IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Импе, ти ли продаде тука бе Юда!!!
    Заради една набалончена АТЕРА ли?
    Ти четеш моите мисли, негоднико, ли?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Импе, ти ли продаде тука бе Юда!!!
      Заради една набалончена АТЕРА ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
        И кой ти каза, че Алианц подпират тук. Според мен не са се включвали доста отдавна тук. Просто позицията няма нужда от подпиране, защото и в момента се търгува с доста голям отбив от справедливата цена.
        може и така да е - просто преполагам.
        а защо не изпълниха обратното някой знае ли - купиха само 4 000 при планирани до 1%!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Айде де още 30стинки и падате под 6лв! Тия от Алианц не ги ли е срам да подпират още толкова позиции имат!
          И кой ти каза, че Алианц подпират тук. Според мен не са се включвали доста отдавна тук. Просто позицията няма нужда от подпиране, защото и в момента се търгува с доста голям отбив от справедливата цена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Те щот много умни алианците, та излязоха от Агрото на 1.20.
            Смях в залата
            Алианц винаги играят заешката.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
              Искаш много да купиш ли тез "хартии" Добри са, няма спор. А на колко искаш да купиш ?
              ами смятам че между 5 и 6лева ще ми е добре да се понамърдам. Не искам по-надолу - все пак 70стинки печалба на хартия имат до сега! Демек догодина едни 20стинки дивидент ще дадат

              п.с. Тоя сайт май не е техен а е савпадък на имената. тая фирма от сайта е основана преди десетки години, а не ония ден!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Айде де още 30стинки и падате под 6лв! Тия от Алианц не ги ли е срам да подпират още толкова позиции имат!
                Искаш много да купиш ли тез "хартии" Добри са, няма спор. А на колко искаш да купиш ?
                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Айде де още 30стинки и падате под 6лв! Тия от Алианц не ги ли е срам да подпират още толкова позиции имат!
                  Те щот много умни алианците, та излязоха от Агрото на 1.20.
                  Смях в залата

                  Коментар


                  • Айде де още 30стинки и падате под 6лв! Тия от Алианц не ги ли е срам да подпират още толкова позиции имат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Очакван отчет!
                      Продажбите падат, печалбата е почти на половина на миналогодишната!
                      Очаквам и цената да заеме своето място. Мисля че тук тя(цената) трябва да е между
                      5- 6лв максимум.
                      Успех, чакам ви в ниското!
                      Както рекох - форсмажорно обстоятелство изстреля продажбите миналата година... тая година такова нямаше.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • http://www.lifam-m.com/en_products.php?cid=10

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          това че си добър в производството на нещо, не значи че си добър в разрастване, придобиване и поглъщане на бизнеси!!! Не съм сигурен че това е верния ход!
                          Но успех!!
                          п.с. Това че си добър хлебар или месар, не значи че ще може да управляваш вериги като Метро или Лидл, нали се сещаш!!!
                          Нека веригата стане като Метро и Лидл, пък другото ще го мислим после ... нали се сещаш, както казва Матю - а ти си чакай долу в ниското
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                            Честито на купилите! А ти си чакай там, в ниското.

                            това че си добър в производството на нещо, не значи че си добър в разрастване, придобиване и поглъщане на бизнеси!!! Не съм сигурен че това е верния ход!
                            Но успех!!
                            п.с. Това че си добър хлебар или месар, не значи че ще може да управляваш вериги като Метро или Лидл, нали се сещаш!!!
                            Last edited by tony1975; 29.10.2012, 14:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Успех, чакам ви в ниското!
                              Честито на купилите! А ти си чакай там, в ниското.

                              29 Октомври 2012 13:13
                              „М+С Хидравлик” АД учреди в Република Сърбия еднолично дружество с ограничена отговорност, с наименование “LIFAM HIDRAVLIKA” d.o.o, със седалище в град Стара Пазова и капитал от един милион сръбски динара. LIFAM HIDRAVLIKA ще влезе в преговори за придобиване на активи /сгради, машини, съоръжения, и др/, с цел производство и търговия с хидравлични изделия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Продажбите падат, печалбата е почти на половина на миналогодишната!
                                Очаквам и цената да заеме своето място. Мисля че тук тя(цената) трябва да е между
                                5- 6лв максимум.
                                Е 5-6лв - ако печалбата е наполовина не е ли редно и цената да наполовина - примерно 3.00 - 3.50

                                Коментар

                                Working...
                                X