IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука купувам от 2008. Старите знаят, ама младите не и затова го казвам. Туканка много трудно се купува като си отляво. Може да изпадне нещо, ама в повечето случаи е случайно. Преди време и 5 кинта им се виждаха много... Те миналата година бая народ се заредиха със Сирма, щото чакаха Никито да дигне цената, ама нъцки. Нищо чудно тука да се види нещо подобно, ама с обратен знак - да се надат да падне и да купя. Инак мен цената не ме вълнува особено, ако падне ще купуваме повече
    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Много хора може да си останат с чакането на тази цена ! Пакета по всяка вероятност ще се договори или замени.
      Всъщност моите прогнози са консервативни. Някой колеги очакват и по-ниска цена. Факт е че преди купуването от ETF-a, цената се е движила около 5лв. Дори и да калкулираме ръста в приходите и печалбата (част от нея изплатена като дивидент), пак не мога да получа по-висока цена от тази на която аз бих се включил. Не ме разбирай погрешно, компанията не е лоша, напротив. Просто за пазар като нашия, това движение вътре-вън от Софикс няма как да не влияе на цените на акциите които влизат или излизат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Много хора може да си останат с чакането на тази цена ! Пакета по всяка вероятност ще се договори или замени.
        С какво според теб може да се замени?Холдинг Варна може би......
        Last edited by спекуланта; 13.03.2018, 18:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Едва ли някой ще започне да купува повече преди цена от 6,70-7,00лв. Лично мнение...
          Много хора може да си останат с чакането на тази цена ! Пакета по всяка вероятност ще се договори или замени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
            Който успя да купи евтино е късметлия + добавка дивидент
            Едва ли някой ще започне да купува повече преди цена от 6,70-7,00лв. Лично мнение...

            Коментар


            • Който успя да купи евтино е късметлия + добавка дивидент

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                Сещам се какво имаш предвид под "възлова" - че м.г. по това време обявиха дивидента и цената скочи точно с размера на дивидента.
                Направих справка - от 7,75 на 8.00. Обаче тогава все още беше време на всеобщ ъп и еуфория.

                Да имаше еуффффУрия, но не от експатки, та средната им си е прилична и хич не ги мисля къде ще излязът.
                Картинката в Казанлък ми е по важна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Наборе, не си забравил, че следващата седмица е възлова и всите го знаят, ама не го отчитат
                  Сещам се какво имаш предвид под "възлова" - че м.г. по това време обявиха дивидента и цената скочи точно с размера на дивидента.
                  Направих справка - от 7,75 на 8.00. Обаче тогава все още беше време на всеобщ ъп и еуфория.

                  Коментар


                  • Чакам на 5.30 има ли желаещи да продават

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                      3.82 лв е хубава средна. Нормално да си гледаш отчетите и да не се притесняваш ако падне с 15-20 процента. Ама ако трябваше да влизаш тепърва, нямаше да пипаш над 7 лв.

                      Те само да растът със същия темп , а и маржа да спре да се свива(което си е в реда на нещата) ! Има какво да се гледа и чака и при тези нива!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Да x3,820766=такава е вече и ако си разчел правилно последния пост от (портфейла) позицията са извадени доста хиледарки, та новата средна е от 16г. с малки заслуги от групата.
                        3.82 лв е хубава средна. Нормално да си гледаш отчетите и да не се притесняваш ако падне с 15-20 процента. Ама ако трябваше да влизаш тепърва, нямаше да пипаш над 7 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                          Да. Ама средната ти е доста надолу е от сегашната. На тези цени не купуваш нали?

                          Да x3,820766=такава е вече и ако си разчел правилно последния пост от (портфейла) позицията са извадени доста хиледарки, та новата средна е от 16г. с малки заслуги от групата.
                          Last edited by inta53; 12.03.2018, 19:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Междуредовете ми пише , че не цената ми е най важна (особено при мен), а всеки следващ бюлетин!
                            Да. Ама средната ти е доста надолу е от сегашната. На тези цени не купуваш нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              Като не е в Софикса - на никой освен акционерите в дружеството не му пука каква е цената.
                              И на тези които нямат, но искат да влезнат тук ! Всеки би искал да купи добра компания на ниска цена

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                                Като не е в Софикса - на никой освен акционерите в дружеството не му пука каква е цената.

                                Междуредовете ми пише , че не цената ми е най важна (особено при мен), а всеки следващ бюлетин!

                                Коментар

                                Working...
                                X