IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение

    Така го разбрах и аз, затова е и извънредно събранието. На редовно може пак
    Да, и на редовното няма да откажем !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

      Интересно ! Пончо, може би си по наясно, до колкото аз разбирам става въпрос за разпределяне на неразпределената печалба за минал период нали така ? Сега видях, че в отчета е над милион.
      Да, малък бонус от неразпределената!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Интересно ! Пончо, може би си по наясно, до колкото аз разбирам става въпрос за разпределяне на неразпределената печалба за минал период нали така ? Сега видях, че в отчета е над милион.
        Така го разбрах и аз, затова е и извънредно събранието. На редовно може пак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
          Благодаря Poncho!Трудно се работи в движение от телефон!Вече съм на лаптопа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            Интересно ! Пончо, може би си по наясно, до колкото аз разбирам става въпрос за разпределяне на неразпределената печалба за минал период нали така ? Сега видях, че в отчета е над милион.

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                При положение, че размерът на кредитният портфейл дори леко спада последното тримесечие и са акумулирали сериозен кеш аз поне съм доста позитивен в това отношение )
                И аз съм позитивен в очакванията ми ,но да видим.
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                  За акордеона поздрави,но дали ще има дивидент тук и какъв би бил според теб???P.S.Препоръки никакви разбира се нямам,а имам малко акции и аз тук!
                  При положение, че размерът на кредитният портфейл дори леко спада последното тримесечие и са акумулирали сериозен кеш аз поне съм доста позитивен в това отношение )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Тук и двамата ще разпъваме акордеона
                    За акордеона поздрави,но дали ще има дивидент тук и какъв би бил според теб???P.S.Препоръки никакви разбира се нямам,а имам малко акции и аз тук!

                    Коментар


                    • Тук и двамата ще разпъваме акордеона

                      Коментар


                      • "Към настоящия момент вписаният капитал на „СОФИЯ КОМЕРС – ЗАЛОЖНИ КЪЩИ“ АД е в размер на 8 937 384 лева, разпределен в 8 937 384 акции с номинална стойност 1 (един) лев всяка."

                        ....беше отбелязана текуща печалба в размер на 3 835 хил.лв"

                        Красота !

                        Коментар


                        • Гледам последните дни катерим бавно нагоре, дали пък няма да ни зарадват с добри новини?






                          Мненията ми не са препоръка за покупко-продажба на акции.
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • Скъпи приятели,

                            Ръстовете продължават!

                            За деветмесечието – приходите с 25% и печалбата с 41% до 3,17 милиона лева. Засега това не се отразява достатъчно в цената, може би заради външни за дружеството фактори.

                            Напомням, че цената на акцията е мнение, а дивидентът е факт. Успяхме да отделим средства за изплащането му, въпреки невероятното разрастване, което изисква почти удвояване на ресурса за последните две години.

                            Помогна и листването на дъщерното дружество „ ИпоТех Софком“ АД, което набра 2,4 милиона лева. Ценим много този успех, защото показа доверието на инвеститорите, които ни познават.

                            Емблематичното за фирмата – изплащане на дивидент, трябва да продължава. Търсят се начини.

                            Желая Ви Весела Коледа и щастлива Нова Година.

                            Т. Вачев


                            Много хубаво обръщение от г-н Вачев на сайта на София Комерс. Хубаво е повече дружества да правят нещо подобно!

                            Коментар


                            • Заложни къщи е имало преди банките и те са насочени именно към хора с лошо ЦКР и за малки суми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                Клиентите на ЗК са персона нон грата за банки и дружества за бързи кредити,
                                посмъртно никой няма да им даде кредит
                                там има всякакви, има наркомани, има зависими от хазарт, има крадци, има малцинствени
                                ЗК запълват една ниша в пазара на кредити, към която другите играчи на пазара не проявяват интерес
                                Като студент имах някои колеги, които прибягваха до тях докато чакат техните да пратят пари
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X