IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

    Като не е в Софикса - на никой освен акционерите в дружеството не му пука каква е цената.
    Анджък, скоро и инта53 ще го разбере - easy come, easy go
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Очертава се да продължи да Ви е "нереално" и не че аз не съм заредил от ляво, но за мен си е реално
      Като не е в Софикса - на никой освен акционерите в дружеството не му пука каква е цената.

      Коментар


      • Очертава се да продължи да Ви е "нереално" и не че аз не съм заредил от ляво, но за мен си е реално

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

          Eдинствения проблем е цената според мен . Иначе желаещи за купуване едва ли липсват.
          ЕТФ-а вдигна много високо летвата .
          Цената е и основната причина дружеството да изпадне от Софикс .
          +1
          Ма той фонда и много други неща вдигна нереално, та после ред сълзи, ред сополи, но който играе-пичели, който не играе - е, той си знае Все пак чакаме, за редили сме се с пуканки и гледаме филма, да видим какво ще се получи на финала и дали ще влезе убития
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            По добре е да минава като пакетна или няколко такива, но и не виждам какъв е проблема и зора това да става още сега, имат достатъчно време да се случи и по натам.
            Eдинствения проблем е цената според мен . Иначе желаещи за купуване едва ли липсват.
            ЕТФ-а вдигна много високо летвата .
            Цената е и основната причина дружеството да изпадне от Софикс .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Пратих му на имейл оферта купува на 5.10лв да видим дали ще ме огрее.Шегуваме се ние тука ама ако до четвъртък няма пакетна сделка, то в петък като нищо може да последва разпродажба.....
              По добре е да минава като пакетна или няколко такива, но и не виждам какъв е проблема и зора това да става още сега, имат достатъчно време да се случи и по натам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                И що точно в четвъртък? Това, че Софикс ребалансира от 19 март не означава, че в неделя трябва всичко да са разпродали.
                Разбира се че не означава това,просто боба така ми говори.Ако не намерят купувач до петък каква е гаранцията че ще намерят др. или по другата седмица .....просто размисли и страсти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  И що точно в четвъртък? Това, че Софикс ребалансира от 19 март не означава, че в неделя трябва всичко да са разпродали.

                  Наборе, не си забравил, че следващата седмица е възлова и всите го знаят, ама не го отчитат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                    Ами нали уж репликират Софикс.

                    ПП. Глупост е да напишеш, че пакетът ще мине на 8.3 лв, както ти си написал.
                    Може на 8.30 с увеличение на капитала 1:1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Пратих му на имейл оферта купува на 5.10лв да видим дали ще ме огрее.Шегуваме се ние тука ама ако до четвъртък няма пакетна сделка, то в петък като нищо може да последва разпродажба.....
                      И що точно в четвъртък? Това, че Софикс ребалансира от 19 март не означава, че в неделя трябва всичко да са разпродали.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Ми Никито има де ! Подайте наддавателни предложения в запечатан плик и му ги пратете, и може да ви огрее
                        Пратих му на имейл оферта купува на 5.10лв да видим дали ще ме огрее.Шегуваме се ние тука ама ако до четвъртък няма пакетна сделка, то в петък като нищо може да последва разпродажба.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

                          Защо трябва да ги продават.На всяка цена.Само глупости се пеше в този форум!
                          Ами нали уж репликират Софикс.

                          ПП. Глупост е да напишеш, че пакетът ще мине на 8.3 лв, както ти си написал.
                          Last edited by конфуций; 12.03.2018, 16:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            1,8 млн. картона как се продават в този спих )
                            Защо трябва да ги продават на всяка цена.Само глупости се пише в този форум!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Ми Никито има де ! Подайте наддавателни предложения в запечатан плик и му ги пратете, и може да ви огрее
                              + 111

                              Да, супер идея! Сигурно ще може и пазарни поръчки да се подадат!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                И аз съм от другата страна и чакам - ако стане, стане, ако не стане - търсим друг папир
                                Ми Никито има де ! Подайте наддавателни предложения в запечатан плик и му ги пратете, и може да ви огрее

                                Коментар

                                Working...
                                X