IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интеркапитал Пропърти Дивелопмънт АДСИЦ (ICPD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Значи и Полша не е панацея

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      по-рано очаквах това да се случи, защото както знаем "първите продали печелят"

      не е препоръка за покупко-продажби, нямам я тази акция ....................... не бих доверил парите си на аматьори с клептомански наклонности
      "Дарт Вейдър" май доста рано е направил тук някаква прогноза.И то доста точна за съжеление,като гледаме кво става днес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
        Що стана тука бе, Танасе?!?
        по-рано очаквах това да се случи, защото както знаем "първите продали печелят"

        не е препоръка за покупко-продажби, нямам я тази акция ....................... не бих доверил парите си на аматьори с клептомански наклонности

        Коментар


        • Браво на капитаните на Интер.Майтап бе Уили.Не е препоръка да си праите майтап с Интер.

          Коментар


          • Що стана тука бе, Танасе?!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
              Извинявам се но този боклук и 0,25лв не струва! С нищо не е по-добър от BMREIT. Въпроса е кой от двата ще фалира пръв
              нищо не би ме учудило тук ................. пълни аматьори назначени да управляват бизнес който не разбират, а нямат и желание да се научат

              нямам акции, но сериозно съм се замислил дали да не си купя няколко бройки за да мога да присъствам на ОСА и да задам няколко въпроса
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                не знам какво си очаквал, но нещата не са никак розови

                искаш да продадеш на 2.25, но за сега 1.25 ............... скоро и на по-ниска цена

                не е препоръка за покупко-продажби
                Ще поживеем, ще видим! Явно няма пари сега, че спря да се говори за увеличението нещо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                  не знам какво си очаквал, но нещата не са никак розови

                  искаш да продадеш на 2.25, но за сега 1.25 ............... скоро и на по-ниска цена

                  не е препоръка за покупко-продажби
                  Извинявам се, но този боклук и 0,25лв не струва! С нищо не е по-добър от BMREIT. Въпроса е кой от двата ще фалира пръв
                  Last edited by Чичо Уорън; 11.07.2011, 12:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Мерси за инфото!
                    Сега очаквам добри новини за акцията и разбира се ИЗКУПУВАНЕ до 2.30, както става с Еврохолд например!

                    Не е препоръка за нищо!
                    Имам акции!
                    Продавам ги на 2.25
                    не знам какво си очаквал, но нещата не са никак розови

                    искаш да продадеш на 2.25, но за сега 1.25 ............... скоро и на по-ниска цена

                    не е препоръка за покупко-продажби
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Мерси за инфото!
                      Сега очаквам добри новини за акцията и разбира се ИЗКУПУВАНЕ до 2.30, както става с Еврохолд например!

                      Ама още днеска ли ще стане? Чак и аз съм на път да се изненадам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        Мерси за инфото!
                        Сега очаквам добри новини за акцията и разбира се ИЗКУПУВАНЕ до 2.30, както става с Еврохолд например!

                        Не е препоръка за нищо!
                        Имам акции!
                        Продавам ги на 2.25

                        Коментар


                        • ето ти и линка

                          http://www.investor.bg/news/article/113726/339.html
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Пълно информационно затъмнение!
                            Добре, че има и други сайтове, че човек да се информира малко:

                            ПП Имам акции и не е препоръка за покупко-продажба на ЦК
                            не си прав в случая, и в инвестора написах някой ред, че си платиха дълга по облигациите
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Какво стана тука? Платиха ли си лихвата тези мизерници?
                              Днес акцията отчита 9-процентен ръст, явно нещо хубаво се е случило
                              Пълно информационно затъмнение!
                              Добре, че има и други сайтове, че човек да се информира малко:

                              Предпазливост и спад на българския пазар
                              дневник.бг

                              Печеливши
                              +5.33%
                              5IC
                              "Евроинс" също се нареди сред печелившите. Миналата седмина фондът за имоти "Интрекапитал" плати забавения си дълг по облигации и така застрахователят няма да покрива плащанията. Вчера акциите му се изкачиха до 1.38 лв. само при 70 лв. оборот.
                              ПП Имам акции и не е препоръка за покупко-продажба на ЦК

                              Коментар


                              • Какво стана тука? Платиха ли си лихвата тези мизерници?
                                Днес акцията отчита 9-процентен ръст, явно нещо хубаво се е случило

                                Коментар

                                Working...
                                X