IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      Останалата част от пакета на Греймърси е минал на извънборсов явно
      Да питам ;- това не са ли РЕПАта

      Коментар


      • То пък от тия облизвации дългосрочно се едно ного ще спечелят....


        Облизвациите са били добра инвестиция по времето на Мистър Пикуик и Сам Уелър...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
          Дано, ПФ се усетят че БФБ е мястото където трябва да инвестират и единственото, където могат да направят някакви печалби

          На вън само ще ядат голямия - дългосрочно - там са аутсайдери
          АУУУ добре ги посъветва. Аз пък бих ги посъветвал да не стъпват на борсата, да си купуват облигации от предприятия и то не банки и да носят добра и сигурна доходност на вложителите си.

          Борсата ни е трагедия.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Дано, ПФ се усетят че БФБ е мястото където трябва да инвестират и единственото, където могат да направят някакви печалби

            На вън само ще ядат голямия - дългосрочно - там са аутсайдери
            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

            Коментар


            • Останалата част от пакета на Греймърси е минал на извънборсов явно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                То пълненето на бфб-то е най-лесната работа. Ама след това откъде стинки за баничка с кисело мляко?
                После се обявява гладна стачка.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Мале-е-е-е-е-е - над 10 000 000 акции минаха на 2.27 Който ги е зел, довечера не ще пирува, ми не знам какво ще направи - баси ударът - то вече ТЪРСЕНЕТО е с над 10% отгоре...


                  Не знам кой крипазоид се изкенза така - Грамърси някакви, вероятно някое брокерченце, обхванато от моментно умопомрачение... дреме му на увяхналият самолет - нали пилее чужди пари...


                  Как нямах кешовица, та да си напълня, неговата кожица сръпска...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                    ХЕ, ХЕ!!! Дай боже всекиму такива шушони и такова пълнене!!!
                    То пълненето на бфб-то е най-лесната работа. Ама след това откъде стинки за баничка с кисело мляко?
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                      Едва ли е само твоето ...
                      Аз мое пенсионно дружество нямам, но знае ли човек, може и да стана един ден от собстениците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Как сте ъпърчета? Пак ли ви напълниха шушоните?
                        ХЕ, ХЕ!!! Дай боже всекиму такива шушони и такова пълнене!!!

                        Коментар


                        • Как сте ъпърчета? Пак ли ви напълниха шушоните?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Браво, добре се получи, закачих нещичко...да се надяваме, да не се окаже прецакващо...
                            Какво сега, май минаха 3-4% капитала !? Очакваме да се появи на бял кон и самия Батя и да каже, че от бреф се е метнал на фармата )))
                            Дааа, добри сме с прогнозите - ето го човека ... Отново говори за интрадей, врътки, дъно, урожай (но не достатъчно ), май няма лечение от лакомията ...дано поне не е толко безпардонен, след хвалебствията пак да се измъкне по терлици ....
                            Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Чудесна търговия се заформи. Богат урожай за изгладнелите БФБ-спекуланти като мен. Идеална интрадей врътка навяваща мили спомени от добрите стари времена
                            Ето такива моменти все още задържат няколцината останали корави спекуланти на борсицата ни. Понакупих, но пак не съм доволен от себе си. Едва 11Т на дъното от 2,27, а трябваше поне 5-6 пъти повече да се налапа
                            И все пак доволно, общо 18Т на средна 2,35.
                            А това че Грамърси напусна тук, мисля е чудесна новина за пътя пред акцията. Отдавна бяха обявили че ще се махат и това натискаше цената тук. Сега вече ще е по-ведро.
                            Успех на купилите!
                            Сега очакваме, при наличната ликвидност, батенката да завърши интрадей врътката с осовобождаването на въпросните 18Т, съответно и търпението на чакащите за "още примоция", като Олимпиеца, ХУ и др, може да бъде възнаградено
                            Не е препоръка, притежавам акциЙ
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Като се сетя каква мъка и надежда изпитвах някой да ми продаде на около 2,68. Сега влизам и виждам, че съм изпуснал голямата промоция, но все пак си се включих на 2,55 без никакъв зор .
                              Дано да е правилно

                              Коментар


                              • Чудесна търговия се заформи. Богат урожай за изгладнелите БФБ-спекуланти като мен. Идеална интрадей врътка навяваща мили спомени от добрите стари времена
                                Ето такива моменти все още задържат няколцината останали корави спекуланти на борсицата ни. Понакупих, но пак не съм доволен от себе си. Едва 11Т на дъното от 2,27, а трябваше поне 5-6 пъти повече да се налапа
                                И все пак доволно, общо 18Т на средна 2,35.
                                А това че Грамърси напусна тук, мисля е чудесна новина за пътя пред акцията. Отдавна бяха обявили че ще се махат и това натискаше цената тук. Сега вече ще е по-ведро.
                                Успех на купилите!

                                Коментар

                                Working...
                                X