IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам покупки от Елана, Карол, Бенч и Загора..... интересно става тук

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Удивително е как не ви мързи да пишете, докато сте в почивка! Ето, пак предлагам бас на хубаво уиски в диапазоно 100-200 лева - цената на последните сделки за поне 20000 лева към 01.08.2021 ще е над 33.60 лева. Давайте, мечки, вие сте
      Още ли е в сила баса, питам за една госпожа?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
        Тука ще го закриваме завода ли, какво?
        Ако Импето беше тук, щеше да каже, че "заювците" продават. И щях да се съглася с него, макар че баш "заювецът" p_trade си зададе курсът човекът и си я смаза тази акция като по учебник, като сега може да купи с поне 10 кинта печалба, ако иска - поздравления! Абсолютно класически пример на родната борса как, ако няма пазарана манипулация с някой фонд/маркетмейкър, който да подпира, цената може да се сурне с много при няколко лискания на кофата с акции - тънка борса, на която страхът е голям.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Много е шарено откъм продавачи.. Елана, Карол, Бенчмарк... сякаш се разрази някаква минипаника сред дребни спекуланти.. дали е подплатена с инфо ще разберем скоро..
          Също и Загора Финанкорп.......нещо такова,старозагорско ИП

          Коментар


          • Тука ще го закриваме завода ли, какво?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Графиката скоро ще изобрази перфектен фалос.
              следващия щее артелчика

              Коментар


              • Графиката скоро ще изобрази перфектен фалос.

                Коментар


                • Много е шарено откъм продавачи.. Елана, Карол, Бенчмарк... сякаш се разрази някаква минипаника сред дребни спекуланти.. дали е подплатена с инфо ще разберем скоро..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                    защото навън взеха да попръждат,тук ще се оакаме
                    Много е рано за това, по-скоро стечение на обстоятелствата- отчета на Неохим, историята с Градус, покрай Градус се подплашиха и за Агрия, че и малко за ПИБ, още двама-трима ако се включат в серията и ще стане весело..

                    Коментар


                    • Аз понеже продадох това-онова преди време и взех та купих тук 120 акции на 32 лева. Просто ме сърбеше ръчичката и си викам " абе ще изкарам едни 500 кинта за тръпката". Тя каква стана. Лошото е, че не я следя тази акция и нямам план какво ще се случва в бъдеще.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Поне по партидата в ТР няма нищо към този момент...

                        Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Защо очакваш това? Аз мисля, че е само тук и допускам някой да е видял нещо днес от ТР или вътрешно инфо.

                        Коментар


                        • Според мен е ликвидация на портфейл, за съжаление с голяма тежест на Неохим в него (вариант 1), или наистина някой е с вътрешно инфо. Определено не е приятно да видиш срив от 1/3 в акцията за 4-5 борсови сесии, особено при липсата на някакви мега тегави новини (отчетът си беше ок като за цена от 40 лв - лично и вероятно пристрастно мнение). Но може би събирането на много маймуни на клона (включително моя милост), които искаха да продават на 50+ лева след отчета, също влияе, особено ако са купували на 26 и все още могат да продадат с печалба.

                          Продължавам да съм холд, пък да видим - по принцип рядко упорствам с дадена акция, ако пада, и мога да продавам на загуба, ако се налага, но все още си мисля, че файър селът тук ще се укроти и ще тръгнем нагоре
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Защо очакваш това? Аз мисля, че е само тук и допускам някой да е видял нещо от ТР или вътрешно инфо.
                            защото навън взеха да попръждат,тук ще се оакаме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                              навсякъде щее така
                              Защо очакваш това? Аз мисля, че е само тук и допускам някой да е видял нещо днес от ТР или вътрешно инфо.
                              Last edited by 15%; 11.05.2021, 15:47.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Замириса на изгоряла гума...
                                навсякъде щее така

                                Коментар

                                Working...
                                X