IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес влязох и аз,ама ще ги пазя няколко годинки и тогава ще се продава. Компанията си е хубава, сносен мажоритар, имат капитали и кеш, което е още по хубаво.Това от една страна.

    Кризата отминава, а другите страни фискално са много зле, а ние добре. С малко търпение ще направя тук 300-400%.

    Успех на всеки.

    Коментар


    • http://dnes.dir.bg/news/boyko-boriso...-7163419?nt=11

      Въпреки напредъка в редица области, българските власти не правят достатъчно срещу организираната икономическа престъпност.

      Това заяви германският разследващ журналист и писател Юрген Рот снощи, по време на конференция в Брюксел с участието на вицепремиера Цветан Цветанов, предаде БНР.

      "Нищо не беше направено срещу групировката ТИМ, нито срещу олигарсите в различни страни, които в миналото бяха свързани по един или друг начин с така наречените властови кръгове около настоящия премиер Бойко Борисов. Отдавна му изпратих отворено писмо да предприеме нещо срещу структурите на ТИМ - без резултат. А интересното е, че и шефът на митниците Ваньо Танов ги обвини в пране на пари и участие в организирана икономическа престъпност - и пак нищо не последва", заяви Юрген Рот, според когото това какво ще се случи с ТИМ е тест за българското правителство.

      От своя страна министър Цветан Цветанов заяви: "Всеки, който е прекрачил закона, съвсем нормално е да очакваме предстоящо разследване. В началото на демокрацията бяха създадени много силови структури. Много от структурите преминаха в белия бизнес. Сами разбирате, че това е един изключително труден и сложен процес и аз не бих искал да се ангажирам с някакви срокове в каквато и да било посока. Но това, което ви уверявам, че, който не спазва българското законодателство, съвсем нормално е, че ще бъде разследван и ще бъдат търсени съответните наказателни отговорности.

      Нямам абсолютно никакво притеснение към когото и да е било. Но все пак не искам да влизам в някаква фикс идея за нещо, което в момента, все пак, трябва да имаме достатъчно доказателства, които да кореспондират с нарушенията, които са свързани с европейското и българското законодателство".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        това което виждам на снимката е по-скоро някаква ведомствена бензиностанция за служебните автомобили и колите на служителите и клиентите на фирмата -> не ми се вярва да влизат сериозно в този бизнес и по-скоро жирналиста се мъчи дасъздаде новина в период в който явно няма за какво да пише, а му трябва хонорарче.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от дългосрочен Разгледай мнение
          Днес или до два дни акцията ще падне с няколко процента.

          Абе вземи се занимавай с печелившия си бизнес стига си си губил времето тук бе !!!!!!!!

          Коментар


          • Днес или до два дни акцията ще падне с няколко процента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от дългосрочен Разгледай мнение
              При 22% тегло в Софикс падайки акцията с около 20 - 30%, което ще стане, Софикс го виждаме на около 365 пункта - груби сметки. А тя ще повлече и други - тогава не знам точно колко под 360 ще бъде Софикса.
              Акцията не е с тегло 22% в Софикс. Напиши си домашното

              Коментар


              • Голям напън да се пикае срещу вятъра

                Коментар


                • При 22% тегло в Софикс падайки акцията с около 20 - 30%, което ще стане, Софикс го виждаме на около 365 пункта - груби сметки. А тя ще повлече и други - тогава не знам точно колко под 360 ще бъде Софикса.

                  Коментар


                  • Гледах им опитите с ресторантьорството,после със строителството,сега ще изгледам и тоя опит.
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Тук май биодизел ще продаваме?
                      "Химимпорт" се прицели в бизнеса с горива на дребно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        достатъчно военни сме тук няма нужда и линкове към военни форуми да слагаш бат Алонсо!
                        Поздрави на четящите от Карлово!
                        Да де май няма нищо ново там. Приемам критиката, ама си викам може пък да има хора дето да им е интересно и реших да го пусна все пак
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от дългосрочен Разгледай мнение
                          Хората със злоба като теб никога не успяват.
                          а наивниците като теб винаги успяват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                            а аз ще ти кажа че на 17 август бях на Луната, а в началото на октомври планирам излет на Марс
                            смешен ти знаеш ли колко трябва да чакаш за да имаш възвръщаемост от сериозен бизнес. явно говориш за бутка за вестници, въпреки че и за това едва ли ти стига пипето...стартирал го бил преди 20 дена и ще брои печалби вече
                            Хората със злоба като теб никога не успяват.

                            Коментар


                            • достатъчно военни сме тук няма нужда и линкове към военни форуми да слагаш бат Алонсо!
                              Поздрави на четящите от Карлово!

                              Коментар


                              • http://www.airgroup2000.com/forum/vi...c.php?t=226012
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X