IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    Хубаво за Форд, но колко е паднала цената на акциите им за последните 3 месеца ???

    https://finviz.com/quote.ashx?t=F
    Нулев е повече от прав - това ми е една от най-малките позиции в. Обикновено около началото на годината - и извънредният дивидент цената се качва, тогава ще се бяга от туканка - дума да няма.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Това му е малка позиция в портгейла (като всички други).Пък и докато не си продал загуба няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Дивидент от Ford - пъкнал - 0.105 зеленички на акция.

        Дивидент от Pfizer - пъкнал - 0,238 зеленички на акция.


        И двата: тримесечни.
        Хубаво за Форд, но колко е паднала цената на акциите им за последните 3 месеца ???

        https://finviz.com/quote.ashx?t=F

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


          Тони: този се самоубива, щото не си е купил Pfizer навреме ли? Ного е смешен !!!
          Last edited by Императорът; 07.09.2018, 15:09. Причина: Ха-ха-ха-ха.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Дивидент от Ford - пъкнал - 0.105 зеленички на акция.

            Дивидент от Pfizer - пъкнал - 0,238 зеленички на акция.

            Коментар


            • Дивидент от Ford - пъкнал - 0.105 зеленички на акция.

              Дивидент от Pfizer - пъкнал - 0,238 зеленички на акция.


              И двата: тримесечни.
              Last edited by Императорът; 07.09.2018, 15:02. Причина: две от четири.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                При Софарма имоти мина ли увеличението? Кога ще се изплатят дивидента, знае ли се вече?
                В сайтът им - мисля - пише: 29-ий септември.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • При Софарма имоти мина ли увеличението? Кога ще се изплатят дивидента, знае ли се вече?

                  Коментар


                  • Да и при мен е толкова
                    бавно и тихо нагоре

                    Коментар


                    • И при мен пъкна дивидентчето от Gazprom - 0,184 зеленички на акция.

                      И при вас ли толкова, другари? Защо толкова ного? Очаквах с около цент по-малко.


                      Фортиссов - ако някоя акция е около 1.88% от тежестта на твоят портфейл - ще можеш ли с дивидентът да си купиш кола? Стига си мрънкял кат` тако`а.


                      Спрямо цената от 03.01.2018 (знаете моята методология на изчисление) - 3.79 еврака нва АДР-че - дивидентната сгода на Газпром е 4.19% - тоест - съизмерима с по-сгодната част от нашите акции на БФБ-то. Разбира се - колосалната разлика в могъществото е извън всякакви сравнения...
                      Last edited by Императорът; 27.08.2018, 10:54. Причина: Сгодата от.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Не пиши суми,че ще се смеят всички. Девет дивидента за няма и джобни пари!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          Колко много бе самохвалко? С толкова писане из форума трябва поне милион да гушнеш дивиденти, а на теб и да живееш не ти стигат!!!
                          Ного, бе, драги Форти. Около девет дивидентченца.

                          Що се нервиш, сега? И мене ме е яд, че ни падат Трейдинговите акции, ама не се чудя с кого да се карам.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Е-е-е-е-е - при нас още няма - не е честно - аз съм от Евро финанс, аз - Императорът - по традиция - пръв нагувичвам дивидентите...

                            Чакам от вчера - дори питах посредниците: "Пъкна ли?", те казват: "Още не е пъкнал"

                            Вярвам - ще пъкне понеделник...

                            Мълчание - защото - поне при мене - август месец - празно - само Газпром снася. Ама другият месец - сосно ще се гувичи, ного, ного дивиденти.
                            Колко много бе самохвалко? С толкова писане из форума трябва поне милион да гушнеш дивиденти, а на теб и да живееш не ти стигат!!!

                            Коментар


                            • Е-е-е-е-е - при нас още няма - не е честно - аз съм от Евро финанс, аз - Императорът - по традиция - пръв нагувичвам дивидентите...

                              Чакам от вчера - дори питах посредниците: "Пъкна ли?", те казват: "Още не е пъкнал"

                              Вярвам - ще пъкне понеделник...

                              Мълчание - защото - поне при мене - август месец - празно - само Газпром снася. Ама другият месец - сосно ще се гувичи, ного, ного дивиденти.
                              Last edited by Императорът; 24.08.2018, 19:48. Причина: Септемврий - жътва богата.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Голямо мълчание тука, само за статистиката - дивидентът GAZ е наличен.

                                Коментар

                                Working...
                                X