IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
    Сега да не забравите да го реинвестирате в компанията. Нали так се прави
    Ааааааа...... може и на "плис - плис" да отидем

    Решението е индивидуално

    Коментар


    • Сега да не забравите да го реинвестирате в компанията. Нали так се прави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Дивидент от Златен лев - при мен: пъкнал.
        И при мен е наличен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение

          при Карол няма :/
          Мисля: понякога ги пущат по азбучен ред на посредниците.

          И аз не го чаках толкова рано - нашите сулювци докато почнат да плащат, от някои други компании вече втори дивидентец земам тая година
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Дивидент от Златен лев - при мен: пъкнал.
            при Карол няма :/

            Коментар


            • Дивидент от Златен лев - при мен: пъкнал.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • https://profit.bg/kompanii/koi-kompa...tsionerite-si/

                Коментар


                • Господин адмиралът тоже снесе. 0.5875 еврака на акция. Не е зле, не е зле.




                  Алекс: дано не ти падне под ръка някоя класика от родът на романите на Марк Твен. Здравата ще се позабавляваш, а?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Дивидент на Имотаджийското: гласуван. 0,271985 кинта на акция след данъчно очесване.





                    Ръководство на ПДНГ предлага дивидент 0,2755 след данъчно очесване.

                    Ърм.
                    Значи все пак не са гласували по-високия дивидент...

                    Коментар


                    • Дивидент на Имотаджийското: гласуван. 0,271985 кинта на акция след данъчно очесване.





                      Ръководство на ПДНГ предлага дивидент 0,2755 след данъчно очесване.

                      Ърм.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Втори дивидент от Ford: пъкнал. 0.105 цента на акция след данъкът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Доколкото разбирам, тоя чичко казва, че простите човешки застраховки отмират - и е прав. Те са по принцип губещи и несгодни. От няколко години политика е на Allianz да ги избутва в ъгълът и поетапно да ги елиминира. Туканка - у нас - вече не предлагаме прости човешки. Бяха заменени от нови - опростени (според мен прекалено опростени) инвестиционни човешки.
                          Мдаа...затуй препоръчват бетрибсрентето / фабричната втора пенсия /.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            https://deutsche-wirtschafts-nachric...keine-zukunft/
                            Allianz: Die Lebensversicherung hat keine Zukunft.


                            Импе , кво ства с Алианца бе ...животозастраховането май вече не им е интересно ?!
                            Доколкото разбирам, тоя чичко казва, че простите човешки застраховки отмират - и е прав. Те са по принцип губещи и несгодни. От няколко години политика е на Allianz да ги избутва в ъгълът и поетапно да ги елиминира. Туканка - у нас - вече не предлагаме прости човешки. Бяха заменени от нови - опростени (според мен прекалено опростени) инвестиционни човешки.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • https://deutsche-wirtschafts-nachric...keine-zukunft/
                              Allianz: Die Lebensversicherung hat keine Zukunft.

                              Импе , кво ства с Алианца бе ...животозастраховането май вече не им е интересно ?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                искам база данни със години назад със стотинки, както едно време си разменяхме един ексел, да ако може да се филтрира и по проценти
                                Е, не го зная де е туй... ама за мен е по-важно де може човек да инвестира сега - а не в миналото свършено време.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X