IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    За какво е това плащане на два транша през 15 дни? Не си ли вдигат таксите за преводи така?
    Едва ли се оскъпява заради такси, компаниите не плащат високи такси като физическите лица. По скоро е съобразено с парични наличности и за да не пречи на нормалното функциониране на бизнеса. Това плащане на траншове не е за първи път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
      Емитент: София Комерс-Заложни къщи АД-София (SCOM)
      На проведено на 08.03.2024 г. ОСА на София Комерс-Заложни къщи АД-София (SCOM) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2023 г., както следва:
      - Брутен дивидент на една акция: 0.10 лв.
      Изплащането на дивидента ще се извърши на два равни транша (по 0.05 лв.), както следва:
      - Начална дата за изплащане на първи транш на дивидента: 15.04.2024 г.;
      - Начална дата за изплащане на втори транш на дивидента: 30.04.2024 г.
      - Начин на изплащане на дивидента: чрез Централен депозитар АД и Интернешънъл Асет Банк АД.
      Правото да получат дивидент имат лицата, вписани в централния регистър на ценни книжа, като такива с право на дивидент на 14-ия ден след деня на ОСА, или към 22.03.2024 г.
      Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 20.03.2024 г.
      Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News

      Красота !
      За какво е това плащане на два транша през 15 дни? Не си ли вдигат таксите за преводи така?

      Коментар


      • Емитент: София Комерс-Заложни къщи АД-София (SCOM)
        На проведено на 08.03.2024 г. ОСА на София Комерс-Заложни къщи АД-София (SCOM) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2023 г., както следва:
        - Брутен дивидент на една акция: 0.10 лв.
        Изплащането на дивидента ще се извърши на два равни транша (по 0.05 лв.), както следва:
        - Начална дата за изплащане на първи транш на дивидента: 15.04.2024 г.;
        - Начална дата за изплащане на втори транш на дивидента: 30.04.2024 г.
        - Начин на изплащане на дивидента: чрез Централен депозитар АД и Интернешънъл Асет Банк АД.
        Правото да получат дивидент имат лицата, вписани в централния регистър на ценни книжа, като такива с право на дивидент на 14-ия ден след деня на ОСА, или към 22.03.2024 г.
        Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 20.03.2024 г.
        Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News

        Красота !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Мисля, че е добре

          Ехаа, това ми хареса ! Имам ги трите без първата !

          Коментар


          • Може и по-добре! Дано задържи посоката.

            Коментар


            • Мисля, че е добре

              Коментар


              • Браво!Страхотен отчет.

                Коментар


                • Още едно кюфте днес ! Интересно кой влезна и кой излезна вчера и днес ? Надявам се този който взе тези пакети да е за хубаво !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                    Даа и на мен ми направи впечатление ,дали ще има и други новини?
                    Да видим, тези две сделки днес са около 1,5% от капитала !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                      Сериозни пакетчета минават днес !
                      Даа и на мен ми направи впечатление ,дали ще има и други новини?
                      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                      Коментар


                      • Сериозни пакетчета минават днес !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                          Да, малък бонус от неразпределената!
                          Екстра ! Браво на Златния жабок и семейство Вачеви !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение

                            Така го разбрах и аз, затова е и извънредно събранието. На редовно може пак
                            Да, и на редовното няма да откажем !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                              Интересно ! Пончо, може би си по наясно, до колкото аз разбирам става въпрос за разпределяне на неразпределената печалба за минал период нали така ? Сега видях, че в отчета е над милион.
                              Да, малък бонус от неразпределената!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                                Интересно ! Пончо, може би си по наясно, до колкото аз разбирам става въпрос за разпределяне на неразпределената печалба за минал период нали така ? Сега видях, че в отчета е над милион.
                                Така го разбрах и аз, затова е и извънредно събранието. На редовно може пак

                                Коментар

                                Working...
                                X