IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
    Вчера към 19 часа минах покрай кулите. Прави впечатление че сградата на Литекс свети яко и излгежда пълна. Другите две някак доста по мрачни бяха. Струва ми се че не са пълни на повече от 50-60%.
    Благодаря!
    Може г-н Ганчев да плаща извънреден труд
    Няма нищо те и тези работещи идват в търговската част

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      1. Дивидентни акции - минимум 8 броя (за диверсификация) - 40% от портфейла
      2. Бондове/облизвации - 10%
      3. Земя - 10%
      4. Кеш - 10-20%
      5. Рисков портфейл - 20-30%, главно интернационален.

      Поне 4% гарантирана доходност за акционерите под формата на текущ дивидент.
      Да покрива чат пат инфлацията
      пиши конкретно кои компании

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Името на фонда ще бъде неутрално, защото в него ще участват много инвеститори. Няма нужда някой да си присвоява рекламни имена на неговата личност. Ти беше първият, който се опита да го направи.
        Например за име - FIRST !
        Това даже ще е добре да стартира като виртуален фонд, който да инвестира примерно 100 000 виртуални лева.
        Да направим профил на фонда на първо време. Аз предлагам да се инвестира в:
        1.Фармацевтични акции - Софарма и Софарма трейдинг.
        2.АДСИЦ - Атера и Софарма имоти.
        3.Реална земя.

        Давайте предложения господа офицери !!!!!!!!!!!!!!!!!! като мен от запаса
        Форти,имаш много пъргав ум,но ти си го знаеш де аз само да потвърдя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          това беше предложение
          дай и ти
          1. Дивидентни акции - минимум 8 броя (за диверсификация) - 40% от портфейла
          2. Бондове/облизвации - 10%
          3. Земя - 10%
          4. Кеш - 10-20%
          5. Рисков портфейл - 20-30%, главно интернационален.

          Поне 4% гарантирана доходност за акционерите под формата на текущ дивидент.
          Да покрива чат пат инфлацията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Форт - то виртуалното демо всеки може и сам да си го направи.

            А преди да се реши къде да се инвестира требе се знае бройката на желещите и което е по важно - общата сума която упоменатите са готови да загубят.
            Аз например бих прежалил 2% от планираните си кинти за хартийки, що пък не...
            това беше предложение
            дай и ти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Името на фонда ще бъде неутрално, защото в него ще участват много инвеститори. Няма нужда някой да си присвоява рекламни имена на неговата личност. Ти беше първият, който се опита да го направи.
              Например за име - FIRST !
              Това даже ще е добре да стартира като виртуален фонд, който да инвестира примерно 100 000 виртуални лева.
              Да направим профил на фонда на първо време. Аз предлагам да се инвестира в:
              1.Фармацевтични акции - Софарма и Софарма трейдинг.
              2.АДСИЦ - Атера и Софарма имоти.
              3.Реална земя.

              Давайте предложения господа офицери !!!!!!!!!!!!!!!!!! като мен от запаса
              Форт - то виртуалното демо всеки може и сам да си го направи.

              А преди да се реши къде да се инвестира требе се знае бройката на желещите и което е по важно - общата сума която упоменатите са готови да загубят.
              Аз например бих прежалил 2% от планираните си кинти за хартийки, що пък не...

              Коментар


              • Името на фонда ще бъде неутрално, защото в него ще участват много инвеститори. Няма нужда някой да си присвоява рекламни имена на неговата личност. Ти беше първият, който се опита да го направи.
                Например за име - FIRST !
                Това даже ще е добре да стартира като виртуален фонд, който да инвестира примерно 100 000 виртуални лева.
                Да направим профил на фонда на първо време. Аз предлагам да се инвестира в:
                1.Фармацевтични акции - Софарма и Софарма трейдинг.
                2.АДСИЦ - Атера и Софарма имоти.
                3.Реална земя.

                Давайте предложения господа офицери !!!!!!!!!!!!!!!!!! като мен от запаса

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                  Вчера към 19 часа минах покрай кулите. Прави впечатление че сградата на Литекс свети яко и излгежда пълна. Другите две някак доста по мрачни бяха. Струва ми се че не са пълни на повече от 50-60%.
                  Че в седем вечерта кой още ще кибичи на работа?


                  Рафалов - ако аз бях измислил, кодът щеше да е:


                  IMP.


                  Сега - не зная.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Вчера към 19 часа минах покрай кулите. Прави впечатление че сградата на Литекс свети яко и излгежда пълна. Другите две някак доста по мрачни бяха. Струва ми се че не са пълни на повече от 50-60%.

                    Коментар


                    • чудя се, дали не си губите прекалено много времето в тая тема, за какво ви е тази артия - за да ви вземат дивидентите за увеличението на капитала ли
                      Чичото май не е навит на 50тина акционера в севто да даде полагаемото (пък дори и от него да мине!!!), и то 3 години се дърпа там, та на вас ли тука ще снася Ама кой знае, какво ли не правят хората, за да си лъскат имиджа
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • [QUOTE=fortiss;1059550789]за фонда станахме много мераклии
                        тогава да вземем да го направим


                        Какъв е боpсовия код на фонда?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                          импе,ти в кой квартал си в София-че сам се замислил да си вземам апартамент там-та някакви идеи по въпроса
                          Красна поляна - хубав квартал, но има около 30 000 проблема.

                          Земи си в Западен парк или в Гевгелийски.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • за юни е ясно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              за фонда станахме много мераклии
                              тогава да вземем да го направим

                              а във Варна срещата - ЩЕ СТАНЕ
                              еее далече ми е! Весело изкарване! Аз ще се присъединя другия Юни в София

                              Коментар


                              • импе,ти в кой квартал си в София-че сам се замислил да си вземам апартамент там-та някакви идеи по въпроса
                                Last edited by orakula; 16.12.2013, 23:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X