IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Китай иска зелен коридор за износа на зърно от Русия и Украйна


    https://news.bg/int-economics/kitay-...i-ukrayna.html


    Тук е добре първо да се види от кого е това искане.После може да се разсъждава ,къде ще иде цената на пшеницата,като по прогнози тази година ще бъдат изнесени само от Украйна над 80 млн тона !!! за русия не говорим
    После може да се разсъждава дали чертежите на г-н "petrg5s" не предшестват фундамента,и то за Х на брой път вече

    Но стискайте и няма се плашите.В един момент обаче няма да е възможно да се излиза на цена, която е приятна
    Last edited by petrg5s; 25.05.2022, 12:49.

    Коментар


    • Верно, колко е дивидента тука? На тая дебела цена на артията много ми е чудно, по колко ще дадат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
        Някой не разбрахме колко ще е дивидента
        За Вас дивидента ще е нула, защото нямаш акции бе сладур.
        ПС. Ако това е твоето дете на снимката по-добре го махни, Все пак си в мрежата и някак не е разумно, поне според мен. Ако е друго дете пък още по-добре да го махнеш

        Коментар


        • Ами отговорете без тролски картинки.
          रादोस्त

          Коментар


          • Какъв спам е това,че отговарям на човека,колко % ще е дивидента ???

            А пита от 4 страници наасам.Нацвъкали са 4 страници спам,не се трият,а се трие отговора ! А сега де?

            Коментар


            • Някой не разбрахме колко ще е дивидента

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Стига сте му обръщали внимание на трола. Спрете да му отговаряте на мненията и пак ще изчезне.
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  Други граници на обратното изкупуване може ли да бъдат предложени на самото ОСА и гласувани?
                  На самото ОСА 100% от капитала трябва да е представен и никой да няма против нова точка или промяна в предварително обявена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    И аз се чудя при това ниско ниво на форума ти какво правиш тук ! Хайде да ни оставиш на мира и да ни освободиш от присъствието си във форума !

                    А в тази тема ще съм докато не се пукне и този балон .Втория на Батя .Тва момче има някъв "талант"
                    Last edited by X_Y; 23.05.2022, 14:24.

                    Коментар


                    • Стига сте му обръщали внимание на трола. Спрете да му отговаряте на мненията и пак ще изчезне.

                      Коментар


                      • Други граници на обратното изкупуване може ли да бъдат предложени на самото ОСА и гласувани?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Намерил кой да говори за въздух под налягане хахаах .....баш най-голямата риба във форума

                          Балъков,освен оная твоя прогноза за 100лв Балонерко ,днес нещо съм объркан и също не намирам линк с последните ти 20 много точни и излязли прогнози .Може ли да помогнеш?




                          Става,става....сега че ти не разбираш неща доста над твоето ниско ниво,не значи че те не работят,нали?
                          И в този форум със сигурност нищо не мога да науча,понеже нивото му е адски ниско.Това мисля всеки го разбира,или се бъркам?
                          И аз се чудя при това ниско ниво на форума ти какво правиш тук ! Хайде да ни оставиш на мира и да ни освободиш от присъствието си във форума !

                          Коментар


                          • Рибарче, понеже всичките ти прогнози се сбъднаха започна да намираш кусури на другите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Намерил кой да говори за въздух под налягане хахаах .....баш най-голямата риба във форума

                              Балъков.освен оная твоя прогноза за 100лв Балонерко ,днес нещо съм объркан и също не намирам линк с последните ти 20 много точни и излязли прогнози .Може ли да помогнеш?
                              Като говорим за прогнозите на Батя: Агрия от 5 на 30, малко ли е? Алтерко от 4 на 18 малко ли е? А къде е линка с твоите 20 точни прогнози? Гледам че си хвалил хима например. Там какво става? Защо не мърда цената?
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Какви 10 м бе Скоти.. Човек управляващ такъв ресурс ще се държи ли по този инфантилен начин?! Мах 100 К и то не изкарани от него. Въздух под налягане!
                                Последната прогноза.. Агрия ще пада, но може и да се вдигне
                                Уникат!
                                Намерил кой да говори за въздух под налягане хахаах .....баш най-голямата риба във форума

                                Балъков,освен оная твоя прогноза за 100лв Балонерко ,днес нещо съм объркан и също не намирам линк с последните ти 20 много точни и излязли прогнози .Може ли да помогнеш?


                                Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Само да гледаш графики не става,.
                                Става,става....сега че ти не разбираш неща доста над твоето ниско ниво,не значи че те не работят,нали?
                                И в този форум със сигурност нищо не мога да науча,понеже нивото му е адски ниско.Това мисля всеки го разбира,или се бъркам?
                                Last edited by petrg5s; 23.05.2022, 11:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X