IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение

    Чуйте какво каза ПРОКУРИСТА в последното видео-след 50 секунда от началото.Февруари почити били подготвили документите за обявяване на несъстоятелност......Тия 17 мил. от газа сигурно ще отидат при ония от Турция.
    Мислиш ли, че на среща с министър-председател Бойко Борисов ще се яви прокурист

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
      Кой е собственика?
      Хулио Иглесиас. Който й да е, само да работи, Не бяха ли някакво рмд по едно време?

      Коментар


      • Някои тук пак знаят нещо предварително!
        Ако наистина ще става депутат жалко, защото там няма друг с неговия интелект. Само той може да преобрази завода и да навакса 30 години на нищонеправене.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

          Дано да има за дивидент. Собственика на Неохим се е запътил да става депутат от ГЕРБ. Следователно ще му трябват пари за нещо друго
          Кой е собственика?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Струва ми се доста вероятно да подновят дивидентната си политика тази година.
            Дано да има за дивидент. Собственика на Неохим се е запътил да става депутат от ГЕРБ. Следователно ще му трябват пари за нещо друго

            Коментар


            • Струва ми се доста вероятно да подновят дивидентната си политика тази година.

              Коментар


              • Шоково увеличение: Над 100% оскъпяване на азотните торове

                Амониевият нитрат достигна рекордните 600 лв./тон – най-високата цена за последните 5 години.

                https://agri.bg/novini/shokovo-uveli...zotnite-torove

                Коментар


                • Първоначално изпратено от noko6 Разгледай мнение
                  Запазили над 1000 раб. места..... към 31.03.20 общо в Групата са работили 709 човека.Да не са наели 300тина души на черно?
                  Той Боко ги няма цифрите за нищо , естествено ще ти каже 4е имал предвид и свързаните фирми като Евроферт, транспортни фирми и други

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение

                    Чуйте какво каза прокуриста в последното видео-след 50 секунда от началото.Февруари почити били подготвили документите за обявяване на несъстоятелност......Тия 17 мил. от газа сигурно ще отидат при ония от Турция.
                    Ако питаш мен октомври 2019 си бяха готови за фалит и те си го казаха при цена на газа 45лв а в европа 18лв ....Не знам как ще отидат в Турция явно ти знаеш ама аз си ги виждам в отчета ...По важно е че сега разходите са с 40 % надолу и цените им са топ ...другото е бла бла ..

                    Коментар


                    • Много напрегнати ми се струвате.
                      Прокуриста да не ви изненада с нещо друго следващите дни.

                      Коментар


                      • Чуйте какво каза прокуриста в последното видео-след 50 секунда от началото.Февруари почити били подготвили документите за обявяване на несъстоятелност......Тия 17 мил. от газа сигурно ще отидат при ония от Турция.

                        Коментар


                        • Запазили над 1000 раб. места..... към 31.03.20 общо в Групата са работили 709 човека.Да не са наели 300тина души на черно?
                          Last edited by noko6; 23.02.2021, 21:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Мисля че има добри шансове да ти се получи тук
                            Съгласен съм. Много добри даже.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Тук очаквам да изскочи заек.
                              Бачкали с пълна пара и дъх не можели да си поемат.
                              Мисля че има добри шансове да ти се получи тук

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Marti
                                Neohim трябва да се прекръсти на OldHim, там нищо не се е правило от комунизма, ОСВЕН ДА СЕ КРИЯТ печалби. Но това се очаква, като имаш за финансов директор неуспял футболист. Стефан Димитров е завършил СМГ и има сили да промени нещата, само да не му се пречкат от старите шашми, защото те освен от шашми от друго не разбират.
                                Не знам какво можеш да криеш с цена на газта до август 2019 ( 44 лв ) ...

                                Коментар

                                Working...
                                X