IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз не смятам , че някой се е прецакал кой знае колко като е купил стара планина на 18 лв., но не е там въпроса
    и аз осъждам поведението на JK и мисля , че трябва да се наказват такива хоря, ако не парично то поне с нашето отношение към тях

    Коментар


    • Това от което се опасявах....Тонко го написа....

      Първоначално изпратено от Тонко
      Не бях влизал в този форум, от доста отдавна, но сега разбирам, че не е било напразно. Просто е пълна безмислица>

      А докато има страхливци и дребни тарикатчета като jk този форум ще се превръща във все по-лош!
      Ако се опитаме да се абстрахираме от загубата, която някои реализираха...ще осъзнаем нещо друго.
      От място за дискусии...форума се превърна в селска кръчма....място за надлъгване и дребни тарикати!
      От място обединяващо инвестиционната общност в България....в Магурата пред Кристал!
      Лично аз, сериозно се замислям имали смисъл да участвам в този форум!
      Нека това не бъде схващано, като пропаганда! Просто лично мнение!

      Коментар


      • Don Korleone, много е вероятно jk да е спечелил, ако е продал на 18 и нагоре, а и ако е бил от свързан с някой ИП може доста акцийки да е продал. Ей това ще е много подло - разбирачите да си пробутват акции на новобранците, много гадно.
        Както VNM отбеляза по-долу, доста ИП са продавали... Всеки да смята и да си прави изводи занапред .... И ако някой оправдава jk значи и той е подляр.
        /PS. Имам акции, но не съм се хванал на днешната простотия.../

        Коментар


        • Не Овчарче, не, не съм искал теб да засегна. Всичко това се отнасяше за jk, но нали съм стар и бавно пиша ...
          Извинявай и ти за недоразумението.

          Успех

          Коментар


          • Майтап, майтап ама на гол гъз си е чисто e.....
            Незнам какво спечели jk от тази работа (чисто финансово), но със сигурност влезе в черния списък на доста хора.
            Вярно, че тук всеки гледа да изкара някой лев, но не смятам, че това трябва да бъде за сметка на някой от нашего брата т.е. мисля че ни стига и артисва където големите посредници и играчи ни ебават с вътрешно инфо, ами и ние сами да си правим калчица просто според мен невърви.
            Така мисли стария Дон и още нещо знае той - няма недосегаеми и анонимни и е въпрос на желание да го спипа някой този хубавец и да му "изпърже компа". Друг е въпроса дали си заслужава.

            Коментар


            • Не знам защо Инвестора ми изтри постинга за клеша с 2.60, те си знаят!

              А и онзи страхливец май си изтри съобщението, което целенасочено е подправил да изглежда като от борсата!

              Не бях влизал в този форум, от доста отдавна, но сега разбирам, че не е било напразно. Просто е пълна безмислица>

              А докато има страхливци и дребни тарикатчета като jk този форум ще се превръща във все по-лош!

              Иначе всеки може да бъде хванат, както хванаха онзи тип, който заплаши Бареков в един форум! Хванаха го за нула време!

              Тези евтини манипулации в този форум трябва да спрат!

              Още повече, че понякога новините в кобоса излизат пет минути преди сайта на борсата. Човек без кобус, гледайки форума, може да се довери на подобно съобщение и да вземе решение. Не е проблема в лесната манипулация, а в инстинкта на взиманен на решение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Don Korleone
                Хей калпазан, не се бъзикай с хората, че да не вземят те да те бъзнат и тогава да видиш за какво става въпрос.
                Дон Корлеоне, извинявай! Помислих, че "калпазанин" за мен се отнася понеже не видях това на време:
                Първоначално изпратено от jk
                П.С. Автора притежава акции от дружеството и цели единственно да ви манипулира!!!
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mojo
                  [BUHAHAHHAHHAHAHAHHA
                  HAHHAHAHHAHAAHAHHAA

                  НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ! ЕВАЛАТА ПИЧ! - ТОЗИ, КОЙТО СИ НАПРАВИ МАЙТАПА.

                  ТИ ИЗВЪРШИ ЕДНО ДОБРО ДЕЛО ЗА НЯКОИ ИНВЕСТИТОРИ - ДАДЕ ИМ УРОК И ТЕ ТРЯБВА ДА СА ТИ БЛАГОДАРНИ.
                  А НЕ ДА ПИШАТ ГЛУПОСТИ ЗА НАКАЗАНИЯ - СМЯХ В ЗАЛАТА

                  типично по български, нали. а ако беше се набутал ти, или на теб не може да ти се случи такова нещо?

                  Аз също нямам акции и не съм имал, но всеки може да се опари. целта ми е друг път всеки да се замисли сериозно преди да пише каквото и да е.

                  Коментар


                  • [BUHAHAHHAHHAHAHAHHA
                    HAHHAHAHHAHAAHAHHAA

                    НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ! ЕВАЛАТА ПИЧ! - ТОЗИ, КОЙТО СИ НАПРАВИ МАЙТАПА.

                    ТИ ИЗВЪРШИ ЕДНО ДОБРО ДЕЛО ЗА НЯКОИ ИНВЕСТИТОРИ - ДАДЕ ИМ УРОК И ТЕ ТРЯБВА ДА СА ТИ БЛАГОДАРНИ.
                    А НЕ ДА ПИШАТ ГЛУПОСТИ ЗА НАКАЗАНИЯ - СМЯХ В ЗАЛАТА

                    Коментар


                    • Удар под кръста е това, но все пак.....нека е добър урок за всички шарани които се хванаха. Това поне ще ги научи да действат по рационално и да вярват само и единствено на себе си. А това от своя страна ще направи пазара ни по зрял . Хайде успех и не съжалявайте за разликата от 1 левче, щеше да е по страшно ако един ги бе купил всичките 6 500 на 18 лева. .

                      Коментар


                      • Напълно съм съгласен с теб BGold, но съм убеден, че КФН няма да направят нищо по въпроса! А нали разбираш, че след като Investor.bg не може да идентифицира нещастникa "jk"....самия Investor.bg КОСВЕНО се превръща в "място" за манипулиране на пазара, което пък, както вече разбрахте е криминално деяние.

                        PS> Автора никога не е притежавал акции на CENHL

                        Коментар


                        • BGold, това нито се случва за първи, нито за последен път. Нагледали сме се на какво ли не. Ясно, е че мнението целяло манипулиране на пазара, но и това го има в зара. В темата за МЦХ имаше пак подобен случай, обаче се оказа, че човека е прав. Аз лично вярвам само на новините в Кобоса. (Дивидента на БТК Смях Смях )

                          Коментар


                          • до колкото си спомням , такова нещо до сега не се е случвало , имаше нещо подобно за м+с , но то в крайна сметка се оказа вярно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola
                              Първоначално изпратено от Han Krum
                              Точно от това изказване беще предизвикано, но хората които купуваха се хвърлиха без да проверят фактите
                              Е кой идиот взима решение за инвестиция в дадена акция на база на слух пустнат от анонимен потребител на някакъв форум?!
                              ПС: Съжалявам за острия език, но това е повече от несериозно.
                              Така е, но това съобщение си беше написано във формат като инфо от борсата. Това ако не е нарочно -здраве му кажи. Друго е ако го изкаже като предположение или очаквано, но така написано си е целенасочено

                              Коментар


                              • много неприятно се получи,
                                не че и на 18 лв. холдинга е подценен , но все пак , не би трябвало да се пускат такива съобщения

                                Коментар

                                Working...
                                X