IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Мисля Манцев имаше такива.

    Сгода над 9% ??? На твое място но-о-о-ого внимателно ще прочета отчетите им преди да купя и пукната акция - защото това е ного - и вероятно има нещо гнило. Щото то и Златното леФ дава ного сосно, ама... Кои са тия секси неща? А ето пък: аз колко съм нагувичил като процентна сгода досега към около почти малко след средата на годината. Все пак дава представа за края на годината какво ще е... е, от около три компании още не съм получил, ама са си гласувани.
    [ATTACH=CONFIG]n3361304[/ATTACH]
    Импе, тази табличка след данъците ли е? И този % се отнася към цена на акцията към днешна дата или към тази на закупуване?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

      Без да се заяждам, какво мислим аз и ти няма никакво значение, по-важно е дали ще има промени. Инъче тази вечер попаднах на няколко британски компании с много висок дивидент, не съм ги разглеждал подробно, може и да не са ок, но мисля че дивидента ще ти хареса ... над 9%. Относно данък дивидент знам, че някой колеги твърдят, че данък дивидент на дивиденти получени от британски компании до 5000 лири на година не се дължи. Други казват, че се дължи данък дивидент 5% в БГ ? Преди няколко месеца някой от форума писа за една норвежка компания Marine Harvest. Някой от форума купувал ли е? Виждам, че имат висок дивидент, които се изплаща на всеки три месеца.
      Мисля Манцев имаше такива.

      Сгода над 9% ??? На твое място но-о-о-ого внимателно ще прочета отчетите им преди да купя и пукната акция - защото това е ного - и вероятно има нещо гнило. Щото то и Златното леФ дава ного сосно, ама... Кои са тия секси неща? А ето пък: аз колко съм нагувичил като процентна сгода досега към около почти малко след средата на годината. Все пак дава представа за края на годината какво ще е... е, от около три компании още не съм получил, ама са си гласувани.
      Click image for larger version

Name:	-гувик.jpg
Views:	1
Size:	78.0 КБ
ID:	3361304

      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Аз мисля: няма да има промени, камо ли да променят данъчното облагане - обратняците няма да искат да си изгубят инвеститорите.
        Надали и ще се ограничи търговията с британски акции - поне на най-могъщите компании, а аз обичам такива... Британия има ного могъщи компании.
        Без да се заяждам, какво мислим аз и ти няма никакво значение, по-важно е дали ще има промени. Инъче тази вечер попаднах на няколко британски компании с много висок дивидент, не съм ги разглеждал подробно, може и да не са ок, но мисля че дивидента ще ти хареса ... над 9%. Относно данък дивидент знам, че някой колеги твърдят, че данък дивидент на дивиденти получени от британски компании до 5000 лири на година не се дължи. Други казват, че се дължи данък дивидент 5% в БГ ? Преди няколко месеца някой от форума писа за една норвежка компания Marine Harvest. Някой от форума купувал ли е? Виждам, че имат висок дивидент, които се изплаща на всеки три месеца.
        Last edited by Innocent; 20.07.2018, 22:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
          Здравейте! Има ли колеги във форума, които са запознати по-подробно с промените които ще настъпят при търговия с британски акции и данък дивидент след излизане на Англия от ЕС ?
          п.п Допускам, че е напълно възможно дори и Тереза Мей да не знае
          Аз мисля: няма да има промени, камо ли да променят данъчното облагане - обратняците няма да искат да си изгубят инвеститорите.
          Надали и ще се ограничи търговията с британски акции - поне на най-могъщите компании, а аз обичам такива... Британия има ного могъщи компании.
          Last edited by Императорът; 20.07.2018, 21:46. Причина: Могъщите.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Здравейте! Има ли колеги във форума, които са запознати по-подробно с промените които ще настъпят при търговия с британски акции и данък дивидент след излизане на Англия от ЕС ?
            п.п Допускам, че е напълно възможно дори и Тереза Мей да не знае
            Last edited by Innocent; 20.07.2018, 21:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Кой така ми казва освен тебе бе - плешив?
              Еми всички.
              Това е заради мазния косъм който ти е останал на главата и не го къпеш за да изглежда по-внушителен.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Дивидент от Софарма: пъкнал. 0.105 лева на акция.
                При Трейдинга ме изпревари с един ден, но сега потвърждавам - и при мене пристигна.

                Коментар


                • Дивидент от Софарма: пъкнал. 0.105 лева на акция.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Въпроса е към импето.
                    Нов си май?

                    А, сега видях че не си нов. Извинявай.
                    Ами всички така му казват, та за това...

                    Кой така ми казва освен тебе бе - плешив?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                      Бе не съм много нов.... Първите си артии ги купих 2006 от тогава горе долу съм и в тоя форум......
                      що се майтапите така с Митака..... Всеки има право сам да решава как да си харчи (инвестира) парите .... Едва ли има някой тука със 100% успешни позиции.... Успех на всички!!!
                      Ми що не,
                      И малко забавление си трябва
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Бе не съм много нов.... Първите си артии ги купих 2006 от тогава горе долу съм и в тоя форум......
                        що се майтапите така с Митака..... Всеки има право сам да решава как да си харчи (инвестира) парите .... Едва ли има някой тука със 100% успешни позиции.... Успех на всички!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

                          ???????????
                          Въпроса е към импето.
                          Нов си май?

                          А, сега видях че не си нов. Извинявай.
                          Ами всички така му казват, та за това...

                          Last edited by Имхотеп; 18.07.2018, 20:18.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Мазньо поздравления, дано си взел поне дваис лева общо,

                            ???????????

                            Коментар


                            • Поздравления, дано си взел поне дваис лева общо,

                              Last edited by RUBLA; 18.07.2018, 21:51. Причина: Заяждане.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Дойдоха и при мен жабите.... Да.....

                                Коментар

                                Working...
                                X