IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Една от най-надутите и изкуствено подпирани акции точно от ПФ, а вие ревете? Не ви разбирам, честно!?!?!?! То тук, както и по всичките подобни маунтиноотрочета, единственото, което крепи е дивидента, който е мръсна дума за едно 90%+ от родните фирмички. Но пък и мажо добре се включва и си взема своето, нали

    Нямам, беше ми в уоч листата, влезе ми в игнора и никога не бих имал. Просто е компания-балон, която, като пукне, ще повлече и ненабалончените. Не е препоръкЪ и ви желая успех в "борбата", която е с предизвестен край!

    Не знам как давате характеристики от своята камбанария, без да сте влезли в заводите, да сте поискали от изпълнителите да ви запознаят с процеси и инициативи, които движат и въвеждат и направляват!
    Преди четири години, поисках и бях допуснат за оглед на процесите и производството еднолично. Сега (по мое искане)бяхме уважени с представителя на Алианс лично от прокуриста Вл. Спасов,- бяха ни показани почти всички производства и процеси, споделени цели за бъдещо развитие не по разлечни от публичните доклади, но видими и на място на развитието им! Не видях "компресори" с нахлузени презерв..... или балони!
    За производството толкова,- желаещите повече да си направят труда да посетят ОС и заявят интереса си на място!
    В протокола на ОС не са отбелязани предложенията, поради факта че не са поискани по реда и вписани в дневния ред на ОСА!
    НО ! - Вие си закачете обица и знайте, че може и да се съгласуват общи искания с АЛИАНС !!!

    Коментар


    • Пич, тук и навсякъде акциите още ще падат..Ти купувай- акции има.. Аз даже на доста места продадох..

      Коментар


      • [QUOTE=Kiro;n3468679]Къде съм писал , че държа кеш от 2000г..Спрях да купува малко над 600пункта..Сега колко е..Има ли нещо по- разумно от това да не купуваш на падащ пазар..Може ли да мислиш преди да пишеш..Иначе няма смисъл от писането..
        Тук акцията къде е паднала

        Коментар


        • Къде съм писал , че държа кеш от 2000г..Спрях да купува малко над 600пункта..Сега колко е..Има ли нещо по- разумно от това да не купуваш на падащ пазар..Може ли да мислиш преди да пишеш..Иначе няма смисъл от писането..

          Коментар


          • Пишеш че нищо няма да лети пък то си лети от 2000 г 10000 % доходност без дивидента. Когато беше 5 лв с кофите купуваха.

            Коментар


            • НИЩОИ НЕ ТИ РАЗБРАХ ОТ ПРИМЕРА..Може ли да обясниш..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Нищо няма да ЛЕТИ В БЛИЗКИТЕ НЯКОЛКО ГОДИНИ ТУК....СТИГА СТЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАЛИ..
                2000г. 0.08 ст сега 2019 г 7.80 лв и дивидентите то като ги държиш в кеш голяма доходност

                Коментар


                • Нищо няма да ЛЕТИ В БЛИЗКИТЕ НЯКОЛКО ГОДИНИ ТУК....СТИГА СТЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАЛИ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Това верваш ли го в близките пет години....?
                    Даже сега през юни ще затворят чакалнята за нас..най вероятно... имат си достатъчно проблеми та и нашите...
                    Добрите компании тогава ще излетят

                    Коментар


                    • Знаеш ли за колко минути се сменят левовете в евро в банката..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

                        И кът влезе еврото кеша ще се обезцени
                        Това верваш ли го в близките пет години....?
                        Даже сега през юни ще затворят чакалнята за нас..най вероятно... имат си достатъчно проблеми та и нашите...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Монти, това не противоречи на написаното от мен..Всички акции ще паднат..Аз моите ги купих след миналата криза..Като паднат пак ще купя..Сега трупам кеш и чакам..
                          И кът влезе еврото кеша ще се обезцени

                          Коментар


                          • Монти, това не противоречи на написаното от мен..Всички акции ще паднат..Аз моите ги купих след миналата криза..Като паднат пак ще купя..Сега трупам кеш и чакам..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Груйче, и как ще пукне тук балона..Да не предвиждаш фалит на фирмата..Да много е надута цената, но това е една от най- добрите публични компании..
                              Кире,
                              На същото основание на което сега се продава Албена , Атера и БРеф ,Стара планина и Монбат....
                              Не реализират големи загуби на продавача....още,
                              Скоро очаквам да продават ЕУБГ и М+С и хим.... и земите ...кеш ,требва кеш...
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ами има критерии в бранша- винаги е в първите 10 на производителите в цял свят във своята област....Виж и износа и колко много работят..Виж заплатите и чети във форумите отзиви от работници..Това е бивш военен завод..Стига толкова инфо..Сега да не звемеш да се блъскаш дая купуваш..
                                За управлението и оливките съм съгласен..

                                Не е препоръка зая нищо..
                                Най-добрата компания на БФБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X