IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [quote=inta]...покрай ЕТФа , пък каквото сябя покаже[/inta] какво имаш предвид с ЕТФ-а?! Погледнах, че днес нямат заявки! Да, 1,61 е вид-психологическо ниво, но съмненията ми са, че екстремно бързо го постигна. Затова очаквам че може да има още изненади)))). Все пак цената растеше от половин година и сега за 2 дни се спадна със "само" 40 стинки! В по-голямата си част тук профита на играчите е над 100%, така, че известно "прибиране" на печалбите си е повече от нормално. Вижте, борсата не е форекс!!!! Тук не се случват неща за минути и часове, случват се за седмици и месеци. Човек може да реагира спокойно и има достатъчно време да се огледа, да прецени. Точно това прави борсата антипод на форекса. Всичко що е форекс е хазартна боза, но няма нищо общо с книжата на работещи компании листнати на борса. Прави много неприятно впечатление, когато хората си мислят че борсата е хазарт, а като четат форума, не съм сигурно дали ще разберат че това заблуждение е само привидно (за тези които не разбират) и така лесно може някои да останат с погрешни впечатления))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Сега Монти и Ко дето 2 дни ни разясняват как Донев не смятал, че акцията струвала толкова, сега да обяснят защо е купувал над 2 лева. Или всичките приказки бяха да наплашите заювците да ВИ продадат...

      И утре какво, на обратно ли?

      Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Благодаря за инфото

      » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

      08/06/2017
      Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за придобиване на 2 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, цена 1.8000 BGN.
      Дата на сделката 07.06.2017 г.
      Място на сключване на сделката – БФБ София АД.

      » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

      08/06/2017
      Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за сключени сделки с акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, както следва:
      Обобщена информация: придобиване на 2 500 броя акции, среднопретеглена цена 2.065 BGN.
      Дата на сделките 06.06.2017 г.
      Място на сключване на сделките – БФБ София АД.

      » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

      08/06/2017
      Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за придобиване на 1 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, цена 2.1260 BGN.
      Дата на сделката 05.06.2017 г.
      Място на сключване на сделката – БФБ София АД.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        С прекалено малко подкрепление е дошъл Радецки и не е успял да спре "пристъпите ужасни"....
        За мен е акт на доверие, че стои зад акцията и дори и да не са в такъв перспективен сектор като Софарма ми е достатъчно Определено не мисля, че е редно да се превежда като хайде юруш на маслините
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Не заблуждавам. Проверих, изчисленията са верни, резултата е както го написах. Направило съм закръгление на едно място до с'тинка)))). Нивата ги знаеш: 62% и 1-62%=38%!!! Но се смятат от разликата между мин и макс., а не от абсолютната стойност.)))
          напълних "кошницата" - така ще си говорим вече , покрай ЕТФа , пък каквото сябя покаже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Интересно е това приближение 30% от върха на което са те учили, съмнявам се обаче в обучителя при това положение)))) Монти, ти ли даде идеята за "чистата акция" Спечелила ми е сърцето тази идея))))
            "Чистата акция" е идея на проф.Каро!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Дали дойде Радецки?
              С прекалено малко подкрепление е дошъл Радецки и не е успял да спре "пристъпите ужасни"....

              Коментар


              • Доверие ОБЕДНЕН холдинг

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Вероятностното развитие го няма в по-ранните отчети и това беше една от причините да мисля, че ще има търгово защото препраща към метода на дисконтираните потоци. Провери сам.
                  Тук очакванията на масата бяха други. А именно, търгово и бърза печалба. На излизащите не им се чака дългосрочно и бавно развитие на дружеството. Затова сега бягат на талази. Друго, което ме притеснява тук е очакваната експанзия при Софарма и Трейдинга. Усилията на мениджмънта мисля, че ще са съсредоточени там. Доверие пак ще чака better times.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Monti
                    За мен нивата са на 1,33 колкото е увеличението ,но спада ще напали скоростта си след 1, 50 ... Иначе са ме учили пада ли ножа, първата спирка е от 30-33 %....от върха. не е препоръка...
                    Интересно е това приближение 30% от върха на което са те учили, съмнявам се обаче в обучителя при това положение)))) Монти, ти ли даде идеята за "чистата акция" Спечелила ми е сърцето тази идея))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mr. Profit
                      Дали дойде Радецки?
                      Не беше Радецки а дойде Фибоначи-първи )))) да се надяваме, че поне Фибоначи-втори да не идва, нале))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Благодаря за инфото

                        » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

                        08/06/2017
                        Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за придобиване на 2 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, цена 1.8000 BGN.
                        Дата на сделката 07.06.2017 г.
                        Място на сключване на сделката – БФБ София АД.

                        » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

                        08/06/2017
                        Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за сключени сделки с акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, както следва:
                        Обобщена информация: придобиване на 2 500 броя акции, среднопретеглена цена 2.065 BGN.
                        Дата на сделките 06.06.2017 г.
                        Място на сключване на сделките – БФБ София АД.

                        » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.25 и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

                        08/06/2017
                        Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.25 и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Огнян Иванов Донев за придобиване на 1 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, цена 2.1260 BGN.
                        Дата на сделката 05.06.2017 г.
                        Място на сключване на сделката – БФБ София АД.

                        Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                        Огнян Донев е купил 5500 за трите дни до вчера на цени между 2.126 до 1.80.

                        http://www.doverie.bg/bg/news.php?#news254

                        Коментар


                        • Дали дойде Радецки?
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Огнян Донев е купил 5500 за трите дни до вчера на цени между 2.126 до 1.80.

                            http://www.doverie.bg/bg/news.php?#news254
                            http://forexnews.bg

                            Коментар


                            • Вероятностното развитие го няма в по-ранните отчети и това беше една от причините да мисля, че ще има търгово защото препраща към метода на дисконтираните потоци. Провери сам.
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                съгласен съм, че не знаем доколко ще ги изпълнят и ще поставя въпроса на ОСА, но на какво друго да стъпя?
                                Може да се стъпи от предишните им доклади доколко са реални.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X