IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Последните дни се видя, че крушите около 29 лв. свършиха. Ще се местим пак нагоре ми се струва. Спусъка може да е консолидирания отчет, който се чака до няколко седмици

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      За рибарчето специално
      Агро балонерко не е отиграл все още 40% спада на пшеницата от върха,ти ми говориш за някви 2-3% ъп

      Коментар


      • За рибарчето специално
        Цените на зърното се покачиха с двуцифрени числа във вторник. При царевицата дори по-силно отколкото за пшеницата. Цените на житото от новата реколта

        Коментар


        • Затворихме юли и на месечна графика не изглежда добре......много меко казано.
          Като тиктакаща бомба е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
            Къде се изгуби Рибарчето с графиките си за цена на пшеницата?!
            Явно аналЕзира ситуацията..
            Всичко върви по план .Това че някъв ахмак ,изнервен от разпродажбите в Атера нещо не е разбрал,не е мой проблем,нали?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Е не, БРЕФ ще излезе.. и аз имам малко там.. все пак на 3-4 греди и най-куция нападател вкарва по един гол.. колкото да остане в играта
              То за излизане ще излезе, но нашият човек ще е продал пак в ниското и пак друг ще му е виновен. И аз имам бреф доста.

              Коментар


              • Къде се изгуби Рибарчето с графиките си за цена на пшеницата?!
                Явно аналЕзира ситуацията...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Господина хейтва всеки мажоритар, при който е направил загуба или е пропуснал големите печалби. Абе в общи линии всички компании на БФб, без бреф, но и това ще дойде.
                  Е не, БРЕФ ще излезе.. и аз имам малко там.. все пак на 3-4 греди и най-куция нападател вкарва по един гол.. колкото да остане в играта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Е той си каза болката.. не му се обадил, че ще почва да купува към 30 лв. и груйчо си дал акциите на 21.
                    Пък на нас звънял, СМС-и пращал, Вайбър съобщения...
                    Не е справедлово наистина, като се замислиш
                    Господина хейтва всеки мажоритар, при който е направил загуба или е пропуснал големите печалби. Абе в общи линии всички компании на БФб, без бреф, но и това ще дойде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Това само по себе си е девиация, но само то да беше... с мед да го намажеш.
                      Интересно, какво е твоето обяснение на факта, че господина хейти Райков.
                      Или просто ей така - по списък..?
                      Господинът хейтва, когато се мине. Така беше когато влезе мощно в Софарма Трейдинг при увеличение на капитала, при което очакваше осигурен профит при евентуално помпене на цената от страна на чичката. Понеже чичката не закара цената до емисионна, настана страшен хейт.
                      По същата схема направи хазартно включване за сигурен профит при Елана заради очакването мажото да надуе цената над емисионна при тамошното увеличение на капитала. Знаем резултата - и чичката и евереста бяха плюти оттогава досега и бяха обявени за мошеници
                      А вече защо е така с хейта, нямам идея
                      ​​​​​
                      Last edited by Dio; 28.07.2022, 18:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Това само по себе си е девиация, но само то да беше... с мед да го намажеш.
                        Интересно, какво е твоето обяснение на факта, че господина хейти Райков.
                        Или просто ей така - по списък..?
                        Е той си каза болката.. не му се обадил, че ще почва да купува към 30 лв. и груйчо си дал акциите на 21.
                        Пък на нас звънял, СМС-и пращал, Вайбър съобщения...
                        Не е справедлово наистина, като се замислиш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Пълно е с хубави компании и по другите борси. Ако ти е на сърце, може да споделиш защо имаш доверие на Брешков например. На Райков на всички ни е ясно че нямаш.
                          Това само по себе си е девиация, но само то да беше... с мед да го намажеш.
                          Интересно, какво е твоето обяснение на факта, че господина хейти Райков.
                          Или просто ей така - по списък..?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Аз имам - форум е, а не партийната сбирка на герП, да речем. А най-ценното нещо на един форум е подплатено с нещо неменстрийм мнение. И още по-хубавото - ако то бъде оборено с факти, а не с дитирамби и размисли тип Паулу Коелю. Но понеже знам, че в Бг се ценят само дитирамбите, а аз не съм на хранилка и не ми плащат за мненията - до края на септември няма да драсна и ред тук. Здраве и успехи желая
                            Съжалявам, ако си се обидил Груйче. Не беше това целта. Целта на всяка дискусия е участниците да вземат полза. нали знаеш. Аз имам идея, ти имаш идея. Срещаме се и вече всеки има по две идеи. Та в случая, понеже в няколо поредни поста, твърдиш, че на мажоритарите в България не може да се има доверие, се зачудих защо въобще си губиш времето с БФБ. Пълно е с хубави компании и по другите борси. Ако ти е на сърце, може да споделиш защо имаш доверие на Брешков например. На Райков на всички ни е ясно че нямаш.
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                              Живота / и в частност борсата/ е това, което е. Разликата в хората е че всеки възприема това, което е по свой си начин. Начина на възприемане определя начина на мислене, начина на мослене определя действията а действията пък определят резултатите. Остава въпроса, ако не одобряваме нещо защо се занимаваме с него. В частност ако не одобряваме нашата борса или пък някоя конкретна компания на нашата борса, защо да се занимаваме с нея а не с това, което одобряваме. Е на този въпрос аз лично нямам отговор
                              Аз имам - форум е, а не партийната сбирка на герП, да речем. А най-ценното нещо на един форум е подплатено с нещо неменстрийм мнение. И още по-хубавото - ако то бъде оборено с факти, а не с дитирамби и размисли тип Паулу Коелю. Но понеже знам, че в Бг се ценят само дитирамбите, а аз не съм на хранилка и не ми плащат за мненията - до края на септември няма да драсна и ред тук. Здраве и успехи желая
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Тук много философски я подкарахте нещо :-)
                                Мога само да добавя - това че оценката на някоя компания е надута, не означава, че тя не е успешна.
                                На мен американските тех компании ми се струват огромен балон, но това не означава че Гугъл (примерно) не се развива успешно ;-)
                                Това че борсата е оценила Алтерко на 320М също ми се вижда свръх оптимистично, но това не пречи хората да си продават джаджите.
                                За Неохим, проблемите на предприятието са известни (супер амортизирана база и неяснота относно цената и доставката на основната суровина), но пък едва ли някой ще отрече че успяха да се възползват от създалата се ситуация покрай войната по най-добрия начин. Дали ще могат да го правят и в бъдеще ... труден въпрос.
                                Тук, също предстои да видим как ще се развият събитията.

                                Коментар

                                Working...
                                X