 5-6 месеца вече и се дистрибутира на балъците.Нагоре няма никакви сили.
                    В един прекрасен ден ще дойде и изсипването.Няма да се учудя всичко да качва,а тук да пада.
                    Другия вариант е навсякъде да пада,тук да пада х3
                    Няма как,този скъп въздух никои не го иска.
                    27.хх на първо време и оттам в тоалетната
                    Дано да се "изсипе", за да мога да си купя още

                    Коментар


                    • Тук е готово да изсипе.Когато решат за най-добре

                      Гледам и bid-а доста оредя.Седи тук 5-6 месеца вече и се дистрибутира на балъците.Нагоре няма никакви сили.
                      В един прекрасен ден ще дойде и изсипването.Няма да се учудя всичко да качва,а тук да пада.
                      Другия вариант е навсякъде да пада,тук да пада х3
                      Няма как,този скъп въздух никои не го иска.
                      27.хх на първо време и оттам в тоалетната

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Ей сега ще дойде Баба Меца, да ви даде по едни 60 лв./акция тук
                        Може да ви попита и колко е P/E-то и колко е рандемана на белените семки

                        Симпатяги!!!
                        Хаха, кисело ли ти е гроздето бе слънчице!?
                        Стягай се, и по - кисело ще стане

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Т.е. само собствената земя на Агрия е за около 50 лв. на акция! Стоки и продукция погасяват задълженията и остават силози, завод за олио, сгради и още доста милиони в стопански инвентар. Да не говорим за нематериалните активи, без които не можеш да организиран подобен бизнес. Като цяло таргета ми от 60 лв./акция е доста скромен явно
                          Ей сега ще дойде Баба Меца, да ви даде по едни 60 лв./акция тук
                          Може да ви попита и колко е P/E-то и колко е рандемана на белените семки

                          Симпатяги!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            печалбата към капитализацията. Тази година ще е повече, аз съм го дал на око ..
                            Изразил си се малко нестандартно, затова киро7 не те е разбрал.. Според мен акцията се търгува в момента на Р/Е около 4, което по твоята методика даже дава доходност от 25%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
                              Имам Агрия..Може ли да обясниш как прави доходност от 20%..Кога и докога ще ги прави..
                              печалбата към капитализацията. Тази година ще е повече, аз съм го дал на око ..

                              Коментар


                              • Имам Агрия..Може ли да обясниш как прави доходност от 20%..Кога и докога ще ги прави..

                                Коментар

                                Working...
                                X