IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Усещам как май скоро ще ми снесат на исканата от мен цена... което означава, че после ще мога да чакам още по-ниски нива.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Интересни следващи няколко месеца предстоят тука. За юни 2012 се очаква да има спад от близо 2 млн. в продажбите спрямо същият месец година по рано. Това е спад от над 20%
      Очертава се и това да е най-слабият месец от началото на годината. Не ми се иска да съм черноглед, но нещата тука може да забуксуват, а това стане ли едва ли би имало нещо, което да задържи цената близо до настоящите нива.
      Last edited by 4850; 23.06.2012, 06:24.

      Коментар


      • Защо ли да не посетим и и на мамито ти пу....- много сте нахални прости спамери

        Коментар


        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
          Справка МОНБАТ
          Или пък Инвестор.Бг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Има решение за обратно изкупуване с минимална цена 6,21. Така че цени 5,80 едва ли ще видиме.
            Кой знай?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Ако не се лъжа неведнъж съм ставал свидетел по различни позиции как при достигане на минималната се обявява нов диапазон.
              Справка МОНБАТ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Ако не се лъжа неведнъж съм ставал свидетел по различни позиции как при достигане на минималната се обявява нов диапазон.
                Може и тук да стане така.Мениджърите на Планината ще решат дали им е изгодно.Прибраха доста дивидент
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Има решение за обратно изкупуване с минимална цена 6,21. Така че цени 5,80 едва ли ще видиме.
                  Ако не се лъжа неведнъж съм ставал свидетел по различни позиции как при достигане на минималната се обявява нов диапазон.

                  Коментар


                  • Има решение за обратно изкупуване с минимална цена 6,21. Така че цени 5,80 едва ли ще видиме.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                      Дано не обича 88% спад.
                      Когато пръво разпродал, после обича.... ама няма - къде ти 88% - баси.

                      Под 5.8 няма да падне, нищо че в моментът качва - това е нормално - аз колкото си поисках, толкова си зех обратно...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Императорът ного обича прави 8.8% спад
                        Дано не обича 88% спад.

                        Коментар


                        • Благодаря.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Императорът ного обича прави 8.8% спад

                            Не се стискайте, бе, дайте още....
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Че няма я, доброто и лошото са понятия от етиката. Кво общо има тя с цени на МСХ
                              Хъх.
                              Не забравяй, че етика и на утилитаризъмът има. Тя казва, че добро е това, което е полезно, а полезно е това, което носи повече сухичко.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Данедов - имам, ама не си ги давам. щото искам да зема и дивидентец.

                                Равновесието - много е възможно и да си прав, ама лошо няма.
                                Че няма я, доброто и лошото са понятия от етиката. Кво общо има тя с цени на МСХ

                                Коментар

                                Working...
                                X