IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Как ще съм го прекарал, бе - пръвокачествена акция съм му продал. Ако не беше тъй - щях ли да притежавам Любовни послания от Втора година досега неизменно? Това беше пръвата акция, която си купих след масовата приматизация и след пръвите ми фаворити - Шератон и Албена - дори преди Медика или Софарма...
    Ъхъ, туй несъмнено си е дъ беста от неадсиците. Елитна акция, автомат за пари, а не за дългове, щедра към миноритарите с приличен 6% дивидент, добри перспективи и т.н. Заслужава си човек да я има дъъълго време. Като запали двигателите някой ден - няма има стигане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      А оттатък в темата на Атера каза че те е прекарал като ти е продал

      Ма тъй е, като не ти издържат нервите, нали уж под 6 щеше да чакаш

      ПС Сега са обаждайте на чича си О да ви сбира и сдобрява
      Как ще съм го прекарал, бе - пръвокачествена акция съм му продал. Ако не беше тъй - щях ли да притежавам Любовни послания от Втора година досега неизменно? Това беше пръвата акция, която си купих след масовата приматизация и след пръвите ми фаворити - Шератон и Албена - дори преди Медика или Софарма...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец октомври 2012 година в размер на 5 814 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 69 272 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец октомври 2012 година е в размер на 786 хил. лева и 11 336 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец ноември 2012 година в размер на 6 250 хил. лева и 75 522 хил. лева с натрупване от началото на годината.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Говориш ми че Алианц допълват ли?
          Вече нищо не говоря ,само констатирам качването на едни акции за разлика от други например на ТИМ.....
          П.П. Това го правя с цел да не би някой да си продаде акциите в ТИМ и си купи например Стара планина и да направи милиони загуби като един форумен Мунчо....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            И тук като Стара планина и НИКА от два дни има стабилизация на акцията....
            Не е препоръка....
            Говориш ми че Алианц допълват ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              аааа не така!
              Слизайте надолу - не нагоре!!!
              И тук като Стара планина и НИКА от два дни има стабилизация на акцията....
              Не е препоръка....

              Коментар


              • аааа не така!
                Слизайте надолу - не нагоре!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  А оттатък в темата на Атера каза че те е прекарал като ти е продал

                  Ма тъй е, като не ти издържат нервите, нали уж под 6 щеше да чакаш

                  ПС Сега са обаждайте на чича си О да ви сбира и сдобрява
                  мисля че не става дума за мен, защото днес цял ден си пишем с него на лични , така сме малките мишоци с малките порфейли се знаем! Какво остава за големите!
                  п.с. Но и за мен да е щом съм се набутал в името на тъмната страна и АТЕРА - ще спя спокойно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    ама наистина сме една много малка борса!!!
                    Днес гледам продал ми е тук Еврофинанс, поглеждам и бройките на продавача 111 !!!
                    Ехееее викам познаваме се вече продавача и купувача, ужас , нема кой друг освен Импето да е!!! Успех на човека, щом е решил че на АТЕРА при 2,16 има по-голямо бъдеще отколкото тук!!!

                    п.с. ама за сайта се оказах прав нали? това си е некаква Сръбска фирма с десетки години история - а не новооснована от М+С, просто имената си приличат, май?
                    А оттатък в темата на Атера каза че те е прекарал като ти е продал

                    Ма тъй е, като не ти издържат нервите, нали уж под 6 щеше да чакаш

                    ПС Сега са обаждайте на чича си О да ви сбира и сдобрява
                    Last edited by pipbel; 05.11.2012, 20:47.

                    Коментар


                    • Ми след като купувачи и продавачи се познавате защо ви е борсата тогава?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • ама наистина сме една много малка борса!!!
                        Днес гледам продал ми е тук Еврофинанс, поглеждам и бройките на продавача 111 !!!
                        Ехееее викам познаваме се вече продавача и купувача, ужас , нема кой друг освен Импето да е!!! Успех на човека, щом е решил че на АТЕРА при 2,16 има по-голямо бъдеще отколкото тук!!!

                        п.с. ама за сайта се оказах прав нали? това си е некаква Сръбска фирма с десетки години история - а не новооснована от М+С, просто имената си приличат, май?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                          Импето продаде и up с 5 %
                          Аууу, и са кой ша натиска акцията

                          Коментар


                          • Импето продаде и up с 5 %

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ти четеш моите мисли, негоднико, ли?
                              Импе подал съм ти ръка на ХЕСките

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ти четеш моите мисли, негоднико, ли?
                                Земи се маскирай малко бре, чете ти се името на заявките.
                                Даже някои почнаха да те пунтират вече

                                Коментар

                                Working...
                                X