IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Бай Грую няма да продаде в следващите 3 месеца, освен ако не качи над 50
    Продадох на много малка загуба. Научих си урока че щом си инвестирал в стари, останали от комунизма предприятия, трябва да си платиш за наивността че мажоритаря очакваш да се промени.
    Ето защо ликвидирах губещите си позиции. Мажо е малко вероятно да се промени.
    1 Основно правило - затварям само губещи позиции защото те стават все по - евтини. Дори и да поскъпнат след това ми е все тая. Или си читав или Не.
    2 Компанията трябва да бъде създадена директно от собственика. Така той милее за нея.
    Пример - Софком, Спиди, Алтерко ., ТБС.
    3 Нищо общо с държавни поръчки и ако е възможно малко на брой акции - щото не могат да ги манипулират.( няма кой да изсипва милиони хартии щото ще му ги вземем на добра цена разбира се )
    Last edited by MrSi; 01.05.2021, 23:07.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Бай Грую няма да продаде в следващите 3 месеца, освен ако не качи над 50
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

        Абе бавни си бяха повечето.
        Кат продаде и бай Груе, ще стане за купуване

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

          Струва ми се,
          че пичът е бил направил анализа си преди да бъде публикуван отчета
          Абе бавни си бяха повечето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Каква е тази яхта, човече?
            минава, големия кораб минава
            и вече флагман става

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	00.jpg
Views:	1
Size:	92.5 КБ
ID:	3753880

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                аз нали съм по басовете - след 3 месеца тази акция ще е на по-висока цена от днешната. На бутилка хубаво уиски - 100-200 кинта, ако някой иска. Продавачите ще си купят пак акциите, след като обявят дивидента а иначе всичко прилича ма координирана акция на Варненската яхта, за да събират кинти за подпиране на халтурко, ни нищо не може да предотврати предстояшият мега бърст там, какъвто бфб не е виждал от 13 години
                Каква е тази яхта, човече?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  аз нали съм по басовете - след 3 месеца тази акция ще е на по-висока цена от днешната. На бутилка хубаво уиски - 100-200 кинта, ако някой иска. Продавачите ще си купят пак акциите, след като обявят дивидента а иначе всичко прилича ма координирана акция на Варненската яхта, за да събират кинти за подпиране на халтурко, ни нищо не може да предотврати предстояшият мега бърст там, какъвто бфб не е виждал от 13 години
                  Това като конспирацията на века звучи, какъв сценарий за холивуд, ще засенчи Мадоф

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                    Струва ми се,
                    че пичът е бил направил анализа си преди да бъде публикуван отчета
                    Едва ли, иначе щеше да продава от преди това и на по-добри цени, а той изсипа 4к хартии, аз го разбирам, беше на средна 23, събира ги от една година, направи си 50+%, и аз да бях, щях да го направя, акцията задължително ще влезе в софикса, ако станат 20 компаниите, дано дивидента е добър.
                    Last edited by aleks262; 30.04.2021, 20:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Зависи..... аз примерно под 34 бих купувал още.... според мен има потенциал отново за 40+ даже 45. Пак казвам - зависи от следващия отчет, дали ще има дивидент и дали ще влезе наесен в Софикс!
                      аз нали съм по басовете - след 3 месеца тази акция ще е на по-висока цена от днешната. На бутилка хубаво уиски - 100-200 кинта, ако някой иска. Продавачите ще си купят пак акциите, след като обявят дивидента а иначе всичко прилича ма координирана акция на Варненската яхта, за да събират кинти за подпиране на халтурко, ни нищо не може да предотврати предстояшият мега бърст там, какъвто бфб не е виждал от 13 години

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                        Обаче евала на пича, който направи бърз анализ и започна да разпродава. Другите още се чудеха какво става. Браво за което.
                        Струва ми се,
                        че пичът е бил направил анализа си преди да бъде публикуван отчета

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                          Обаче евала на пича, който направи бърз анализ и започна да разпродава. Другите още се чудеха какво става. Браво за което.
                          Зависи..... аз примерно под 34 бих купувал още.... според мен има потенциал отново за 40+ даже 45. Пак казвам - зависи от следващия отчет, дали ще има дивидент и дали ще влезе наесен в Софикс!

                          Коментар


                          • Обаче евала на пича, който направи бърз анализ и започна да разпродава. Другите още се чудеха какво става. Браво за което.

                            Коментар


                            • Мда, разочароващ отчет. Опеделено.
                              Вярно, само с няколкостотин броя съм тук// колкото за спорта/ основно съм в атера//, но е изненадващо слаб отчета.
                              При покупна малко над 30лв, не съм продавал вчера. Ще изчакам.
                              Да, разходите за въглеродни емисии ще продължават да натежават на дружеството все повече.
                              Шансът му е да бъде одобрен и да започне скорошната реализация на Планът за възстановяване и устойчивост. Тогава ще имаме "друга бира" тук...
                              / А може и влизането на Ст Димитров в листите на ГЕРБ да е била по тази причина?!/
                              Last edited by abc; 30.04.2021, 10:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
                                Груйче, май купи от Батя. Лошо няма ако е така. С тия темпове на обороти може и на есен с песен в Софикс .
                                Купил е той фабрика на 09.09. ...

                                Коментар

                                Working...
                                X