IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След доста перипетии - втори дивидент за годината от Shell - пъкнал. 0.4 еврака на акция.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
      Колеги, можете ли да ми кажете дата на която ще започне изплащането на дивидента, на следните компании:
      Софарма имоти АДСИЦ
      Софарма трейдинг
      Софарма
      Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
      Елана агрокредит
      Монбат
      Спиди
      Булгартабак
      Благодаря предварително.
      Софарма - май сега - от 24-ий - имаше съобщение в Инвесторът.

      Имотаджийското и Трейдингът - и аз искам да зная, но не съм намирал инфо - може още да не е решено. За Елана и мишокът не зная, другите аз не ги следя
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        не се величай толкоз, "бОли" ме драскането ти. "цяла българия" ти знае комплексите
        Офффф, желязко. Не знам дали се "величая" и какви "комплекси" имам, но пощата ми постоянно се препълва от ЛС на хора, които ми търсят съвет де да инвестират, именно с цел добър и сигурен дивидент - и това - в немалка степен по причина тази тема - която е по-значима и важна от цялото ти съществуване в тоя форум.

        Мнението ти грам не ме интересува и нямам намерение повече да си оспамвам темата, за да се занимавам с тебе. Както казах - щом не ти харесва - не влизай в нея. Не си длъжен. на мен щом някоя тема не ми е интересна, просто не я отварям.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Колеги, можете ли да ми кажете дата на която ще започне изплащането на дивидента, на следните компании:
          Софарма имоти АДСИЦ
          Софарма трейдинг
          Софарма
          Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
          Елана агрокредит
          Монбат
          Спиди
          Булгартабак
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Е полезна с което е - всяка друга информация в тази специализирана тема:

            - Който иска да гувичи сосни дивиденти - да може да прецени дали да инвестира в тази могъща компания.
            - Който има GSK - и ако неговият дивидент по някаква причина се бави - да си го търси от посредниците.

            Странни въпроси задаваш. Туканка има всякакви теми, повечето - пълни със спам, в тази спамът (всякакви писаници извън конкретната тема) е доста по-малко. Има цели спамаджийски и пърчовски теми - например една, която оня, оплезения наркоман - дето само казва: "хя-хя-хя-хя-хя" е посветил на себе си - уж как си прави некви кросчета, а то други работи. Ако пък не те кефи темата - ами не влизай, няма да се обидя, нито да плача горко в ъгълът на собственото си съзнание...
            не се величай толкоз, "бОли" ме драскането ти. "цяла българия" ти знае комплексите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Импе върви ли Даймлер?
              Ами върви, та - нали разбираш, че 220 МБ е незначителна сума за тази твърде могъща компания, особено при вратоломният ръст на продажбите тази година.

              Китайските хора ще ги платят и надплатят тия 220 МБ.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Наскоро открих CBL и WPG - американски адцисчета, които са паникьорски разпродадени. Всички ги е страх от AMZN, но бизнесът им далеч не е толкова застрашен. Дивидентчето от 12% e много сигурно според мен.

                Коментар


                • Импе върви ли Даймлер?
                  Това ще струва на компанията 220 млн. евро, но може да избегне наказания от властите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                    и тази информация е полезна със....!!???
                    Е полезна с което е - всяка друга информация в тази специализирана тема:

                    - Който иска да гувичи сосни дивиденти - да може да прецени дали да инвестира в тази могъща компания.
                    - Който има GSK - и ако неговият дивидент по някаква причина се бави - да си го търси от посредниците.

                    Странни въпроси задаваш. Туканка има всякакви теми, повечето - пълни със спам, в тази спамът (всякакви писаници извън конкретната тема) е доста по-малко. Има цели спамаджийски и пърчовски теми - например една, която оня, оплезения наркоман - дето само казва: "хя-хя-хя-хя-хя" е посветил на себе си - уж как си прави некви кросчета, а то други работи. Ако пък не те кефи темата - ами не влизай, няма да се обидя, нито да плача горко в ъгълът на собственото си съзнание.

                    Йосиф Висарионович - аферим - мене вече дивидентно почти всички български компании не ме кефят - а монбатовици и мишоци - забрави на тия нива. Нови имотчета ако щеш записвай, ама рядко си струва разправията - по-добре да си купиш. Аз ни участвам в такива работи, щото ми се разваля бройката, а аз обичам акциите ми във всяка компания да са кръгло число.
                    Last edited by Императорът; 17.07.2017, 15:38. Причина: Както искаш, Желязко.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Аз взех дивиденти от Корадо, ХЕС, М+С и Стара планина- сумарно 50 лв. Очаквам от Софарма Трейдинг, Софарма Имоти, Алкомет, Елана Агрокредит, ФНИБългария АДСИЦ, Спиди и Монбат. Инвестирал съм в 11 компании и всички дават дивидент(на този принцип съм избирал). И съм на капиталова печалба от всички, някъде около 25% за целия портфейл без дивидентната доходност, иначе тя ще е около 4% спрямо ср.цена на придобиване. Портфейла е на стойност около 8 нетни мои заплати. Сега се чудя дали да участвам в увеличението на Сф Имоти ли да купувам от друга компания, ама ще видя колко ще стигне текущата ѝ цена преди записването. Сравнително нов съм на БФБ, този портейл е от август 2016г., предходния беше много малък и бях пасивен, просто исках да видя какво е туй животно на живо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Дивидент от GlaxoSmithKline - пъкнал. 0.215 еврака на акция - втори дивидент в рамките на 17-а година.
                        и тази информация е полезна със....!!???

                        Коментар


                        • Дивидент от GlaxoSmithKline - пъкнал. 0.215 еврака на акция - втори дивидент в рамките на 17-а година.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Как така си ги взе в петък, те някои са изплатени от преди месец вече ! Или имаш предвид, че си напълнил кеша в торбата
                            Точно така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                              В петък си взех дивидентите от Корадо, Адванс терафонд, Фазерлес, М+С Хидравлик, Стара планина и Хес Чакаме другата половина
                              Как така си ги взе в петък, те някои са изплатени от преди месец вече ! Или имаш предвид, че си напълнил кеша в торбата

                              Коментар


                              • В петък си взех дивидентите от Корадо, Адванс терафонд, Фазерлес, М+С Хидравлик, Стара планина и Хес Чакаме другата половина

                                Коментар

                                Working...
                                X