IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И Монбат се отчете, този път по-малко, но както се казва - от сърце.

    Коментар


    • Хубава табличка, Тони. Като цяло доходността е все по-жалка. 2.62% на ликвидните компании - това е позорно ниско. Отделно - силно ликвидността и слабо ликвидността в доста случаи е силно съмнителна - не мисля, че ПДНГ например е по-ликвидна от Жабокът.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        От юли 2014 г. инвестиционният посредник предлага на клиентите на ELANA Global Trader възможността да ползват редовно услугата на данъчния консултант Globe Tax за всички държави по света с изключение на САЩ.

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            Здравей! Услугата на Elana Globe Tax е различна от W8BEN формата, която се използва за американски акции.

            От юли 2014 г. инвестиционният посредник предлага на клиентите на ELANA Global Trader възможността да ползват редовно услугата на данъчния консултант Globe Tax за всички държави по света с изключение на САЩ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

              На мен ми казаха, че не првят такива неща.
              Трябвало да се мине през някаква адвокатска фирма и струвало скъпо. На теб колко ти излезе цялото нещо?
              https://globaltrader.elana.net/bg/mo...ery-globe-tax/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение
                При еланата им казах че искам да плащам по - ниски данъци по дивидентите от САЩ. Пратиха ми W8BEN формата на email-a разпечатах подписах я занесох я в офиса им и след няколко месеца вече данък дивидент ми падна от 30% на 10%. За съжеление няма данъчни облекчения за Master Limited Partnership и там си ме дерат 36% ама пък дори и да бях в гражданин на богоизбраната държава САЩ пак щях да съм прецакан с тях тай като хора от САЩ попълват някака малумна К1 данъчна декларация която може да се равнява с квантовата физика .
                На мен ми казаха, че не првят такива неща.
                Трябвало да се мине през някаква адвокатска фирма и струвало скъпо. На теб колко ти излезе цялото нещо?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                  Импе, доволен ли си от инвестицията си в златен лев холдинг ад?
                  А, там очаквах да стане горе долу това, което. Просто се надявам, че в един момент акцията ще стане толкова евтина, че няма да има накъде да пада повече, но преди да изчезне, от нея ще извадя повече дивиденти, отколкото съм платил като цена на. Разбира се - това ми е втората по малкост инвестиция - съвсем кежава е.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • При еланата им казах че искам да плащам по - ниски данъци по дивидентите от САЩ. Пратиха ми W8BEN формата на email-a разпечатах подписах я занесох я в офиса им и след няколко месеца вече данък дивидент ми падна от 30% на 10%. За съжеление няма данъчни облекчения за Master Limited Partnership и там си ме дерат 36% ама пък дори и да бях в гражданин на богоизбраната държава САЩ пак щях да съм прецакан с тях тай като хора от САЩ попълват някака малумна К1 данъчна декларация която може да се равнява с квантовата физика .
                    Last edited by vankata89; 22.07.2018, 05:38.
                    http://www.proflashgame.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                      Импе, доволен ли си от инвестицията си в златен лев холдинг ад?
                      Да, кажи за петдесетте лева дет' ги отгладува?

                      Last edited by Имхотеп; 22.07.2018, 01:50.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Абе: съсел слънчасал - загубата ми от Саламаджийницата е ПОД СТО ЛЕВА !!! И това беше преди 6-7 ГОДИНИ !!! През туй време съм инвестирал в ДЕСЕТКИ компании... самият факт, че толкова време не можете да намерите с какво друго да ме бъзикате, всъщност най-добре показва нивото ми !!!
                        Импе, доволен ли си от инвестицията си в златен лев холдинг ад?

                        Коментар


                        • Ами да - инвестирах малко, защото инвестицията ми се видя рискова, част от загубите си избих с успешна спекула.

                          Сега ме обвиняваш, че не съм загубил много ли?

                          Смешно плешиво човече, вече се чудиш за какво да се хванеш и сам затъваш в собствената си жалкост.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Абе: съсел слънчасал - загубата ми от Саламаджийницата е ПОД СТО ЛЕВА !!! И това беше преди 6-7 ГОДИНИ !!! През туй време съм инвестирал в ДЕСЕТКИ компании... самият факт, че толкова време не можете да намерите с какво друго да ме бъзикате, всъщност най-добре показва нивото ми !!!
                            Ми че тя и инвестицийката ти беше под сто лева бе Мазньо,
                            Не те бъзикаме изобщо. Работата е там, че като инвестираш десетина лева, е все тая дали губиш или не.
                            Размерчето на инвестицийката е важно, защото колкото струва размерчето, толкова струва и мненийцето.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение



                              Ммм?
                              Да не е тайна, която криеш, та да можеш да си лънготиш тук новобранците?

                              Атвечай!

                              Абе: съсел слънчасал - загубата ми от Саламаджийницата е ПОД СТО ЛЕВА !!! И това беше преди 6-7 ГОДИНИ !!! През туй време съм инвестирал в ДЕСЕТКИ компании... самият факт, че толкова време не можете да намерите с какво друго да ме бъзикате, всъщност най-добре показва нивото ми !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                На кое да отговаря, бе: чучуло плешиво?
                                Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Хубава картинка, но я дай една сметчица колко спичели от мекомките например, направи една графичка колко дивидентченце взе, и колко даде за тях, и финалната сметчица?
                                Айде в процентченца, че иначе ще стане веселко и много ще се смейкаме.
                                Ммм?
                                Да не е тайна, която криеш, та да можеш да си лънготиш тук новобранците?

                                Атвечай!

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X