IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как ми се ще да пъкне туканка (и не само туканка) някой с няколко милиона, сичките да ви изяде, планктони на планктоните такива - дето бягате като заювци... и след 1 година да се фанете за тимбериците със стон "Боже, какво направих...."
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
      Аз няма да се учудя на нива около 250 за софикса...а защо не и по-ниски макар че вече не виждам кой ще разпродава. Следващите месеци ще са много тегави за икономиките на европа и сащ а това неизменно ще си окаже влияние и върху борсите.
      ...и аз очаквах около 250... но както гледам, може да ги докарат и до 180 кретените подплашени... ей, заешка работа !!!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Тони - нали виждаш какво става?
        Най-добрата компания на БФБ дава рекорден дивидент и акцията се срива !!! Това човешката олигофрения е нещо безкрайно !!! Тази акция вместо да е вече към 7.50, още малко ще слезе под 6 лева... не знам колко болен, тъп и уплашен трябва да си, за да бягаш занически... или може би за чакали по два лева дивидент ????
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Аз няма да се учудя на нива около 250 за софикса...а защо не и по-ниски макар че вече не виждам кой ще разпродава. Следващите месеци ще са много тегави за икономиките на европа и сащ а това неизменно ще си окаже влияние и върху борсите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Оно па туканка се едно е трудно....

            Ама след около 3 месеца, като станат позорно евтини сичките акции, ще стане трудно - кое по-напред да си купи и Пипбелов и сички ний.
            След 3 месеца? На колко виждаш Софикс тогава, че такива прогнози праскаш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Че ко падне, да падне. Стронг бай и толкова.
              За тази акция и за Гагарин никога не ми се свидят парички.
              И мене не ми се свидеха - около Втора година - когато, макар и беден студент един вид, давах по 27-28 кинта за акция...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Браво ПИПБЕЛ нацелваш добрите акции
                Оно па туканка се едно е трудно....

                Ама след около 3 месеца, като станат позорно евтини сичките акции, ще стане трудно - кое по-напред да си купи и Пипбелов и сички ний.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Браво ПИПБЕЛ нацелваш добрите акции

                  Коментар


                  • Всяка търговия на тази акция под Грозник е заешка.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Че ко падне, да падне. Стронг бай и толкова.
                      За тази акция и за Гагарин никога не ми се свидят парички.

                      Коментар


                      • Няма да се учудя ако продължи да върви надолу. Сега има причина цената да скача, но след 2 седмици какво точно ще стане е любопитно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                          Честито на всички акционери 100% увеличение на дивидента си е много добра новина! Все така да продължава
                          Удвоява. Миналата година покрай сборището цената туканка бе осмак, сега - шест и половина.

                          И после ще ми казвате, че пазарът не бил заешки...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Честито на всички акционери 100% увеличение на дивидента си е много добра новина! Все така да продължава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Не съм далече от прогнозатаза под 0,45лв. , но наистина бях тръгнал за ОСАто и се отказах заради прогнозата за времето , ИМПЕ наистина ли е било голям морски щорм
                              На следващия сбор ша съ видим ;- за дивидента комси комса доволен, следващия петък в Ямбол да
                              Я не джиткам там - стига ми че ходя по софиските сборища. Канили са ме и в Ямбол и в Казанлък, ама мръзи ме да си дигна туловището чак до там за едно сборище.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                .... но цената остава позорна.
                                Не съм далече от прогнозатаза под 0,45лв. , но наистина бях тръгнал за ОСАто и се отказах заради прогнозата за времето , ИМПЕ наистина ли е било голям морски щорм
                                На следващия сбор ша съ видим ;- за дивидента комси комса доволен, следващия петък в Ямбол да

                                Коментар

                                Working...
                                X