IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Де пък съм казал, че купува?
    оооо и тя продава! абе ти да не би да събираш пари за море, щото обикновенния Софком нема да ти пусне и да кешираш порфейла за почивката?
    п.с. Преди два дена псуваше верно зайовците дето продават МЦХ с дивидент!?!?
    Успех - странни инвестиционни решения!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Странно - казваш че всичко ще пада, говориш за Софикс под 250лв, а в същото време полвинката ти(предполагам) купува на тези нива М+С
      Де пък съм казал, че купува?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Сделката не е моя, а на Нушенце - за още едно дяволче трябва да внимавате сега...
        Странно - казваш че всичко ще пада, говориш за Софикс под 250лв, а в същото време полвинката ти(предполагам) купува на тези нива М+С
        Last edited by tony1975; 11.06.2012, 22:26.

        Коментар


        • Императорът не лъже. Просто той решава кое и какво е истина.


          Въпрос на прерогативи.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Сделката не е моя, а на Нушенце - за още едно дяволче трябва да внимавате сега...
            И как да ти вярваме сега след лъжата при ФПП?!

            Коментар


            • Тук само гяволета се събраха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Тука ще пада ли да чакам под 6-цата?
                Според мен правилния въпрос е "Колко под 6 ще падне"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                  Импе, минаха 50 бр. на 6,666 лв - бройката не е от твоите числа ама по цената познавам, че ти ги взе - направо дяволско число
                  Сделката не е моя, а на Нушенце - за още едно дяволче трябва да внимавате сега...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Импе, минаха 50 бр. на 6,666 лв - бройката не е от твоите числа ама по цената познавам, че ти ги взе - направо дяволско число

                    Коментар


                    • Тука ще пада ли да чакам под 6-цата?

                      Коментар





                      • големи философствания тука
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                          Aма ти голям спец се оказа, като калигула месалински! Въпреки йезуитскaта ми представа тази ти опитност разкъртва
                          Че то винаги става така на пазарите... пръво фащане за анусът, после за тимберицата...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Алхимиков - ключовото е, че след фащането за анусите следва фащане за тимбериците.
                            Aма ти голям спец се оказа, като калигула месалински! Въпреки йезуитскaта ми представа тази ти опитност разкъртва
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Алхимиков - ключовото е, че след фащането за анусите следва фащане за тимбериците.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Как ми се ще да пъкне туканка (и не само туканка) някой с няколко милиона, сичките да ви изяде, планктони на планктоните такива - дето бягате като заювци... и след 1 година да се фанете за тимбериците със стон "Боже, какво направих...."
                                Ключовата фраза Импе от това ти изказване е "и след 1 година "

                                Коментар

                                Working...
                                X