IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я - здравей, Софиксов.

    Утре - последен ден за търговийка с дивидентец е ли?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Данедов - имам, ама не си ги давам. щото искам да зема и дивидентец.

      Равновесието - много е възможно и да си прав, ама лошо няма.
      Така така

      Коментар


      • Данедов - имам, ама не си ги давам. щото искам да зема и дивидентец.

        Равновесието - много е възможно и да си прав, ама лошо няма.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Акцията е супер - и сега го казвам - това е най-могъщата фабрика в България.... но пазарът е планктонаджийски.

          На 5.98 пак ще си зема.
          Така както е тръгнало и до 5,8 може да падне след дивидента

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Акцията е супер - и сега го казвам - това е най-могъщата фабрика в България.... но пазарът е планктонаджийски.

            На 5.98 пак ще си зема.
            Явно имаш още за продаване...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
              То беше ясно че бягаш - постоянно хвалеше акцията...
              Акцията е супер - и сега го казвам - това е най-могъщата фабрика в България.... но пазарът е планктонаджийски.

              На 5.98 пак ще си зема.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Аз избягах туканка.... отчасти (засрамено човеченце).

                Заразихте ме с планктонаджийска болест, заювци такива.
                То беше ясно че бягаш - постоянно хвалеше акцията...

                Коментар


                • Аз избягах туканка.... отчасти (засрамено човеченце).

                  Заразихте ме с планктонаджийска болест, заювци такива.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    ами да мисля че при Софикс 290 , цената е висока тук. Иначе като показатели и коефициенти - няма спор че изглежда хубава хартия!
                    Типическа черта на заешкият пазар е, че качествата на "хартиите" отиват далеч на заден план. Самото движение на М+С в последните 2-3 месеца го доказва категорическата.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Обикновени Жабоци имам твърде малко.

                      И заювците са за псуване, но това няма нищо общо - колкото по-малко се качва Любовното послание напук на рекордният дивидент, толкова повече ще падне после. Ти ли искаше да пазаруваш под шестак? Е да, ама и други искат. Сам аз се колебая дали да не изляза отчасти на тези нива.
                      ами да мисля че при Софикс 290 , цената е висока тук. Иначе като показатели и коефициенти - няма спор че изглежда хубава хартия!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от syn4y1
                        Да ти го отпори рогоцифка пък на тебе. Модераторите - разкарайте тоя танзанийски дърводелец оттуканка... моля.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                          Кога виеше по заювците и им таковаше мамата, кога се обърна на заяк. Божеее, Боже, как можа да измислиш тази криза с тези императорски изгъзици...
                          Попченце - секи инвеститор има две сърца - едното вика - Дръж !!! - другото вика - Беж !!! Това, че в 90% от случаите слушам пръвото, не означава, че нямам и второ... впрочем заешките ми настроения би трябвало да са тревожен сигнал един вид.

                          Просто вече ми се губи доверието към БФБ. Не и докато не се променят драстически някои неща - напримерно управлението на държавата. Защото сега сме управлявани от некадърници и престъпници, а това неминуемо се отразява на бизнесът и на финансовите пазари.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Обикновени Жабоци имам твърде малко.

                            И заювците са за псуване, но това няма нищо общо - колкото по-малко се качва Любовното послание напук на рекордният дивидент, толкова повече ще падне после. Ти ли искаше да пазаруваш под шестак? Е да, ама и други искат. Сам аз се колебая дали да не изляза отчасти на тези нива.
                            Кога виеше по заювците и им таковаше мамата, кога се обърна на заяк. Божеее, Боже, как можа да измислиш тази криза с тези императорски изгъзици...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              оооо и тя продава! абе ти да не би да събираш пари за море, щото обикновенния Софком нема да ти пусне и да кешираш порфейла за почивката?
                              п.с. Преди два дена псуваше верно зайовците дето продават МЦХ с дивидент!?!?
                              Успех - странни инвестиционни решения!
                              Обикновени Жабоци имам твърде малко.

                              И заювците са за псуване, но това няма нищо общо - колкото по-малко се качва Любовното послание напук на рекордният дивидент, толкова повече ще падне после. Ти ли искаше да пазаруваш под шестак? Е да, ама и други искат. Сам аз се колебая дали да не изляза отчасти на тези нива.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • тя е на бид-а имератора и продава
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X