IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Като си ги продава този работник, кой му ги купува на 9 лева?
    Е, да вдигнеш син чип с над 50% и основен борсов индекс с 4%....безценно. За едни 72 лв. си заслужава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
      10:57:16 9.000 8 +53.85%
      13:40:51 6.450 10 -28.33%
      Това от онези акции ли са. Дето си ги раздаваха. На някой от работниците са му дали 18 бройки и сега си ги продава.
      Като си ги продава този работник, кой му ги купува на 9 лева?

      Коментар


      • 10:57:16 9.000 8 +53.85%
        13:40:51 6.450 10 -28.33%
        Това от онези акции ли са. Дето си ги раздаваха. На някой от работниците са му дали 18 бройки и сега си ги продава.

        Коментар


        • Голям обем мина тука, цената надолу с 9 % комент няма . Някой нещо няма ли споделне

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Декс, явно има забавен(неприключен) сътълменд на 27,09, и днес излиза остатък 32,138х.
            5MH М+С Хидр. -80,35x 32138е днес
            5MH М+С Хидр.-65 649x 82138
            -това беше за петъка

            Не допускам някой друг да се е включил с продажби по време на тези от индексния, но ... факт че си имат още
            Днес вече ги няма.

            Коментар


            • Декс, явно има забавен(неприключен) сътълменд на 27,09, и днес излиза остатък 32,138х.
              5MH М+С Хидр. -80,35x 32138е днес
              5MH М+С Хидр.-65 649x 82138
              -това беше за петъка

              Не допускам някой друг да се е включил с продажби по време на тези от индексния, но ... факт че си имат още

              Коментар


              • Име (наименование) Велев Инвест ООД, ЕИК: 175064007
                Причина за уведомлението
                Длъжност/статут член на Съвета на директорите
                Васил Велев, представляващ
                Първоначално уведомление/ изменение Настоящото представлява първоначално уведомление за сделка.
                Данни за емитента, участника на пазара на квоти за емисии, тръжната платформа, участника в търга или тръжния инспектор
                Име (наименование) М+С Хидравлик АД
                ИКПС ЕИК 123028180
                Данни за сделката(ите): този раздел трябва да се повтори за i) всеки вид инструмент; ii) всеки вид сделка; iii) всяка дата; и iv) всяко място, на което са извършени сделки
                Описание на финансовия инструмент, вид инструмент Акция
                BG11MPKAAT18
                Естество на сделката Покупка
                Сделката не е свързана с изпълнението на програми за опция за придобиване на акции.
                Цена(и) и обем(и) Цена(и) BGN Обем(и)
                6.150 300
                6.200 82 824

                Обобщена информация Цена BGN Обем
                517 367.89 83 124
                — Обобщен обем
                — обща цена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Колко останаха?


                  0.00

                  Коментар


                  • Колко останаха?

                    Коментар


                    • Без ток ли сте или каледара сгоря?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Инта, баце, за пръв път да напишеш нещо, в което няма две-три цифри и лафче - сещайте се Ся, ще ти кажа моето мнение по въпроса вкратце, ти, като новопостъпил адепт, въпреки годините си, влязъл след голямото пук от 2007-2008, нямаш защитните реакции на тези, дето сме яли хурката тогава и сме пордавали на загуба. Аз лично съм се измъквал с минимални загуби по флагмани като хим, еубг, евроинс и т.н., че даже съм имал и печалби в периода от енемона и една врътка с чичо бедо. Ти това го нямаш, влязъл си на растящ или поне непадащ пазар, и си мислиш, че всички, което хвърчи, се яде, а думите на меринджеите и лъскавите прогнозки по отчетчетата значат нещо.

                        хубаво, това си е твоето мнение и твоето право, седиш с парите зад тази инвестиция - конгречулейшънс, както би казала една Тиква. Обаче така все повече ми заприличваш на онези, сектантите от фармата на Мумията, да не цитирам имена. Те така са го засмукали на г-н Тоя и г-н Оня, че само споменаването им следва да предизвиква у опонентите им страхопочитание и аксиомна непогрешимост. Толкоз, вярвам, че можеш да ме разбереш, а дали ще искаш да ме разбереш, е съвсем друг въпрос. Успех и само нагоре, но без излишното самонадъхване!

