IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
    Кои български компании са превели дивидента за миналата година колеги? Елана агрокредит и М+С Хидравлик, а днес май плащат ХЕС и Стара планина. Градус са утре? Някой има ли информация дали Арома ще плащат дивидент?
    Няма

    Коментар


    • Корадо и АТЕРА също платиха.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Платили са и Слънчо, Елхим, Българска Роза..

        Коментар


        • ХЕС и Планината са се отчели при мен. Утре очаквам и ЕМКА да се запише.
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Кои български компании са превели дивидента за миналата година колеги? Елана агрокредит и М+С Хидравлик, а днес май плащат ХЕС и Стара планина. Градус са утре? Някой има ли информация дали Арома ще плащат дивидент?

            Коментар


            • Ха..Хааа..Импето се завърна и пак се направи на по- велик и познал от Бъфет..Браво Импе.. Той бил предупредил..В крайна сметка колко са намалели паричките ти в портфейла тази година.. Абе да не си станал и ти милиардер..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Написал съм си по-долу колко съм на минус 3.64%. Ти ако си паднал с 20+ % от Охълът, вината не е моя - предупредих те да не си купуваш компания, дето се казва Охъл. Не си ме послушал, така си решил. Измивам си рачичките.

                Също казах и за вашият любим Дядо Уорън - че се прецака, гувичейки се с Ябълчици на върха - обругахте ме - какво стана?


                Всички ного знаете - ми хубаво, радвам се за вас.
                Импе научили кодовите за портфейла не ти вярвам постни стойността преди година и сега колко
                OHL не е за теб кат стане 1 евро пак ще ти го припомня и на 6 пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Импе пак глупости пишеш на фона на целия глобален спад ти говориш ,за доходност ,без къси а само дивиденти ,ква файда 5% дивидент кат пазара е паднал с 20%
                  За по просто сложи графика на цените от предпоследния дивидент и цените на акциите кам днешна дата
                  Написал съм си по-долу колко съм на минус 3.64%. Ти ако си паднал с 20+ % от Охълът, вината не е моя - предупредих те да не си купуваш компания, дето се казва Охъл. Не си ме послушал, така си решил. Измивам си рачичките.

                  Също казах и за вашият любим Дядо Уорън - че се прецака, гувичейки се с Ябълчици на върха - обругахте ме - какво стана?


                  Всички ного знаете - ми хубаво, радвам се за вас.

                  Впрочем корекция - на минус съм към 2,5% след дивидентната доходност. Просто платформата не ми отчита ВНР (заради смяната на името на компанията и кодовете, още не са го оправили от Евро финанс) и Admiral. Надолу ме дръпнаха основно компании, автомобилните например, но те не са ми с голяма тежест в портфейлът. Кой пазар е паднал 20% и от кой момент? - Някакви високотехнологически балоняци, на които не обръщам внимание. Други компании - фармациите например пък ми донесоха доходност и то немалка.
                  Last edited by Императорът; 28.12.2018, 23:24. Причина: Корекция.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Привет,

                    Според както обещах, публикувам дивидентната си доходност, реализирана за 18-а година, по цени на акциите - разбира се - към 03.01.2018. По отношение на общата доходност на портфейлът - целта е изпълнена и 5% са преминати. Желая на всички успешна 19-а година и: умната.

                    [ATTACH=CONFIG]n3423455[/ATTACH]


                    https://imgur.com/a/TAWQDP9
                    Импе пак глупости пишеш на фона на целия глобален спад ти говориш ,за доходност ,без къси а само дивиденти ,ква файда 5% дивидент кат пазара е паднал с 20%
                    За по просто сложи графика на цените от предпоследния дивидент и цените на акциите кам днешна дата
                    Last edited by lobos; 28.12.2018, 22:54.

                    Коментар


                    • импе кажи сега на ората . като падат компаниите яко кво става с СООООСНИТЕ дивиденти . пак ли сме на печалба

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Добре дошъл, импе. Чудесна доходност, но за мен си прекалено диверсифициран - лично мнение. Не го приемай за заяждане, но колко ти е капиталовата доходност за периода, все пак всичко падна навсякъде. Аз съм минус и с ЧЕЗ, и с хима, който продадох на малка загуба, а ЧЕЗ усредняваме и ще продължа да го правя.
                        и си пиши, на никого не пречиш
                        Недобредошъл, защото нямам намерение да се връщам в. Просто не ми се занимава със заядливи и злобни хора, които нито могат нещо да те научат, нито сами искат нещо да научат. Не мисля злото никому, нито им желая загубите (както някои от тях - на мене), но не ми се влизат в безмислени полемики и спорове. Има разбира се и няколко изключения все още - но с повечето от тях комуникирам на друго място. Може и да не преча реално като пиша, но явно някои се дразнят - е, няма да ги дразня, а и да си губя времето с караници.

                        Благодаря ти за доброто отношение, желая ти всичко най-добро и на тебе.

                        Ще ставам и все по-диверсифициран - просто има безкрайно ного възможности за инвестиция по широкия свят. При ниските такси, които на посредникът плащам - не виждам защо да набия 1 Б (например) в една компания, вместо да я разпределя в 2 или дори 3, за да обхвана по-добре например някой подотрасъл. Доходността е добра, но още може: приятелката ми Пате отчита 5.37%. Капиталово сигурно всички сме на минус, дори само БФБ стига да ни свали надолулу. При мене това надолулу е 3.64% - стойност на портфейлът на 03.01 спрямо днешната. Догодина ще опитам да докарам 5.8% дивидентна сгода - едно зарад по-ниски стартови цени, друго - защото ще се усети ефектът на някои нови и ного сгодни компании. Да видим ще успея ли да сторя това.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                          А кои са жабоците? Софком?
                          Да. Един страничен въпрос. Европейските борси ще работят ли на 31-ви декември?
                          Last edited by mancev; 28.12.2018, 20:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Привет,

                            Според както обещах, публикувам дивидентната си доходност, реализирана за 18-а година, по цени на акциите - разбира се - към 03.01.2018. По отношение на общата доходност на портфейлът - целта е изпълнена и 5% са преминати. Желая на всички успешна 19-а година и: умната.

                            [ATTACH=CONFIG]n3423455[/ATTACH]


                            https://imgur.com/a/TAWQDP9
                            А кои са жабоците? Софком?

                            Коментар


                            • Добре дошъл, импе. Чудесна доходност, но за мен си прекалено диверсифициран - лично мнение. Не го приемай за заяждане, но колко ти е капиталовата доходност за периода, все пак всичко падна навсякъде. Аз съм минус и с ЧЕЗ, и с хима, който продадох на малка загуба, а ЧЕЗ усредняваме и ще продължа да го правя.
                              и си пиши, на никого не пречиш
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Привет,

                                Според както обещах, публикувам дивидентната си доходност, реализирана за 18-а година, по цени на акциите - разбира се - към 03.01.2018. По отношение на общата доходност на портфейлът - целта е изпълнена и 5% са преминати. Желая на всички успешна 19-а година и: умната.

                                [ATTACH=CONFIG]n3423455[/ATTACH]


                                https://imgur.com/a/TAWQDP9
                                Браво. И да си платиш данъците за британските акции

                                Коментар

                                Working...
                                X