IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
    Честито на чакащите!!!!!!!!!!
    това не е всичко!! ще има още по- ниски нива

    Коментар


    • Честито на чакащите!!!!!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Останаха още 24К

        Тука се казва ;- Да го д..ат апокалиПтосите!
        Ще ги продадат на датата на промяната, че да не се отклоняват от индекса много. Забелязах, че вече са се светнали при последните промени да го правят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          И къде видя че са останали толкова?

          Ами това е към 14,03,2018 в бюлетина .....
          М+С Хидравлик 244629 1834718лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Пари нямало,- КАЧЕСТВО като това няма , а не пари!
            Това е добра сделка и за двете страни мисля, купувача се зареди с хубав пакет на добра цена.

            Коментар


            • Пари нямало,- КАЧЕСТВО като това няма , а не пари!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Останаха още 24К

                Тука се казва ;- Да го д..ат апокалиПтосите!
                И къде видя че са останали толкова?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Останаха още 24К

                  Тука се казва ;- Да го д..ат апокалиПтосите!
                  Толкова ли останаха ? А някои чакат 5лв, и аз искам на 5 ама няма

                  Коментар


                  • Останаха още 24К

                    Тука се казва ;- Да го д..ат апокалиПтосите!

                    Коментар


                    • Това ли му беше на Никиту..

                      Коментар


                      • Eее само толкова ли можеше-три сделки

                        Коментар


                        • Факт, че Никото дигна цялата борса. Не го отричам. Споменах го, щото доста хора се надяват на неговите действия да продадат или купят изгодно, но има изненади
                          Инак аз съм последния, който ще се самонадъхва и ще вика хайде ЪП, както често се случваше.
                          Не вярвам си изсипе пакета и тея отляво да облажат
                          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                          Коментар


                          • Обичам самонадъхването, а и никой не иска да вижда акция, която е купил да пада, хеле пък под покупна цена, но тук си вервате малко повече от желаното. Ни бил Никито причина за ъпа на МС - ми той Никиту цялата борса вдигна бре, или взехте бързо да забравяте? Още тогава ви писах, че етф-а е опасен за пазар като нашия, защото както може да го вдигне за отрицателно време, така може да го разбие, но когато и магаретата хвърчат (по думите на един левон) кой ти следи за предупреждения.

                            Едва ли има някой, който да каже, че дружетсвото е боклук и не струва, но цената му към момента не е реална, особено като му се погледнат коефициентите, а и представянето в миналото. Аз съм си казал моите таргети, които без проблем ще се изпълнят, ако никиту тръгне да прави файър сел. Ако не позная - здраве да е, не е нито единственото дружество в света, нито пък бфб е единствената борса на земята...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • никито, преди меком сигурно е бил и на Титаник ,щот всичко до което се докосне после потъва та в тази посока за мен е без значение неговия ЕТФ
                              М+С се задвижи нагоре не заради неговия фонд на фондовете

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                С какво според теб може да се замени?Холдинг Варна може би......
                                Ми кон за кокошка е тази замяна, ама ако им е нужна ще я направят !

                                Коментар

                                Working...
                                X