IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Казах, я....

    Сички питате - "що 38 стинки" - аз казах - "ми примерно".

    Софармата не зная - сега ще подремна малко следобедно и ако го изсънувам, ще ти кажа....
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Да бе, туй Импа още преди 2 месеца каза 38 стинки
      Баси образа. Нещо инсайдъров сякаш го дава.
      Я да взема му следя аз постовете по начестинко


      Импе - казвай колко ще е последно при Фармата ?
      Няма начин да не знаеш там, нали си дупе и гащи с ОД...

      Коментар


      • Доволно тука. 5.5% дивидент, кой ти дава.
        А и акцията си е секси както се изразява Импа.
        Голям простор има за нагоре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
          мерси колега
          38 стотинки не е зле, можеше и да е по-кофти
          Ха-а-а-а-а-ха-ха - Императорът - ного умно !!!!

          Императорът - отдавна казал - 38 стинки !!!!

          Дивидент за стара акция - един Политик, а преди сплитът дивидентът бе по 4 кинта !!!

          Рекорден дивидент, а как се чувства тоя, дето днес се изцвъка на 6.47?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • мерси колега
            38 стотинки не е зле, можеше и да е по-кофти
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              М+С хидравлик АД-Казанлък представи уведомление за паричен дивидент.
              Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 01-06-2012 г. в Казанлък 6100 . На ОСА е гласуван дивидент за 2011 г. в общ размер на 5206284.00 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.40 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.38 (само за акционери физчески лица) лв.
              Не е колкото ми се искаше но все пак бива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                някои знае ли новини от събранието
                колко ще е дивидента
                М+С хидравлик АД-Казанлък представи уведомление за паричен дивидент.
                Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 01-06-2012 г. в Казанлък 6100 . На ОСА е гласуван дивидент за 2011 г. в общ размер на 5206284.00 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.40 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.38 (само за акционери физчески лица) лв.

                Коментар


                • някои знае ли новини от събранието
                  колко ще е дивидента
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Айде успех днес на ОСА-то и големи дивиденти ви желая, пък дано след 14дни видим по-хубави цени за покупки - около и под 5лв та да се замисля и аз!

                    Коментар


                    • На 1 юни е събранието, ако не се лъжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Споко Импе.Здрава храна и крепки нерви трябват. Кога е ОСА-то тука?
                        Някъде началото на юни.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Тука вярно някакъв сръпски заешки суяк едва ли не си подари акциите - пред сборище и пред почти сигурно рекорден дивидент....


                          Прав е бил Айнщайн, прав е би-и-ил....
                          Споко Импе.Здрава храна и крепки нерви трябват. Кога е ОСА-то тука?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Тука вярно някакъв сръпски заешки суяк едва ли не си подари акциите - пред сборище и пред почти сигурно рекорден дивидент....


                            Прав е бил Айнщайн, прав е би-и-ил....
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • А дали ще пада туканка още или няма да пада още - мене всъщност ми е през самолетът - според Айфоскът средната цена, на която съм купувал туканка е 56 СТИНКИ (2002 преди сплитът) Така че давайте, смъкнете акцийката на един Пънкар или дори Разбойник след сборището на Любовното послание - ще си шитна половината Жабоци около тяхното сборище и яко ще се назобя туканка.


                              Давайте, сривайте отсега.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                                Нищо подобно.Импето си има "прякор" за всяка банкнота:2лв.-Разбойника,10лв.-Грозника-другите съм ги забравил,нека Импето ги припомни.
                                Разбойникът, Пънкарят, Грозникът, Политикът, Некадърникът и Ревлюто.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X