                        Много пишеш, много си умен и не само ти по този форум!
                        Отдавна припявам че сте преминали границата на общуване и така сте се нахапали, че не може човек
                        Ви сбере, колкото и да Ви уважава по единично!!! А знам колко черен хляб сте изяли на тейковците си!!!
                        Де ВИ е ъкъла бре;- хапете си но не се давете с плътта си! Кога трябва да преборвате с ВРЕМЕТО -
                        ТРЯБВА ДА СТЕ КАТО ЕДИН и зад ЕДИН !!! И мен ще ме изморите, и аз ще млъкна да Ви навиквам!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Инта, имаше ли безплатно кафе и шапки като при нЧичо..Ти е Казънлък ли ходи..Браво..

                          Да, и на двете дедо попе бех и рекох туй що ще ни натежава и за напред.
                          Рекох и че побарването отзади не носи нищо освен мирис ...
                          Да пипаме от горе рекох ,- от към главата, по малко да подстригват, за по добрият изглед !!!

                          Коментар


                          • Инта, баце, за пръв път да напишеш нещо, в което няма две-три цифри и лафче - сещайте се Ся, ще ти кажа моето мнение по въпроса вкратце, ти, като новопостъпил адепт, въпреки годините си, влязъл след голямото пук от 2007-2008, нямаш защитните реакции на тези, дето сме яли хурката тогава и сме пордавали на загуба. Аз лично съм се измъквал с минимални загуби по флагмани като хим, еубг, евроинс и т.н., че даже съм имал и печалби в периода от енемона и една врътка с чичо бедо. Ти това го нямаш, влязъл си на растящ или поне непадащ пазар, и си мислиш, че всички, което хвърчи, се яде, а думите на меринджеите и лъскавите прогнозки по отчетчетата значат нещо.

                            хубаво, това си е твоето мнение и твоето право, седиш с парите зад тази инвестиция - конгречулейшънс, както би казала една Тиква. Обаче така все повече ми заприличваш на онези, сектантите от фармата на Мумията, да не цитирам имена. Те така са го засмукали на г-н Тоя и г-н Оня, че само споменаването им следва да предизвиква у опонентите им страхопочитание и аксиомна непогрешимост. Толкоз, вярвам, че можеш да ме разбереш, а дали ще искаш да ме разбереш, е съвсем друг въпрос. Успех и само нагоре, но без излишното самонадъхване!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Не знам как давате характеристики от своята камбанария, без да сте влезли в заводите, да сте поискали от изпълнителите да ви запознаят с процеси и инициативи, които движат и въвеждат и направляват!
                              Преди четири години, поисках и бях допуснат за оглед на процесите и производството еднолично. Сега (по мое искане)бяхме уважени с представителя на Алианс лично от прокуриста Вл. Спасов,- бяха ни показани почти всички производства и процеси, споделени цели за бъдещо развитие не по разлечни от публичните доклади, но видими и на място на развитието им! Не видях "компресори" с нахлузени презерв..... или балони!
                              За производството толкова,- желаещите повече да си направят труда да посетят ОС и заявят интереса си на място!
                              В протокола на ОС не са отбелязани предложенията, поради факта че не са поискани по реда и вписани в дневния ред на ОСА!
                              НО ! - Вие си закачете обица и знайте, че може и да се съгласуват общи искания с АЛИАНС !!!
                              И какво от това.....
                              ?
                              На мажо в дадената обстановка немУ пука ако ще алианц да продаде всичките си акции по 50 стинки....
                              Важното е парите да са в джобето....
                              Колко съм се надявал на Алианц и даже позиции съм имал....нищо...синджир марка....

                              Държавата ,че има 10 годишен договор със шиши и държи над 5% от акциите нищо не направи ,даже да ги продаде на 40 лв да кажем а ще ги хвърли на без пари....скоро в БТХ.
                              Очаквам и алианц да се изтегли да не купува повече в тези фирми....
                              Не е препоръка...
                              Мислят за продажба на излишни акции и не само те....

                              Коментар


                              • Инта, имаше ли безплатно кафе и шапки като при Чичо..Ти в Казънлък ли ходи..Браво..
                                Last edited by Kiro; 17.05.2019, 12:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X